Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedülálló anyukaként a nagyvilágban?! fórum

Egyedülálló anyukaként a nagyvilágban?! (beszélgetős fórum)


8. Re87 (válaszként erre: 7. - Fgh4)
2011. nov. 14. 15:30
Hidd el nem a kalandvágy fűt,mert nekem lenne a legrosszabb!!A szívem megszakadna,ha itthon hagynám csak 1-2 hónapra is,de muszáj vagyok kezdeni valamit,nem akarom itthon várni a csodát,mert fölösleges!!
7. fgh4 (válaszként erre: 6. - Re87)
2011. nov. 13. 21:04
Csak biztosra menj! Először menj ki, nézd meg a körülményeket, de lehetőleg ne egyedül. hanem szülőddel,vagy valaki tapasztaltabb, idősebb rokonnal, nagyon jó, régi ismerőssel!Erre a 3-4 napra rábízhatod valakire a kisfiad, akiben megbízol, de utána: VAGY VIDD MAGADDAL A FIAD VAGY MARADJATOK ITTHON! A gyereknek sokkal nagyobb szüksége van a szertő anya fizikai, lelki közelségére, mint a jobb anyagi körülményekre! Ha Neked van kalandvágyad- bocsánat, ha nem így van, - ne fogd arra, hogy a gyereknek akarsz jobb körülményeket biztosítani! Számára Te vagy a lehető legjobb körülmény! Életre szóló sebeket okozol Neki, ha itt hagyod! Ha szerető nagyira hagyod, esetleg nem annyira sérül, de a kettőtök kapcsolata mindenképp! Ugye ezt nem akarod? Bocsáss meg a kemény szavakért,hiszen nem ismerem a körülményeid, de hidd el, igazam van4! Térj észhez, nagylány vagy már, és felelős anya!
6. Re87
2011. nov. 13. 11:17

Sziasztok!

Németül beszéltem elég jól,de nem ártana felfrissíteni a nyelvismeretemet.Ez miatt is tervezem úgy,hogy az első 1-2hónapra egyedül mennék(a fiam nélkül).Addig belejönnék a dolgokba.Arra is gondoltam,hogy eleinte csak a nyugati határhoz költöznék és Ausztriában dolgoznék.Meg persze jó lenne,ha találnék valami ismerőst és nem egyedül mennék,mert úgy csak könnyebb lenne.

4és fél éves a kisfiam.Ezt a dolgot az elkövetkezendő fél évben szeretném megvalósítani.

5. Thani (válaszként erre: 1. - Re87)
2011. nov. 12. 20:36

Szia!


Egyedülálló anyukaként, ha tehetném (nyelvismeret + bírói döntés birtokában) simán belevágnék! Mennyi idős a gyerkőc? (azért ez lényeges szempont)

4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Re87)
2011. nov. 12. 20:20
sajnos én csak olyant ismerek, akinek itthon vannak a nagymamánál a gyerekei, gondolom nem ilyenre vágysz.
3. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Re87)
2011. nov. 12. 20:17
Hát én lehet nem mernék..
2011. nov. 12. 20:15
Az attol fugg...Beszelsz valamilyen nyelvet?
1. Re87
2011. nov. 12. 20:06

Ismersz olyan egyedülálló anyukát,aki neki mert vágni a nagyvilágnak?

Nagyon szeretnék külföldön munkát vállalni,mert úgy érzem itthon egyedül nem fogok tudni olyan életszínvonalat biztosítani a fiamnak,amilyet szeretnék.Persze rohadtul félek!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook