Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Torna, edzés stb.... fórum

Torna, edzés stb.... (beszélgetős fórum)


7. riacska0515 (válaszként erre: 6. - Levmes)
2011. nov. 21. 20:14
jujj ez tuti finom lehet:)köszi hogy leírtad mindenképp ki fogom próbálni:) mit tornázol amúgy?
2011. nov. 20. 08:45

Sziasztok! Én ha tehetem, inkább reggel járok tornázni...igaz korán kelő vagyok alapból (helyzeti előny :)), így nekem belefér előtte némi könnyű, de jól összeválogatott reggeli. (Ami nélkül neki sem indulnék, hisz éhesen szédelegve az ember teljesítőképessége töredéke a normálisnak..)

Mindenkinek ajánlom a teljes kiőrlésű zabpehelyből készített zabkását, ami nagyon finom, tele van teljes értékű rostokkal, és pillanatok alatt kész. Én ezt a következőképpen készítem:

- 2 púpos ek natúr zabpehely

- 1 ek darált mák (opcionális, aki szereti a mákot, az imádni fogja ezt a reggelit ilyen formában)- ráadásul remek Ca+ forrás

- édesítőszer

- fahéj ízlés szerint

mindezt felöntöm forró vízzel, annyival amnnyit ez a mennyiség felszív, utána hozzáadok még:

- 1-2 ek natúr joghurtot

és jó alaposan összekutyulom.


Szerintem isteni finom csemege és ez a nem túl nagy mennyiség is rengeteg energiát ad 1-2 órányi reggeli edzéshez.

Remélem tudtam adni egy használható ötletet, fogyasszátok egészséggel!

2011. nov. 10. 16:55
szia!én délután tornázom,vagy este elmegyek futni,reggel csak hulahoppozni szoktam előtte 1órával szoktam enni,de csak "könnyű"kajcsikat,esti futás előtt abonett,kefir,Torna az meg ebéd után van de nem egyből hanem szoktam várni vele akár 3órát is,nehogy rosszul legyek:)
2011. nov. 10. 09:27
Hmm.. Azt tudom hogy futni jobb reggel mert alacsony a vércukorszint meg stb. De tornázni... Sok kedvencem van, és van aki reggel tornázok korán, és van aki este...
3. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Ageeca)
2011. nov. 10. 09:19

Én reggel csak tejeskv-t iszok és utána már rögtön tornázok,torna után min. 1,5 óráig nem eszek semmit,csak vizet iszok.

A reggeli torna szerintem többet ér mint az esti,de sajnos nálam ez helyzet függő,van,hogy teljesen kivitelezhetetlen,így marad az esti vagy késő délutáni.

2. kati19510129 (válaszként erre: 1. - Ageeca)
2011. nov. 10. 09:14
Szerintem éhgyomorral soha ne menj edzeni.Szerintem az esti torna jobb,de utána fürdés és alvászatt,hogy ne ess kisértésbe.
2011. nov. 10. 09:04
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha Ti reggel tornáztok, vagy edzeni elmentek, előtte mit esztek? Vagy egyáltalán esztek előtte valamit? A reggeli torna jobb éhgyomorra, vagy az esti "használt" gyomorra??? Segítsetek ha tudtok! :) Kösziiii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook