Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Etióp gyermektámogatás - szerintetek? fórum

Etióp gyermektámogatás - szerintetek? (beszélgetős fórum)

7. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 1. - Linda111)
2011. nov. 14. 07:10

egy barátnőm,évek óta..és csak reméli,h oda juta pénz,ahová szeretné.

ha neked ez nagyon fontos,hogy az kapja,akinek adni szeretnéd,akkor add a kezébe egy magyar gyereknek,valami általa használható formában.

2011. nov. 13. 13:40
Nem tudom a választ, de sajnos én is dilemmáznék ezen. Egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ezt ŐK megkapják... Én biztos hogy egy nagyobb szervezetet választanék ehhez, pl. karitász, unicef, vagy ilyesmi. Akik már bizonyítottak!
2011. nov. 13. 13:35
Én szlovákiai vagyok, itt nálunk a gyermekotthonokban a gyerekek többmindent megkapnak, mint más gyerek a családban, kirándulások, ruhák stb. Most konkrétan erre az etiópgyerek-dologra akadtam rá a neten, ezért ütött szöget a fejembe ez. Meg itt nálunk talán annyi gyerek nincs az éhhalál küszöbén.
4. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Linda111)
2011. nov. 13. 13:34
Nekem van itthon kettő akiket támogatok, meg van egy időskorú rászorulóm is, így az együttérzésemen kívül mást nem tudok adni:)
2011. nov. 13. 13:32

[link]


elmész bevásárolni, és az egyikben lerakod a kaját

2. f303be5590 (válaszként erre: 1. - Linda111)
2011. nov. 13. 13:29
miért nem egy magyar gyermeket támogatsz?
2011. nov. 13. 13:27
A neten rátaláltam egy oldalra, ahol jelképesen örökbe lehet fogadni etiópiai rászoruló gyerekeket. Ez annyit jelent, hogy havonta egy összeggel támogatja őket az "örökbefogadó". Tetszik az ötlet, csak megint felmerül a kérdés, hogy tényleg eljut azokhoz a gyerekekhez az a pénz? Mi erre a garancia? Vagy csak kidibik havonta 6000 ft-ot az ablakon? Van itt valaki, aki már csinálta ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook