Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi az az U1 vagy E301 formula? fórum

Mi az az U1 vagy E301 formula? (tudásbázis kérdés)

10. Gigi13
2011. nov. 24. 16:34

A hölgy nagyon segítőkész volt,még aznap válaszolt az email-emre..,íme:


"Tájékoztatom, hogy Magyarországon a következő dokumentumokra, adatokra van szükség ahhoz, hogy a magyar munkaügyi hatóság kiállítsa az U1-es nyomtatványt:


- Munkavállaló adatai (név, születési hely, idő, állampolgárság, lakcím)



- A magyar munkáltatótól a munkaviszonya végén kapott „Igazolólap a munkanélküli ellátás megállapításához” formanyomtatvány, ennek hiányában más, a munkáltatótól kapott hivatalos dokumentum a munkaviszonyról.>



Kérem, szíveskedjék megküldeni részemre a fent említett dokumentumokat, adatokat, én azokat továbbítom a kiállításban illetékes munkaügyi kirendeltségre. A kirendeltség kiállítja az Ön U1-es nyomtatványát és megküldi Önnek közvetlenül a francia lakcímére (amit kérjük, szintén ne felejtsen el megadni).



Köszönettel és Üdvözlettel:


(a nevét nem akarom ide írni,talán nem lenne helyes..)


EURES tanácsadó


Migráns coordinátor



Foglalkoztatási Hivatal


Nemzetközi Főosztály



1089 Budapest


Kálvária tér 7.


e-mail: fh@lab.hu


www.munka.hu



T: +36 1 303 0810/129


Fax: +36 1 303 0807"

2011. nov. 24. 16:31

[link]


Állami Foglalkoztatási Szolgálat

State Employment Service

Foglalkoztatási és Szociális Hivatal

Kálvária tér 7

H - 1089 Budapest

Tel.: +36 1 3039300

E-mail: fh@lab.hu


én nekik írtam email-t..

elküldtem nekik,amit kértek,és most várok, hogy kipostázzák nekem az U1-et..

2011. nov. 14. 18:10

köszönöm szépen,

akkor keresek,gőzerővel!!!

2011. nov. 14. 06:44
Ja, és nem te töltöd ki, hanem a hivatal, neked hivatalos papírokkal kell igazolnod, hogy mikor, hol, mennyit és mennyiért dolgoztál. (Ezt a munkáltatód adja amikor leszámolsz.)
2011. nov. 14. 06:43

Ez a cikkben van, amit belinkeltem:


A munkanélküli ellátás megállapítására, illetve az egyes tagállamokban szerzett biztosítási idők igazolására az U1-es (korábbi E 301-es) nyomtatvány szolgál, amelyet annak az államnak az illetékes intézménye (foglalkoztatási hivatalok, munkaügyi központok) ad ki, ahol munkanélküli korábban biztosított volt, tehát dolgozott.

2011. nov. 13. 17:50

Köszönöm, de még mindig nem értem,

Ezt nekem kell megírnom,

vagy igényelnem Magyarországról?

vagy a munkahelyeimtől kaptam ilyet,és ilyen bugyi vagyok???

2011. nov. 11. 09:51
Gondolom ez Franciaországban is hasonlóképpen működik. Ezen összegzik az eddigi összes uniós országbeli munkaviszonyodat.
2011. nov. 11. 09:50
Én töltöttem ki ilyet. Az unión belül bárhol dolgozol legálisan, az a másik uniós országban is beszámításra kerül. Ezen a nyomtatványon összegzik a külföldi munkaviszonyaidat, a keresetedet és ez alapján fogod itthon kapni a munkanélkülit.
2011. nov. 11. 09:47

nekem ez volt az első, amit a kereső kiadott.


[link]

2011. nov. 10. 18:32

Sziasztok!

Franciaországban élek, még nem sikerült tartós munkát találnom,és ahhoz hogy kapjak egy egyszeri segélyt,be kell nyújtanom egy un. U1 (régi nevén E 301) nyomtatványt???

Lehet, hogy ez egy tök egyszerű dolog,de anetes keresgélések sem világosítottak fel... Mi a fene ez???

Milyen lapra/ dokumentumra gondolnak???

Köszi a segítséget!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook