Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családi ősz fórum

Családi ősz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Családi ősz

8. Titánia83 (válaszként erre: 7. - Fehérleander)
2011. dec. 3. 10:40
Kiírták a nevedet az új téma megadásakor.
2011. dec. 1. 19:54
Köszönöm, de te honnan tudod?
2011. dec. 1. 07:52

Akihez kellett, eljutott a cikked.

Gratulálok a díjhoz! :*

2011. nov. 17. 13:16
Nekem a kedvencem az Ősz. Nem találok szebbet nála. Nincs az a napos tengerpart, ahol jobban érzeném magam, mint az őszi erdőben sétálva. És valóban, a színpompás levelek, a fények és az árvuló fák, ahogy elhagyják őket leveleik,csodásak. Golden Retriever kutyámmal ilyenkor gyakran elmegyünk kirándulni és persze a kisebbik gyermekünk is (még) velünk tart. És mindannyiunk számára nagyon nagy élmény egy délelőttöt a szabadban, a "semmivel" tölteni. Én is szoktam kincseket gyűjteni ilyenkor, illetve egy-egy feltűnően szép színű falevél mindig belekerül valahogy a hátizsákomba :)
2011. nov. 13. 20:36
:):):)Én is szeretem az őszt,főleg a szép sárga leveleket:)
2011. nov. 13. 10:28
Így van, minden évszaknak megvan a maga szépsége, csak szem kell hozzá, ami meglátja. Mert igyekezni kell a szépet meglátni, nem mindig csak a fonákját.
2011. nov. 12. 23:34

Örülök, hogy ilyen jól éled meg az évszakok szépségét. Én régen utáltam az őszt és a telet is. Mert fázós vagyok. De jött valaki, aki megtanított arra, hogy minden évszaknak meg kell találni a maga szépségét. Te ezt írtad le!


Köszönöm, hogy nosztalgiát ébresztettél bennem is. ;)

2011. nov. 12. 13:08
Őszintén megmondom, egyetlen cikket sem olvastam el a témában. Szóval, ha bárkijével hasonló, akkor annak csak örülök, mert látszik, más is hasonlóan viszonyul ehhez a színes időszakhoz. Direkt nem írtam évszakot, hiszen idén szeptemberben még strandoltunk, de emlékszem olyan novemberre, hogy térdig hóban vittük a gyertyákat, krizantémokat a temetőbe. Nem alakította hát más ősszel kapcsolatos érzelme írásomat, nem is hosszú, csupán annyit írtam le nagy-vonalakban, nálunk hogyan telik az ősz.

Ugrás a teljes írásra: Családi ősz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook