Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gombóc, az elhagyott kiskutya c. könyvet találtam fórum

Gombóc, az elhagyott kiskutya c. könyvet találtam (beszélgetős fórum)

2011. nov. 11. 15:13

Sziasztok!

Először indítottam fórumot, és alig találtam meg :)

Köszi, hogy írtatok. hát, iskola van több is a környéken, meg a műv. kp.is. Nem lakom arrafelé, csak épp ott jártam, de lehet, hogy inkább vissza kéne vinnem és a kerítésre letenni?

Nincs bele írva semmi sem sajnos. Egy könyvjelző van benne, egy kék szalvéta szerű, már csak pár oldal volt hátra az olvasónak. szegény.

2011. nov. 11. 14:56
Nincs bele írva valami? Cetli vagy bármi? Mert ugye van ez a Hagyj el egy könyvet akció, és igen csak sokan vannak benne :)
2011. nov. 11. 14:51
Van egy iskola is ott!
3. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Dvitamin)
2011. nov. 11. 14:44

Szerintem ez olyan, mintha szalmakazalban egy tűt keresnél.

Ha semmi név, vagy cím nincs rajta ez elég nehéz lesz.


Ha jól tudom a Marczibányi téren van a Statisztika asztalitenisz klub.

Bár nem tudom ez a tér mekkora és milyen közel van az asztaliteniszezők klubja attól a helytől ahol találtad, de ha közel esetleg oda bevihetnéd, lehet hogy valamelyik asztaliteniszező hozzátartozójáé.

2011. nov. 11. 14:38
Nagyon aranyos, kedves vagy :) bárcsak sok ilyen jószándékú ember lenne még. Sajnos Erdélybõl nem nagyon tudok segíteni, de muszáj volt leírjam a véleményemet ^^
2011. nov. 11. 14:33

Sziasztok!

Tegnap este a Marczibányi téren a parkolóban találtam a könyvet, kieshetett egy autóból ki-be szálláskor. Nem akartam ott hagyni, én is majdnem áthajtottam rajta.

Segítsetek megtalálni a gazdáját! (6 éves kortól ajánlott a könyv, kisiskolás lehet)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook