Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogosan haragszik rám? fórum

Jogosan haragszik rám? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. nov. 10. 19:14
Mióta ismered? Megváltozott a viselkedése, vagy eddig is ilyen volt?
2016. nov. 10. 18:28

Beteg a barátnőd! Séppen ebben a korban jön elő egy megfelelési kényszer,a szülőkkel szemben.Ő nem akar tanulni és ereje sincs hozzá!Jobb lenne,ha dolgozna legalább 1 évet és ujra jelentkezne.Csak,hogy nem mer szólni a szüleinek--mert valószínű nincs jó kontaktus köztük!Ő azon dolgozik,hogy az első vizsgákon húzzák el.Aztán mi lesz? Azt gondolja,majd valaki meg oldja a problémáját. mÉG EGYSZER MONDOM:Pszichés beteg,pszichológus segitségre lenne szüksége!A pszichiátert egyenlőre ne vonjátok be.A magábazárkózottság /nem megy sehova,buliba sem/,az már egy jól látható jel,hogy nincs célja! Igy az akarata is hiányzik!


Lehúz Téged! Ne hagyd, mert lerontja eredményeidet! Próbálj segiteni,de ne a saját károdra!!

2014. nov. 1. 22:51
Nem.
38. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2011. nov. 12. 13:29
nem
37. cae1442d98 (válaszként erre: 35. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 12. 09:42
igaz,amit írsz,de ő vele sajnos nem lehet komolyan semmiről beszélni,ha komoly téma kerül szóba,akkor azt mondja.váltsunk témát
36. cae1442d98 (válaszként erre: 34. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 12. 09:40

igen,szerintem a szülei se vették észre,hogy a lányuk már felnőtt,és itt a probléma


barátkozni se akar senkivel se,pedig a csoportban 2 ismerőse is van,én többet beszélgetek velük,mint a barátnőm,mert a barátnőm nem tud komolyabb témákhoz hozzászólni

2011. nov. 12. 09:40

Munkahely feeling-em van!

Ott van hogy valamelyik csajszi rengeteg rosszat elmond egy kollégáról aztán mindenki egyetért vele hogy az a másik milyen...

Lehet hogy teljesen az igazat írod le lola de lehet hogy tényleg túlreagálod a dolgot! És vigyázz mások tanácsaival mert a végén megbánhatod!

Hisz senki nemfigyelt arra hogy azt írod hogy csak pár hónapja változott meg!!!

És már mindenki ki akarja rugni mellőled miközben lehet hogy 4-5-8 akárhány éve ismered!

Sajnos ez női szokáshogy sok éves barátságokat is elhajítanak ha egy kis ideig baj van!


Ne csajosan csináld hanem pasisan!!!

Üljetek le és nyiltan beszélgess el erről vele! Elmondod mi bajod van vele és kérdezd meg hogy miért van!

Lehet hogy problémák vannak vele otthon! Barátom a szüli válása előtti veszekedések alatt változott meg és nem kirugtamhanem megdumáltuk 10 perc alatt(nah jó, a pasis rövid beszélgetést lehet csajosan hosszú is)!


És jótanács az ÖSSZES(!!!) ide írogatónak hogy ha a barátuk, barátnőjük megváltozik akkor ne rögtön elküldjék a fenébe hanem beszélgessenek el vele, probálják megtudni mi lehet a háttérben! Kirugni bármikur ki tudják később is de ugyan ezt visszacsinálni már szinte lehetetlen...

34. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 33. - Cae1442d98)
2011. nov. 12. 08:59

Lehet,hogy még a szülők sem vették észre,hogy felnőtt a lányuk,és senki sem szólt nekik erről :((

Minden,amit leírsz,ugyanarra mutat..

33. cae1442d98 (válaszként erre: 32. - Cae1442d98)
2011. nov. 12. 07:21

a barátnőm pl azt kérdezi,ha egyedül megyek haza,orvoshoz:te nem félsz ilyenkor?

én meg:miért,megenne az orvos?vagy mi,megölnek a buszon a többi utasok,hogy nem kéne egyedül haza járnom

32. cae1442d98 (válaszként erre: 31. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 12. 07:19
csak hát a szülei is mindent megcsinálnak helyette,pl a csaj nem akar gyalogolni,mert nincs kedve,akkor a lány duzzog az anyjának,hogy jöjjön ki érte,
31. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 30. - Cae1442d98)
2011. nov. 12. 07:13

Leírtad a választ: "melózni nem nagyon akar,ezért eljött egyetemre"

Nagyon erősen függő személyiség.Szerintem fogalma sincs,hogy mit akar..vagyis valószínűleg nem akar semmit sem,ahogy látod.Szerintem nagyon kicsi az önbizalma,és ez kudarckerülő magatartásnak látszik.Mondom:pont így csinálnak az elsősök,mikor tudják,hogy valószínű nem fog sikerülni,amit akarnak: elfekszenek,és süketnek tettetik magukat.

Ha jóban vagy a szüleivel,mondd el ezt nekik,mert szerintem szakember segítségére lenne szükség,h ez a lány valaha is felnőtté váljon,és ne gyerekként függjön bárkitől,aki a közelében van.

30. cae1442d98 (válaszként erre: 29. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 12. 06:56

én azon csodálkozom,hogy akkor miért ment egyetemre,ha nem érdekli?meg őt általában amúgy semmi se érdekli,hiába hívom bárhová,ő nem jön

ő mindig is olyan volt,akit a szülei irányítottak

melózni nem nagyon akar,inkább eljött egyetemre,és azt hiszi,hogy nekünk mindent együtt kéne csinálni-hétfőn beszélek a fejével,ha nem teszik-fel is út le is út

pénteken elég ciki dolgokat művelt mellettem,mert nem lógtunk el-ott duzzogott,mint a 6 éves unokahúgom,aztán letette a fejét a padra,rajta volt megbotránykozva a mellettem ülő

nem értem,se tanulni,se dolgozni nem akar,akkor mit akar?

2011. nov. 12. 06:42

Csodálom,h az egyetemig eljutott..tényleg oylan,mint egy elkényeztetett elsős.Lehet,h már most érzi,hogy nem fog tudni ezzel megbirkózni,de a döntést nem tudja meghozni,hogy abbahagyja..pláne,mert akkor dolgozni kéne,az meg valószínű még ennyire sem menne neki.

ne hagyd,hogy lehúzzon.Most derül ki,hogy annyi közös mégsincs bennetek..ez rossz érzés,de sajnos létezik a jelenség,hogy felnőttként megválunk gyerekkori barátainktól,mert másfelé húz az élet.

28. cae1442d98 (válaszként erre: 27. - Urbanszkyviki)
2011. nov. 12. 06:17

hát igen,nem hinném,hogy annyi idő alatt meg fogja tanulni azt a sok anyagot,amiből vizsgázni kell,mert ő imkább kifogásokat kerese,ha tanulni kell

pl.akkor is nyavalyog,ha netről kell kereseni vmit suliba,akkor rinyál,hogy a sok netezéstől romlani fog a szeme-miközben órákat ül a gép előtt,és nézi a sorozatokat-attól nem romlik a szeme?p)

2011. nov. 11. 23:18
Hát, ha így halad, akkor már nem sokáig fogtok egymás mellett ülni - nemsokára vizsgaidőszak......
26. Ami.
2011. nov. 11. 22:52
Hát sok sikert.Bár kevés rá az esély,h változni fog valami.Én mentem aludni,jó éjt nektek:)
2011. nov. 11. 22:34
Kérdezd meg tőle, hogy egyáltalán minek jár még oda, ha ennyire nem érdekli? Ha nem akar oda járni, ez az ő dolga. Világosan meg kellene mondanod neki, hogy téged ne húzzon vissza.
2011. nov. 11. 22:31
Javaslom, hogy ne ülj mellé. Mondd meg neki, hogy jobban tudsz figyelni, ha nem ül melletted.
23. cae1442d98 (válaszként erre: 22. - Ami.)
2011. nov. 11. 22:27
igen,sajnos,nem értem miért lett ilyen pár hónap alatt,ezt a nyvalygást meg inkább nem minősítem,de egyre gyakrabban csinálja
22. Ami.
2011. nov. 11. 22:25
Hát nem érdekli,ez van.De tartsa tiszteletbe,hogy téged igen. NEHÉZ ÜGY! Teljesen el tudom képzelni a szitut,én is átéltem ilyen középsuliba.Lehet megoldást találni,de meg kell beszélned vele.Ebből mindig lesznek nézeteltéréseitek.
2011. nov. 11. 22:13
legtöbb előadáson jegyzetelés helyett nem figyel,hanem rajzolgat,gyűrűivel játszik
2011. nov. 11. 22:12

ma ezt csinálta:mondja nekem az előadáson,vagyis morog,miközben én jegyzetelek:jaj,én ezt nem bírom,ez már sok...letette a fejét a padra,mellettem ülő meg csak nézett

én meg kérdztem a barátnőmtől:képzeld el magad pár év múlva,amikor már melózni fogsz,akkor is ezt fogod csinálni?erre nem szólt semmit

2011. nov. 11. 22:10

Húúúú, hát vannak ilyen emberek is a Földön...:S Ne foglalkozz vele, maradj kdves, és engedd el a füled mellett a "kotyogásait" és megváltozott viselkedését. Előbb utóbb ki fog szóródni, ha nem kap a fejéhez. Maradj olyan aki vagy és tedd azt amit szeretnél - függetlenül tőle. A Te életed, ne engedd, hogy befolyásoljanak! :) Hiába barátnőd, ha ilyen viselkedést vesz föl, az nem a Te hibád. Megpróbálhatod persze visszahúzni a valóságba, de kétlem hogy sikerülne.....:S

Légy mindig erős és csináld azt, amit Te elvársz magadtól.:)

18. Kanalasorvosság (válaszként erre: 11. - Cae1442d98)
2011. nov. 11. 22:09

Teljesen igazad van hogy gyerekes!

Ugyanakkor így két egyetemet elvégezve az is igaz hogy a nagy tanulás semmit nem ér! Ha ellogsz pár csoporttárssal azzal néha a jövőben többet érsz mint ha mindent szépen megtanultál és jó jegyeket kaptál!

A kötelezőket ne lógd el de ha egy kevésbé fontos óra helyett elmentek moziba páran vagy dumálni, semmi baj nem lesz belőle!

Szerintem kettőtök között van valahol a jó megoldás!

Ja és diákmeló a legjobb! Ha sikerül egy jót találni akár részidőben már ott is maradhatsz(már ha olyat sikerül kifogni ami később tetszhet).


Én ha dolgoztam akkor dolgoztam. Ha bent maradtam az órán akkor figyeltem. De ha nem akartam bemenni mert fölösleges volt akkor jól éreztem magam és kész.

17. 4c30444687 (válaszként erre: 13. - Cae1442d98)
2011. nov. 11. 22:07
Most meg kibújt a szög a zsákból.
16. cae1442d98 (válaszként erre: 14. - Ami.)
2011. nov. 11. 22:06
mostanában lett ilyen,már ovi óta az egyik legjobb haverom,de szeptember óta,mintha kicerélték volna,és már szinte semmi se érdekli,se bulik,se színáz,mozi stb
15. b235ac96d5 (válaszként erre: 9. - Cae1442d98)
2011. nov. 11. 22:04

Van aki elszáll magától, mert hallgató lett. Az is nagy dolog, hogy bekerül valaki, de az még nagyobb, ha el is végzi. Nagyon könnyen ki lehet pottyanni, ha nem jár előadásokra, ha nincs meg benne a kitartás, szorgalom. Ha megteheti, hogy ne dolgozzon a kollégium vagy az albérlet kifizetéséért vagy a jegyzetek megvételéért, akkor a minimum, hogy ott van, ahol lennie kell.

Ne hagyd magad befolyásolni. Nem jogos a duzzogása, megsértődése.

14. Ami.
2011. nov. 11. 22:03
Úgy néz ki,mintha ő egy elkényeztetett csaj lenne,akinek semmiért nem kell küzdeni tenni,mások megoldják helyette.Te viszont a saját erődből szeretnél haladni,tanulni,dolgozni,tenni a jövődért.Ő meg csak babért akar aratni,dolgozni nem akar érte.Nem igazán értem mire alapul a barátságotok,elég másoknak tűntök.
13. cae1442d98 (válaszként erre: 12. - 4c30444687)
2011. nov. 11. 22:00
amíg nem volt elszállva attól,hogy egyetemist lett,akkor tök aranyos volt,legjobb haverok voltunk...most meg
2011. nov. 11. 21:58
Lola, ettől a dinkától jobb lesz mielőbb megszabadulni :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook