Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a minőségük az alábbi, interneten rendelhető új babaruháknak? fórum

Milyen a minőségük az alábbi, interneten rendelhető új babaruháknak? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 12. 16:09
köszi az eddigieket
2011. nov. 12. 15:57
A scamp nagyon jó minőségű, amit több gyerek használt, úgy kaptuk, az sincs elnyúlva, vagy kifakulva. A Pirinyó is jó minőség, de a rugik egy kicsit hamar elkezdenek bolyhosodni, de az sem nyúlik és nem fakul. A kyngát nem ismerem.
10. homern
2011. nov. 12. 15:33

Nincs senki akitől kapnál 56-62-es kisruhákat?Kész anyagi csőd újonnan megvenni,2 hónapig hordja a gyerek összesen :( Használtan,csomagban olyan szépkisruhák vannak,rengetegen megveszik újonnan,szinte nem is volt a gyereken és fillérekért meg lehet venni tőlük a baba 4-5 hónapos koráig.Ilyen összegekért 5db bodyt kapsz :S


Én régebben szerettem a scamp-et,amit örököltünk már 3 gyereken ment végig,de még mindig olyan mintha új lenne.Amiket újonnan vettem azok kinyúltak :S 1 hónapja vettem egy scamp szabadidőegyüttest ,2x volt a gyereken,a felső el is torzult :(pedig nem szűk a kicsire,amúgy is olyan vékony,hogy minden lóg rajta..

Kynga rucikat mi együtt kaptuk a scampekkel,nem láttam minőségi eltérést.

2011. nov. 12. 15:32
Szia, én is a scampet ismerem csak és mint a többiek csak ajánlani tudom, amin nagy ragasztott minta van kevésbé praktikus vasalás miatt meg a mosásban széttöredezhet de most már van sok miden, rugdalózó stb is.
8. gne2
2011. nov. 12. 15:09
A scamp nagyon jó. Forma és színtartó, kényelmes, és tényleg jó minőségű pamut. Csak a vasalással vigyázz, mert a minták nem bírják a vasalót. :(
2011. nov. 12. 15:07

A scamp örök darab, és sokszor van akciójuk is, nem egy vészes az ára. Én azt hiszem a Pirinyótól rendeltem a gyerek keresztelőjét, az sem volt rossz minőség, olcsó is volt a többihez képest, és ott is vannak olyan body-k, aminek dupla kapcsolása van, és így növelhető a mérete (meg a scamp-ből is).

Viszont ha ajánlhatom, küld el a férjuradat a tescoba, és ott meg több darabos csomagban vannak rugik, bodyk és mindenfélék, ilyen piciknek nagyon édes dolgok vannak.

2011. nov. 12. 15:04
a pirinyót és a kyngat ismeri valaki?
2011. nov. 12. 14:39

A scamp nagyon jó minőségű, szeretem. Abban biztos nem fogsz csalódni.

A többit nem ismerem.

2011. nov. 12. 14:30

Szia!

Új ruhát szeretnék, sajna fekvésre vagyok itélve, így a neten akarom megrendelni a hazahozós, orvosos ruhákat. A 2 hsz-ban említett 3 magyar céget találtam ahol új ruhákat lehet rendelni, nem tudom melyik "márka" milyen minőséget takar. Árban a kynga a legolcsóbb.

2011. nov. 12. 14:22

Pontosan mire vagy kíváncsi?

Én vettem már többször,de nem csak a méretet nézem hanem rákérdezek centire is. Volt hogy a méret más volt így kisebb is elég volt.Készségesek általában, így csalódni nem szoktam.

2011. nov. 12. 14:21

Találtam pár magyar ruhagyártót: Pirinyó, Scamp, Kynga.

Ezekről kérnék véleményt, ti rendeltetek e, vettetek e már ilyeneket? Kinek melyik vált be? Melyik nem? ( összement, szétnyúlt stb)

Esetleg tudtok e még valamilyet javasolni?

2011. nov. 12. 14:19
Interneten rendelt ÚJ babaruhákról kérnék véleményt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook