Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kánya Kata társkereső iroda fórum

Kánya Kata társkereső iroda (beszélgetős fórum)


2013. aug. 20. 11:02
Nos, miután a férjemmel semmi remény a folytatásra, megpróbáltam...nem a Kánya Katát, hanem internetest. Pár hét tapasztalatairól könyvet lehetne írni...siralmas. Van, aki csak levelezget, azzal nem megyek semmire. A másik tipus, aki rögtön oda akar költözni, aztán volt olyan, aki még a személyes találkozás előtt megkérdezte telefonon, hogy mégis én mennyi idő után fogok vele lefeküdni. Egyébként ez is hosszú távra tervezett, csak így próbált a szívemhez közelebb férkőzni :) - nem sikerült. Volt aki eljött velem egy táncos rendezvényre és csak ült, mint a maguborka. Az is tetszik, mikor a volt párját ócsárolja valaki egy órán keresztül. Nos, lehet, nem nekem való ez...Minden próbálkozás után csak még jobban vágyom vissza az emberemet...Akkor már inkább egyedül, ha csak selejt van szabadon...
13. riak (válaszként erre: 1. - Korteforma)
2013. jan. 24. 12:39

Ha valaki elhatározta hogy párt keres. nem biztos hogy

bele botlik uton utfélen. a nagy ő-be... segítség kell bizonyos értelemben.. ezt kihasználjásk a párkeresö irodák nagy pénzért ..sokan megpróbálják .vajon milyen sikerrel?Örülök hogy vannak vélemények

Pár hete regisztráltam egy párkereső oldalon még nem döntöttem fizetek-e érte vagy sem.ha úgy döntök hogy nem..akkor nincs esélyemarra hogy válasszak. hiába van kínálat.. hát ez a harci helyzet.Riak

12. riak (válaszként erre: 9. - 64f150aa42)
2013. jan. 24. 12:24
Szia.. Nagyon köszönöm hogy közzé tetted az édesanyád történetét. a napokban jelezte Kata ..vár személyesen az irodában.Kata nagyon szimpatikus de nem ő a célpont hanem akit esetleg ajánl..egy kicsit elgondolkodtat.Megingott a bizalmam.köszönöm leveled..Igy 62 évesen lehet hogy egyedül maradok szerető családommal..riak
2012. jún. 15. 13:26
Reklamáltunk, de az volt a válasz, hogy miért nem megy be anyu "böngészni" biztos találna valakit...hívogassa szorgosan a pasikat. Ja, és hogy türelem, türelem, van akinek évek kellenek az igazi megtalálásához. Mindegy, elment a kedvünk az egésztől. Garancia amúgy sincs az egészre. Buktunk 25 ezer forintot. Inkább adtuk volna jótékonysági célra:-(
10. Balanza (válaszként erre: 9. - 64f150aa42)
2012. jún. 14. 19:23
Ez döbbenet! Bár lecsúszott, korábban is senkiktől ez várható.. Reklamáltatok legalább, vagy inkább hagytátok az egészet?
2012. jún. 14. 12:29

Sziasztok! Látom, elég rég nem szólt hozzá a témához senki, de azért remélem, olvassa valaki. Jó lenne, ha legalább elmondhatnám a sérelmeimet, már ha kárpótolni nem lehet! Anyukám fizetett be K.K. irodájába, 61 éves, öt éve özvegy, és most hogy én is elköltöztem otthonról, nagyon egyedül érezte magát. Gondolta megpróbálja.... most 25 ezer volt akciósan, ezt még épp hogy meg tudta fizetni,még sietett is hogy le ne maradjon az akcióról, mert amúgy 50 ezer. Nos, lepukkant iroda, és egy nem túl kedves hölgy fogadta anyut. K.K. csak 1-2 percet beszélt anyuval, holott a honlapon személyes megbeszélést és részletes személyiség tesztet ígértek. Személyiség teszt nuku, a leperkált pénz után anyu kapott egy kulcsot hogy bármikor bejöhet böngészni az albumokban. De minek? az albumok ezer éves adatokat tartalmaznak, a pasik nagy részét fel se lehet hívni, aki meg felveszi, közli, hogy rég van társa. Anyunak amúgy is furcsa, hogy ő hívjon fel egy ffit????!! Úgy gondolta,hogy az iroda segít kiválasztani a megfelelő embert.... ill. Őt is ajánlják...de onnantól, hogy fizettél, tojnak a fejedre.

Én is regisztráltam anno egy ilyen társkeresőre, még vagy tíz évvel ezelőtt, és sikerrel is jártam, 4 éves kapcsolat lett a dologból.Ezért is támogattam anyukám ötletét.


Csak figyelmeztetni tudok mindenkit: fizetős társkereső ( klasszikus, nem netes) irodára senki ne adjon egy fillért se! Tanuljon mindenki a mi példánkból, 25-100 ezer forint a tarifa, irodától függően és semmit nem kapsz!!!!

2011. nov. 9. 20:21

Köszönöm a hozzászólásokat!


Jó képben lenni, hogy állnak ehhez a kérdéshez a férfiak :)

7. tashadow (válaszként erre: 5. - 5674644b5d)
2011. nov. 9. 19:31

Nem csak ez. Ha magamból indulok ki, a férfiak kevésbé hisznek az ilyen boszorkányságokban, hogy kielemzik a személyiséged, meg ilyenek. Emiatt csak a lehúzást látják bele.

Annak viszont nagyon jó akinek hitet tud adni, mert az nagyon fontos.

Személy szerint nem szeretném megvárni, amíg elég idős leszek ehhez. Így fiatalon viszont nem vesznek komolyan, mivel komolytalan férfitársaim árnyéka vetül rám. Tehát tulajdonképpen semmi más nem történik egy ilyen helyen, mint hogy hitelességet veszünk pénzért. Ez teljesen rendben van, talán meg is éri, de annyira álszent ez a sok hókusz-pókusz körülötte.

2011. nov. 9. 13:49

Közben az ingyenes társkeresőkön sokkal több a férfi.

Miért? Mert nem társat, csak szexpartnert keres.

Tisztelek a kivételnek.

2011. nov. 9. 11:41

Elképesztő, milyen nehezen szánja rá magát egy férfi, hogy felkeressen egy társközvetítő irodát. Némiképp érthető, hiszen ő a HÍM, a HÓDÍTÓ,a FÉRFI, az nem lehet, hogy neki szüksége lenne segítségre, hogy találjon magának egy párt! Ezért inkább sörözik, golfozik, sportot néz, lóg a barátaival, vagy éjjel-nappal dolgozik, aztán majd csak lesz valahogy!


Biztos vagyok abban, hogy a Te környezetedben is nyüglődnek férfiak egyedül, párkeresési problémákkal. Testvéred, volt apósod, régi barátod, hajdani osztálytársad, olyan egyedülálló férfi, aki nálad nem jöhet számításba, de másnak talán ő lehet az igazi.


Fogjunk össze, segítsünk egymáson! És hogy lelkesítselek, ha belépsz az irodába és belép veled együtt egy heteroszexuális, független, társkereső férfi, akkor Te 50% kedvezményt kapsz a tagsági díj árából! Te is jól jársz és lehet, hogy a szó szoros értelmében elhozod valakinek az igazit!


Ez idézet Kánya Kata oldaláról, szerintem sokat elárul mennyire "hiány cikk" az irodájában az értelmes független heteroszexuális férfi és nem hiszem hogy ennek sok köze van a hódítási ösztönökhöz:)

2011. nov. 9. 11:39
Ha úgy érzed, hogy minden lehetőséget kipróbáltál és ez maradt már csak, mint "utolsó szalmaszál", akkor megpróbálhatod. Én személy szerint nem tömném a pénztárcáját sőt tovább megyek, ha én egy normális férfi lennék nem kérném a segítségét, így nem hiszem, hogy tolonganának nála a férfiak. De ki tudja? Ne legyen igazam:)
2011. nov. 9. 11:24
Marhaság:D
2. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Korteforma)
2011. nov. 9. 11:22

Minek az?

3,5 milliárd ellenkező nemű ember szaladgál a világban.

2011. nov. 9. 11:11
Vélemények és tapasztalatok érdekelnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook