Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2011. Karácsony fórum

2011. Karácsony (beszélgetős fórum)


1 2
34. Babeck (válaszként erre: 33. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 15. 14:19
De jó :)
2011. nov. 15. 12:47
És sikerült megtaláljuk álmai játékát.Végre!Transformers!
32. Babeck (válaszként erre: 31. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 14. 12:20

:))

Drukkolok, hogy siker legyen! :)

2011. nov. 14. 11:59
Hát nekünk a díszek vagy már 4 évesek.De mivel csak egyszer van karácsony,így minden évben,mintha új lenne!:-)Remélem idén jó ajándékot hoz a Jézuska neki,az lesz együtt nézünk játék után.
30. 001269bfc9 (válaszként erre: 29. - Milup2)
2011. nov. 14. 10:48

Szia!

Milyen dolgok? Lehet, hogy egy pár anyukát itt is érdekelne :)

29. Milup2 (válaszként erre: 26. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 14. 09:51
Én gyűjtön azokat a dolgokat, amiket nem használunk, nem kell, dobozokban, s majd a piacon akarnám árulni, ill. lehet megpróbálom a neten is (így még nem próbáltam)...Kicsi a lakásunk, nem fér el benne sok cucc, ami nem kell, azt muszáj eladnunk, vagy ha már nem lehet, akkor elajándékozzuk, vagy kirakjuk a kuka mellé, vki biztos elviszi...
28. Milup2 (válaszként erre: 27. - Milup2)
2011. nov. 14. 09:49
változatok = változatos ;D
27. Milup2 (válaszként erre: 1. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 14. 09:48

Nekünk abban változik idén a karácsony, hogy már most mindenkinek az ajándéka megvan..Hogy ne decemberben legyen sok a kiadás, s ne stresszeljünk ezeken...


Nálunk eddig is műfenyő volt, de most októberben rendeltem neten nagyobb műfenyőt..S ez lesz nekünk most már a következő években...Így erre majd már nem kell költeni..;D


Hogy a karácsonyfa változatok legyen, az anyummal cserélgetjük a díszeket...;D És idén a kisfiammal (2 és fél éves) készítettünk papírból díszeket...


Anyumékkal, húgomékkal összebeszélünk, mi legyen a fiamnak karácsonyra, s úgy vásároltunk...Ne olyasmi legyen, ami nem érdekli a fiamat...


Neten nézegettem a webáruházakat, onnan "loptam" ötleteket, összehasonlítottam az árakat is az itteni játéküzletekkel, s olcsóbban megrendeltem a fiam ajándékait neten...

A többieknek is onnan rendeltem kisebb ajándékokat...


Úgyhogy mi nem félrerakjuk a pénzt idén, hanem már 3 hónappal előre elkezdjük vásárolgatni az ajándékokat...


Ajánlani tudom, hogy nézegessétek a szórólapokat, hol mi olcsóbb..

Ha nincs ötleted, akkor szabad perceidben a neten tudsz böngészni, s jó ötleteket tudsz onnan szerezni...

Így még a kisfiad is tud böngészni, hogy vajon minek örülne a legjobban, mit hozzon a Jézuska..;D

26. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 25. - Babeck)
2011. nov. 11. 16:31
hát remélem,mert a tavalyi ajándék is ott porosodik a polcon,na meg a tavaly előtti is:-(idén jó lenne,ha használni is tudná!
25. Babeck
2011. nov. 11. 15:49

Nézegetem a l*dl akciós újságját, van egy pár akciós játék meg DVD benne.


Gondolom most már minden nagyáruház tele lesz karácsonyi akciókkal, lehet ezeket is érdemes átböngészni, hátha találsz, találtok valahol valami igazán jót!

24. Babeck (válaszként erre: 21. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 11. 15:45

ez nagy :D

:D:D:D

23. Babeck (válaszként erre: 22. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 11. 15:44
De jó! Szeretitek egymást, az a "varázs"! :)
22. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 20. - Babeck)
2011. nov. 11. 15:26
hát a karácsonynál nincs is szebb ünnep,nálunk mindig boldogan telik,valahogy mindig meg van a "varázs"
2011. nov. 11. 15:21
Bár tavaly majdnem lebukott a Mikulás.Ugyanis apuka elfelejtette a papucsot átvenni bakancsra,és a kicsi fiam meg is jegyezte,hogy a mikulás bácsinak olyan volt a papucsa,mint apának.Hát nehezen tudtuk belemagyarázni,hogy nem apa a mikulás,idén óvatosabbak leszünk és másik mikulás jön:D
20. Babeck (válaszként erre: 19. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 11. 15:20

Na, de jó! :)

Remélem sikeres lesz az akció és nagyon boldogan fognak telni az ünnepek Nálatok is :)

2011. nov. 11. 15:19
hát most a jófogást nézegettem,találtam is valami jót.Majd rákérdek a gyerekemnél,hogy mit szólna hozzá,ha ilyet hozna a Jézuska.Nálatok is még a jézuska hozza az ajándékot?És a mikulást is elhiszik?Nálunk még igen:-D
18. Babeck (válaszként erre: 17. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 11. 14:56

Sokféleképpen :)


Vásárolhatsz aukciós oldalakról (többnyire magánszemélyektől), ilyen pl. a vatera vagy a tesz-vesz. Remélem ez nem reklám :)


Vásárolhatsz webáruházból, ezek olyanok mint a sima boltok, csak nem bemész és berakod a kosaradba, hanem a honlapon, gombnyomásokkal intézed a szállítást.


Nézhetsz apróhirdetéseket is (pl. itt a Hoxa portálon, vagy az expressz oldalán, ilyesmi), általában ezek is magánszemélyek.

2011. nov. 11. 14:48
De hogy működik ez az internetről vásárlás?
16. Babeck (válaszként erre: 14. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 11. 14:45

Szerintem érdemes.


Ha esetleg félsz, hogy átvágnak, személyes átvételt vagy utánvétet válassz. Aukciós oldalon pedig elég sokat mondóak az értékelések. Az árösszehasonlító oldalakon (árukereső, olcsóbbat, stb.) pedig a webáruházakat minősítik a vevők.

15. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 13. - Martin3)
2011. nov. 11. 14:43
Nekem is állandóan rohan,gondoltam veszek neki egy futópadot:-)csak vicc volt:-D
2011. nov. 11. 14:42
Mondjuk netről még sosem vettem semmit.Valamiért tartok tőle.De majd utána nézek,hogy mit találok,hátha lesz valami érdekes.
13. martin3 (válaszként erre: 11. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 11. 14:38

jut eszembe, tavaly legot kaptak, mert pont itt a hoxán találtam rá (tök véletlenül) valakire aki olcsón adta, tök új legokat vettem fele áron, mint a boltban...jó beszerzés volt..:)

nekem az 5évesem amúgy most szerette meg nagyon a legot, állandóan legozik, pedig nem az az egy helyben ülős típus...állandóan rohanna...

12. martin3 (válaszként erre: 11. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 11. 14:36

szia! nekem is most múlt 5 éves a kisfiam, szerintem az autók minden mennyiségben bejönnek, hatalmas a választék az olcsótól kezdve a baromi drágáig, de pl én simán megveszem használtan a márkás játékokat, újszerűeket fele vagy hármadáron kapsz meg, és pár év múlva eladom szinte majdnem annyiért,nekünk szinte az összes játékunk márkás és így ingyen van:) ráadásul így minden szívbaj nélkül kipróbálhatja a tv-ben láttotakat is, amire én elvből nem adnék ki 10ezreket, mert szerintem azoknál sokkal jobb játékok vannak, csak keresni kell...

amúgy a neten sokkal olcsóbb vásárolni, pl a 3éves fiamnak tök véletlenül rábukkantam egy játékra, aminek úgy gondolom örülni fog, megnéztem hol mennyi, és az egyik játékboltban a neten 8ezer helyett csak 3ezer, épp akciós! (a posta csak 690.-, így még sokkal olcsóbb, ha a boltban venném meg, ráadásul házhoz hozzák...szóval aki keres, talál....(a neten egyébként az új játékok is kb fele áron vannak a boltiakhoz képest, mert nem kell raktározni, alkalmazottat fizetniük stb, volt erről már több riport is...ráadásul nem kell az áruházban órákig állni rosszabb esetben lökdösni egymást, hanem esténként amikor van időm szép kényelmesen böngészem, mi mire való, melyik játék milyen, érdemes-e megvenni(fórumok is vannak róluk) én még mindig teli tatlálat játékokat vettem, és ha összeszámolnám mennyit spóroltam...még egy családnak kijönne belőle a karácsony:)

11. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 10. - Babeck)
2011. nov. 11. 14:28
Hát nem tudom.A lego nem túl bonyolult?Az igazság az,hogy minden nap más kellene neki,amikor éppen amit meglát a tévében.És persze a keret is szűkös lesz idén,sajnos.
10. Babeck (válaszként erre: 9. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 11. 14:24

Lego esetleg? :)


Vagy valamelyik áruházban ha tetszik neki valami, megpróbálnád vateráról, vagy ilyesmi helyről olcsóbban megszerezni?

2011. nov. 11. 14:19
Hát nekünk is műfenyő lesz a pici miatt.Ruhát én sem akarok venni.A nagyobbiknak nem tudom,mit kéne.nem nagyon köti le semmi.Autót nem akarok a többi 50 mellé...valahogy sosem érzek rá,hogy mivel kötné le magát
2011. nov. 11. 14:17

Nekünk eddig is műfenyőnk volt, fáj a szívem az élő fákért.


Szerintem a karácsony hangulata nem függhet attól, hogy mennyi ajándékot adtok/kaptok, persze nem pótolhatja semmi a boldogságot a szeretteink arcán, mikor nyitják a dobozt... :/


Soha nem tettem félre pénzt a karácsonyra, viszont minden évben (egészen ősztől) ha látok valahol valakinek valami nagyon találót, megveszem. Kivéve idén, most mindenki egyedi, névre szóló mézeskalácsot kap, esetleg pár általam gyártott bonbont!


Gyerekeknek szerintem jobb a több apró aji, külön-külön csomagolva :)

2011. nov. 11. 14:14

Én gyerekként utáltam, amikor ruhát kaptam karácsonyra :P Szóval én tuti nem azt veszek a 8 hónapos kislányomnak és 2,5 éves keresztfiamnak.

Lányomnak már kb. 2 hónapja megvettem akciósan a járássegítő hengert, meg kap majd még valami apróságot. nagyszülőktől készségfejlesztő játékokat kap, persze mi választjuk ki, formabedóbót, építőkockákat, ilyesmit.

Kerifiamnak pedig valami autós dolgot kéne vennünk, egyelőre még nem tudom.

Fánk nem lesz, illetve évek óta megvan egy mini műfenyőnk, lányom még úgysem értékeli, max. magára borítaná :)

6. Frommer (válaszként erre: 5. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 11. 14:13
Az már az ő bajuk. :)
5. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 4. - SweetDelight)
2011. nov. 11. 14:13
ritka,hogy még ilyen kicsi dolognak is örülni tudsz,de ez így a jó!nem mindenki lenne ettől is boldog.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook