Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lilly gold spirál használók fórum

Lilly gold spirál használók (beszélgetős fórum)


2011. nov. 15. 15:07

szai

én az első két napban görcsöltem csak azóta se, és az első kb. 3-4 hónapban volt erősebb vérzés, de még az is türhetőbb volt, én előtte viszont sokáig szedtem fogamzásgátlót,

2011. nov. 15. 14:34
Nekem eléggé bonyolult a történetem.2009 dec.szültem,és a doki a mirena spirált javasolta.Fel is rakta 2010.márc,de le kellett vetetnem idén jun-ba,mert nagyon sokat fájta hasam,és nagyon húzta a görcs a lábamat.De amúgy jó volt,mert nem voltam beteg.A mirena levétele után (védekezés mellet) 2 napra terhes lettem,elvetettem.6 hét lejárta után godoltam próbáljuk meg egy másik spirált és a dokim igaznem volt elragatatva ujból spirál,igy a lily gold lett.Ha ezt sem birom legalább nem dobok ki sok pénzt az ablakon.(a mirena 44000ftvolt)Múlt hónap végén a vérzés utolksó napján feltette okt.25-én és most nov.7-én megjött.Azóta is beteg vagyok,nagyon-nagyon görcsölök,és nagyon sok vérzés van.Pont most jöttem el töle a kórházból megnézte jó helyen van,irt fel ergam cseppeket,meg Flugalint,állitolag jó erös fájdalomcsillapitó.Mondta még várjuk vele 1-2 hónapot,ha nem változik semmi akkor felejtsem el a spirálokat.Állitolag az elsö három hónapban erösvérzés van és sokáig.Tényleg?Segitsetek,nagyon elvagyok keseredve.
2011. nov. 14. 15:48
Nekem 5 évig volt fenn panaszmentesen. Idén májusban vetettem le, mert babát szeretnénk.
2011. nov. 14. 15:45

Én nem egész 1év után levetettem. Amikor felkerült 3hónapig 2héten át megvolt a havim, görcsöltem, majd 3hónap után ugyan a vérzésem visszaállt 5napra, de olyan görcseim voltak tőle mint mikor szültem. Vártam hónapról hónapra hátha jobb lesz, de nem, így én leszedetettem.


Van akinek bevált, nekem sajnos nem:(

2011. nov. 14. 15:44

szia nekem két éve van fent de semmi panaszom nincs vele

én ajánlani tudom

2011. nov. 14. 15:43
Akik ezt a spirált használják,használták oszd meg tapasztalatodat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook