Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Probléma a guggolva pisiléssel fórum

Probléma a guggolva pisiléssel (beszélgetős fórum)


2015. márc. 8. 07:59
se fiuknak,se lanyoknak nem kell gugolva pisilni.
2011. nov. 19. 13:04
Jéééé,csak nem egy újabb pisi-kaki téma envaok-tól??? Már meg sem kéne lepődnünk.
2011. nov. 19. 13:00
pont mostanában akadtam egy pisitölcsér nevezetű dologra, a neve magáért beszél. lányok állva tudnak pisilni vele. ha minden más már nem jön be...
2011. nov. 13. 21:33

Az én lányom 4, viszont 27 kg, egyedül nem tudja megoldani én viszont nem tudom megtartani.

A megoldás az összecsukható utazó-bili lett nálunk (én a Brendonban vettem), olyan mint egy összecsukható wc-ülőke, ha teljesen kinyitjuk wc-re is használható, ha csak derékszögik, akkor egy lábakon álló keret. Kis méretű szemeteszsákot kell ráhúzni, abba megy a pisi, utána csak összecsomózom és irány a kuka. A világ legnagyobb találmánya :)

4. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 17f0a83dd5)
2011. nov. 13. 17:20
50 évvel több vagyok, mégsem tudok/szeretek a természetben, pedig gyermekkoromban bőven volt benne részem (tavasztől őszig dolgoztunk a gyümölcsösben :)
2011. nov. 13. 16:06
gyakoroljátok sokat...sok váltó ruha és türelem :)ez legyen a legnagyobb probléma az életében
2011. nov. 13. 16:03

ha gyengén csurog, nem elég erős a vízsugár, akkor szokott mindenfelé menni.

ha kissé, nem túlzottan megszorítja a hasizmait, nagyobb a sugár, nem megy mindenfelé

2011. nov. 13. 14:49
A 7 éves lányom nem tud guggolva pisilni. Leguggol teljesen, letolja a nacit bugyit, és pisil. midig lepisili a nacit a bugyit és a cipőjét is. úgy tud baleset nélkül pisilni a természetben, ha én fogom a föld fölött. ma voltunk kirándulni a természetben több órán keresztül. szólt hogy pisilni kell, mondtam hogy tartom a kezemben és pisilhet. 5 percen át könyörögtem neki, hogy egyáltalán letolja a nacit bugyit és a kezemre üljön, de nem volt hajlandó pisilni. utánna kikönyörögte, hogy hadd csinálja egyedül. tiszta pisisen jött ki a bokor mögül. hogy tudna egyedül gond nélkül pisilni a természetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook