Folyás (beszélgetős fórum)


2011. nov. 9. 07:34
Ne vedd zokon, de miért kell erre kiírni egy fórumot?Orvost meglátogatni, ez evidens.Vagy van valami akadálya?
2011. nov. 9. 07:05
Amivel otthon is próbálkozhatsz: mosakodj élőflórás kefirrel vagy joghurttal, vagy szódabikarbónás vízzel, ez segít lúgosítani a közeget és enyhíteni a tüneteket, DE orvos írjon fel gyógyszert, melyek mellett használhatod a fent leírtakat.
2011. nov. 9. 06:33

Nem rég volt cisztád amivel nem voltál orvosnál... És tudod, hogy cisztád volt...

Ügyes!

Vajon nekem van cisztám?


Orvoshoz menj el! Ez nem így működik. A távgyógyítás nem létezik!

2011. nov. 9. 06:14
Valószínüleg valami gomba.Menj dokihoz,ír majd fel kúpot meg kenőcsöt is.Otthon egyedül ne próbálkozz,mert nem biztos,hogy a recept nélkül kapható kúpok jót tesznek,és fölösleges pénzkidobás.
2011. nov. 9. 02:55
Sziasztok! Csatlakozok az elittem szólókhoz,elötte nézesd meg magad minthogy nagyobb baj legyen. De nekem intim mosakodó segiteni szokott.
2011. nov. 9. 01:12
Irány az orvos. A cisztának valszeg semi köze a folyáshoz.
2011. nov. 9. 00:16
esetleg orvos, mielőtt pl. elkezdenéd a gombádat antibiotikummal, vagy a bakteriális fertőzést gombaölővel kezelni?
2011. nov. 9. 00:02
Nem biztos, hogy van összefüggés a folyás meg a ciszta között, gomba is lehet, bakteriálás fertőzés is - vetess kenetet a nőgyógyásszal
2011. nov. 8. 23:54
Sziasztok! Nem rég volt "cisztám". Orvosnál nem voltam, de legutóbb mikor ilyen panaszom volt, akkor nem repedt mega tüsző, és csak nőtt nőtt, 5 cm-es volt. most is ilyenem lehetett, mert nagyon fájt, késett is, de amikor megjött, akkor megszűnt a fájdalom. Azóta már mégegyszer megjött, de a ciszta utáni mensim óta, nagyon soka folyásom. Inkább fehér, de picit sárga, és nem vészesen kellemetlen szagú, de más, és inkább a mennyisége zavar...nem tudok tisztasági betét nélkül mászkálni. :( Tudtok valami otthoni megoldást? vagy kúp? vagy valami krém? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook