Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elszánt fogyózók eredményei. Ne ígérgess többé! Csináld meg!!:) fórum

Elszánt fogyózók eredményei. Ne ígérgess többé! Csináld meg!!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2014. nov. 5. 13:05
Aki elszánt volt mára a végére is ért .......
2012. jan. 23. 12:17
Látom itt semmi mozgás... :(((
2012. jan. 11. 21:20
Mi újság van?Innen mindenki eltűnt????
2012. jan. 6. 17:01

[link]

Én meg itt!Akartalak is hívni!Itt is tuti a csapat!Benézek hozzátok!:)

265. Kirani (válaszként erre: 264. - Noncsi22)
2012. jan. 6. 13:20

Igen, sajnos :-(. Én most a "Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben?" fórumban aktívkodom :-). Meg a naplómban.

Remélem, visszajönnek a többiek is, de nézz be a másik fórumra is, nagyon jó ötletek vannak és jó a csapat! Hétvégén pótolom a naplód olvasását :-)

2012. jan. 6. 11:38
Én vagyok,csak kezd nagyon meghalni itt az élet!:))
263. Kirani
2012. jan. 6. 09:46
Csajok, hol vagytok??? :-(
262. Kirani (válaszként erre: 258. - Yakoka)
2012. jan. 5. 09:12
Nagyon ügyes vagy, gratulálok! Xilit-et már én is kaptam, mutatóba két kis csomagot, teába el is használtam. Most nádcukrot vettem, nagyon akciós áron, de igyekszem minimálisan használni belőle, bármennyire is egészségesebb (elvégre az is cukor).
261. Kirani (válaszként erre: 259. - Noncsi22)
2012. jan. 5. 09:00

Jobbulást kívánok, az izomláz nagyon durva tud lenni :-(! A cukorfüggőséget teljesen megértem és átérzem, furamód nekem eddig a fogyókúráknál nagy nehézséget jelentett a redukálása (elhagyni sosem tudtam), most viszont nem okozott gondot, hogy gyümölcsözzek a csoki helyett.

Talán azért, mert mostanra a fejemben is rendet raktam, és tényleg elszánt vagyok? :-)))

Mosolygós, sikeres napot Nektek!

2012. jan. 4. 17:17
Igen,a cukor igen erős függőséget okoz,saját magamon tapasztaltam.Minél több édeset eszel,annál jobban kívánod...Sajna így van,sütievéskor jöttem rá,mikor egész nap szó szerint sütit ettem,vagy inkább zabáltam,és még mindig ettem volna!Ez még terhesen volt,nagyon gáz!!!
259. Noncsi22 (válaszként erre: 254. - Kirani)
2012. jan. 4. 17:12
Nagyon aranyos vagy,de mozgás ügyileg nem lehetek annyira példakép,ma sem tornáztam...Annyira fáj még a lábam meg a hátsóm,hogy nem ment.Majd holnap pótolom,talán már jobb lesz...
258. yakoka
2012. jan. 4. 17:10
Most semmilyet nem használok,esetleg nagyon titkán xilit-et.Gyümölcsöt azonban eszek.Az kell a szervezetnek!:)
257. Kirani (válaszként erre: 256. - Yakoka)
2012. jan. 4. 09:15

Hogyhogy leszokás? Teljesen száműzted, vagy egészségesebbet használsz (nádcukor pl.)?

Én amikor az elmúlt hetekben kissé belemélyedtem az egészséges táplálkozás ügyeibe, beparáztam, hogy esetleg candidám van :-((. Utánaolvasok a cukor-dolognak is!

256. yakoka
2012. jan. 3. 21:55
Úúúú csajok!!!Kemény a cukorról való leszokás csajok!!!Olvasson utána, akit érdekel a neten. Döbbenet!!!De már legalább értem a tüneteimet!!!:(:(
255. yakoka (válaszként erre: 251. - Noncsi22)
2012. jan. 3. 21:54
Van az úgy,hogy totálisan elcsesszük a fene nagy diétás kajánkat:):).)
254. Kirani (válaszként erre: 252. - Noncsi22)
2012. jan. 3. 16:22

Nem ismerem Réka tornáit, de el tudom képzelni, és a beleérző-készségem hatalmas :-))), így átérzem a helyzeted. A 30 perces Norbi Duci tréing (I.) is kiakasztott annó, pedig abban semmi ugrabugra vagy nehézség nincs. Elképzeltem 40 perc Rékát :-)))).

Én (még) nem tornázom, tolom az időt, mindig van jó kifogásom, ma miért NEM csinálom. Otthon lusta vagyok nekiállni. Egyébként a spinning jött be nagyon, nincs is messze a fitneszterem, az ára is elfogadható (?), csak hát a lustaság...

De tudom, hamarosan el kell kezdenem intenzíven mozogni. Te leszel a példaképem, az tuti! :-)

253. Kirani (válaszként erre: 251. - Noncsi22)
2012. jan. 3. 16:19
Jaj, sajnálom nagyon az ebéded :-((. A naplómba feltettem a hétre rendelt ebédeim, kukkants be, hátha találsz valami olyat, amit szeretsz és könnyen megcsinálsz. Nekem mostanában a fűszeres joghurtok nagyon bejönnek, húsra-zöldségre öntöm, mintha gyrost készítenék. És ha mirelit zöldségkeveréket veszel, az már konyhakész, nem levesedik, nem esik össze stb. Pici vajon megpárolod, elronthatatlan és nagyon finom.
252. Noncsi22 (válaszként erre: 250. - Kirani)
2012. jan. 3. 16:06

Akkor ezek szerint ismered!:))Hát a wc-re is alig tudok ráülni,úgy vonszolom magam az izomláztól!!!:))

Azért mertem ennyit csinálni,mert az Add önmagad első részét is csináltam már és attól kicsi izomlázam sem vot,még elsőre sem.Hát ettől meg nyomorék lettem!!!:)))

Te tornáztál valamit?

251. Noncsi22 (válaszként erre: 249. - Kirani)
2012. jan. 3. 16:04
Van Wok-om,de még nem használtam...Nem vagyok egy szakács művész,így nem mertem kipróbálni!Amúgy az ebédem egy kalap sz... lett.A cukkíni engedett egy csomó levet,eláztatta az egészet,a hús meg száraz volt és íztelen,pedig jól megfűszereztem...:((Nem kísérletezem többet!:))A csőben sült karfiolt imádom...Innen jött az ötlet a kajához,csak nem jött össze!
250. Kirani (válaszként erre: 247. - Noncsi22)
2012. jan. 3. 15:06
Ezért külön gratulálok, hogy tudtál KÉTSZER 20 percet rékázni??? Minden tiszteletem!
249. Kirani (válaszként erre: 248. - Noncsi22)
2012. jan. 3. 15:05

Én sosem voltam nagy gyümölcsös. Te régebben sokat ettél? És egyiket sem kívánod mostanában? :-(

Sajna a finomság, amiről beszámoltam, nem az én kreálmányom, az irodába rendelem az ebédem. Igyekszem minden nap valami fogyisat választani (ma párizsi csirkemellet ettem csőben sült karfiollal - és egy kis kocsonyát utána, hihi).

Mindenesetre ez a tegnapi joghurtos-sült májas-wok zöldséges valami egyszerűen csúcs volt. Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy veszek magamnak egy wokot... Nektek van? Használjátok?

248. Noncsi22 (válaszként erre: 246. - Kirani)
2012. jan. 3. 10:22

Ügyi vagy,a kocsonya tényleg nem fogyis kaja SAJNOS!Én is imádom!Én nem sok gyümit eszek sajna,pedig kéne...Mióta megszültem nem kívánom!

Nyami!Milyen jó kis kajákat eszel!:))Én tegnap csináltam mára csőben sült cukkínit csirkemellel,és egy kicsi sajttal,alig várom,hogy megkóstoljam!Az illata jó volt,remélem fini is lett,mert ez saját találmány!:)

2012. jan. 3. 10:19
Megvolt a torna,az eredmény ma totális izomláz!!!Majd meg halok!Rékának a 20 perceseiből nyomtam le kettőt,de nagyon kemény!Soha nem volt még ennyire izomlázam!A kaját is tartom,igyekszem visszalendülni a diétámba!Veletek mizu van?
246. Kirani (válaszként erre: 245. - Noncsi22)
2012. jan. 2. 12:03

Szilveszter napján és tegnap én is kicsit lazább voltam, de ma már visszatértem az elmúlt hetekben megszokott étrendemhez. Számomra hihetetlen, de már hiányzott a gyümölcs tízóraira, pedig csak két napig nem azt ettem. Sosem hittem volna, hogy nem csak a csoki tud hiányozni (az furamód nem hiányzik), hanem az egészséges ételek is, de nagyon örülök neki, elhihetitek :-))

Főnököm ma reggel egy nagy tál kocsonyával lepett meg, és lehet, hogy ebédre nem fogok tudni ellenállni neki... Így vacsira marad a joghurtos, wok zöldséges sült csirkemáj (nyami).

Jó mozgást Nektek és jó étvágyat az ebédhez!

2012. jan. 2. 10:09

Én ma kezdtem újra bele a kontrolált kajálásba,és most megyek tornázni egyet!Már rám fér!:)

Majd jövök!Pusszantás!

244. Noncsi22 (válaszként erre: 241. - Yakoka)
2012. jan. 2. 10:08
Ügyes vagy!Megy ez látod???
243. Kirani
2012. jan. 1. 18:20
Nagyon boldog, örömteli és SIKERES új évet kívánok mindenkinek! Hajrá csajok :-)))
2012. jan. 1. 14:11
Boldog új évet Mindenkinek!!!!:)
241. yakoka
2012. jan. 1. 12:30
Boldog Új Évet mindenkinek!!!!!!!!:):)Én már itt is vagyok!!És nagyon ügyes voltama z éjjel:roskadásig rakott asztal közelében ültem és nem ettem semmi édességet!.9.)hahahhaha
2011. dec. 31. 20:22
Kedves csajok!Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!Jövőre ismét itt találkozunk!!!:)))Pusza nektek!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook