Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudtok-e ajánlani gyógyvizet?(italra gondolok, amit naponta fogyaszthatok) fórum

Tudtok-e ajánlani gyógyvizet?(italra gondolok, amit naponta fogyaszthatok) (tudásbázis kérdés)


7. zsuzsika07 (válaszként erre: 5. - Csiga78)
2007. nov. 27. 09:26

Egy lap, amit érdemes elolvasni. A Te problémádon is segít, és még sok máson !

[link]

6. Csiga78 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2007. nov. 25. 19:26
Sajna azt hiszem nekem az kicsit távol van,mert én fehérvári vagyok.Bár itt is van a rózsa ligetben savanyúvíz(legalábbis a nagymamim mindig így hívja),csak azt nem tudom,hogy az ugyanolyan összetételű-e mint a gyógyvizek.De az tutti,hogy tele van vassal,mert megfogja elég szépen sárgára az üvegeket.
5. Csiga78 (válaszként erre: 3. - Stefisch)
2007. nov. 25. 19:24
Olvastam,hogy jó hatással van a szervezetre,valamint diétázoknak is ajánlják,mert segíti a fogyást.Ezért érdeklődök,hogy milyen fajták léteznek,mert eddig csak a Miráról,vmint a Hunyadiról olvastam.
2007. nov. 25. 18:24
szerintem a Széchenyi-fürdő vize nagyon jó. Én rendszeresen hordom, literje 30 ft, a fürdő mellett/mögött lévő pavilonban mérik, ott a helyszínen is lehet inni belőle pohárból (forrón) és kannákban, flakonokban pedig elvihető. Csomó mindenre jó az ásványösszetétele, gyomorsav, epe stb. Rengetegen hordják onnan a vizet, szerintem nagyon jó.
2007. nov. 25. 18:19

Mit szeretnél vele gyógyítani? Mire gondolsz?

Kismillió gyógyvíz van. Milyen probléma megoldását várod gyógyvíztől?

2007. nov. 25. 17:49
Ígen. Az Apenta nekem bevált...
2007. nov. 25. 16:59
Tudtok-e ajánlani gyógyvizet?(italra gondolok, amit naponta fogyaszthatok)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook