Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Palette Mousse Color, hab állagú tartós hajfestéket próbálta már valaki? fórum

Palette Mousse Color, hab állagú tartós hajfestéket próbálta már valaki? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 23. 15:12
Sziasztok! A Loreal Casting után befesthetem ezzel a fajtával a hajam? Csak mert rajta van h fémtartalmú festék után nem szabad de enm tudom h a lorealos tartalmazott e fémet??? Légyszi rjatok!! Köszi!!
2014. febr. 3. 21:39

Sziasztok!


Én is a Wellatont próbáltam ki, sötét szőkésbarna a hajam, de a fodrász azt mondta, ha középszőkével próbálkozok, akkor világosabb lesz picit és pont ez volt a cél. Viszont a Wellaton középszőkéje középbarnára fogta be. És olvastam újságcikkben, de több fórumon is, mások ugyanígy jártak, volt aki a középbarna festékkel ében feketét kaptak, a legvilágosabb szőkéje pedig világos barnát adott ki... Szóval ezt a márkát nem ajánlanám :)

2013. febr. 17. 22:56
Sziasztok! Látom jó ideje nem írt senki, én azért megosztom a tapasztalataimat. Első hab állagú festékem a Perfect Mousse volt. A színről először nem tudtam mit mondani, mert barna voltam mikor festettem és kicsit világosítani szerettem volna,a gyöngyszőkéjével. Picit sikerült is. A mennyiség elég volt a felvitel egyszerű. Következő árnyalat a borostyánkő aranyszőke volt. Rettenetes lett, csúnya rézvörös lett. Szóval sötétebb lett sokkal.Aztán kipróbáltam a Loreal Sublime Mousse, 72-es árnyalatát, szintén sokkal sötétebb lett sajnos... De az előbbihez fel sem ér. Kellemetlen volt a szaga, szárazabb is lett a hajam tőle, nehezebben is lehetett felvinni. Nem jött be. A Wellatonról már ne is beszéljünk. Utána olyan érzésem volt, mintha egy drótkefe lenne a fejemen a hajam helyett.. Nem ajánlom...A színére sajnos már nem emlékszem, de ezek szerinte nem tett mély benyomást rám. :D
25. tigrisné (válaszként erre: 24. - Babuci83)
2012. febr. 14. 22:06

babuci én a Palettel is így jártam, csak látom ide nem írtam be.

én a létező legvilágosabbal festettem be a hajam (nagyon világosszőke-ja:-( és a szőke hajam barna lett...

szar a világos na!

2012. febr. 9. 19:37
Én a wellaton habállagú hajfestéket próbáltam ki, a közép szőke árnyalatot 7/0 a szőke hajamra és sötét barna lett. Világos hajat senki ne fessen be vele, mert úgy jár mint én. Nagyon durva. Nem értem ez hogy lehet, mert oké, hogy 1 árnyalattal sötétebb lesz mint a dobozon, de hogy a középszőke festéktől sötét barna lett a hajam, az már durva.
23. édrienn (válaszként erre: 22. - 35fce75f9d)
2011. dec. 7. 16:11
Köszi csajok:)egyébként azért kérdeztem mert a krémfestékekből mindig 2-t kell vennem:D:)
22. 35fce75f9d (válaszként erre: 19. - Édrienn)
2011. dec. 5. 20:26
Kb. nekem is olyan hosszú a hajam mint neked, neked lehet, h egy kicsivel hosszabb, de elég lesz rá az biztos, felesleges lenne kettővel venni :)
21. tigrisné (válaszként erre: 19. - Édrienn)
2011. dec. 5. 12:52

Helló/

nekem elég volt pedig kb. 10-15 centivel hosszabb a ahajam mint neked.

2011. dec. 4. 11:23
Nekem annyira nem jött be, nem túl tartós, a felvitele viszont egyszerű, magamnak is meg tudtam csinálni, pedig korábban mindig mással festettem a hajam.
2011. dec. 4. 11:04
sziasztok,az én hajam elől kb a vállam alá ér 10 hátul pedig kb 10-15 cm vel,és olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek ebből a hab állagúból elég 1 doboz vagy inkább 2 doboz?
2011. dec. 2. 20:20

Csak egy e-mail érkezett tegnap, hogy ha eddig nem kaptam meg az ajándék mintát, legyek türelemmel, hamarosan befut.


Örülök, hogy Neked ennyire bevált, és köszi az infót, hogy ajánlott jó sokszor összerázni :)

2011. dec. 2. 12:38

Megkaptátok már az ingyenes mintát?


Nekem nagyon bejött, annyira, h lehet hogy a későbbiekben is ezzel fogom festeni a hajamat! :D Bár nem elég 40x összerázni, én több, mint 100x ráztam össze, nagyon sok lett belőle! Nem csípi a fejbőrömet sem. Pont olyan színt kaptam amilyet akartam! A legjobb benne, h így nem kell segítség a hajfestéshez magamnak is meg tudom csinálni!

16. tigrisné (válaszként erre: 15. - 35fce75f9d)
2011. nov. 20. 16:59
Köszi akkor várunk!
2011. nov. 20. 11:58
Sziasztok! Én pénteken kaptam meg és 8-án regisztráltam :) Úgy örültem neki! De még nem próbáltam ki! Türelem csajok! ;)
2011. nov. 20. 11:50

Sziasztok !

Még nekem sem jött meg.Meg is lepődtem, hogy a mai világban még van ilyen:) Régebben már kaptam így, remélem most is megérkezik és nem fogytak el az ajándékminták.Pl.a Rama könyvet is csak most hozták ,azért pár hét átfutási idő volt.

2011. nov. 19. 21:03
Sziasztok! Nekem sem érkezett még meg, igaz, csak 12-én regisztráltam az ajándék mintáért.
12. tigrisné (válaszként erre: 10. - Starlit)
2011. nov. 19. 19:28

Szia!

neked megjött már a minta? nekem még nem...pedig férjem itthon van, ha csomag lenne azt is át tudná venni. Köszi!

11. csajszika890721 (válaszként erre: 9. - Tigrisné)
2011. nov. 13. 10:48
Köszönöm.
10. Starlit (válaszként erre: 8. - Tigrisné)
2011. nov. 12. 21:35
Köszi a választ :) A kiinduló hajszínünk hasonló a leírásod alapján (nekem melír nincs) , én egy sötétebbet választottam, de még nem tudom, h az én fejemre kerül-e az ajándék minta:)
9. tigrisné (válaszként erre: 7. - Csajszika890721)
2011. nov. 12. 19:11

Csajszika!

nézd meg ezt az oldalt

[link]


itt szépen végigvisz és pár lépés után kiderül mit ajánl a Palette. Szerintem másnak is hasznos, nekem segített.

8. tigrisné (válaszként erre: 5. - Starlit)
2011. nov. 12. 19:06

Szia!

kiinduló hajszínem sötötszőke lenőtt melírrel + őszülök. Amit a hajfesték csinált az az, hogy egyenletesebbé tette az egészet. Felül egy kicsit kivilágosította a hajamat és befedte az ősz hajszálak 90%-t, alól pedig egy kicsit aranyszínűvé tette a melírt. Tehát összességében aki meglát azt mondja egy kicsit sötétebb lett, de ez így nem igaz inkább szép egyenletes lett. Nem lett vöröses egyáltalán, nem is szerettem volna hanem szép tényleg aranyfényű. Most mondjuk a mintából a habból a világosszőkét kértem mert még világosítani szeretnék.

2011. nov. 12. 17:28
A kettő közül melyik gyengédebb a hajhoz? Vagy egy és ugyanaz? És ha áttérnék a palette-hez, akkor melyik az az árnyalat amelyik a legközelebb áll a sublime mousse-os jeges csokoládéhoz?
2011. nov. 12. 17:27

Sziasztok!


Gondolkozom, hogy kipróbálom ezt a hajfestéket. Én már egy ideje habállagúval festem a hajam. A L'roeal sublime mousse-szal. Ebből az elegáns jeges csokoládé árnyalatot. Szóval érdekelne, milyen ez a Palette, mert nagyon tetszik a külseje, felkeltette az érdeklődésem. Szép színei vannak? Mennyire tartós? Az még jobb lenne, ha lenne(lennének) olyan hölgyek akik használták a sublime mousse-t, és most a palette-t is és tudnának összehasonlító véleményt írni.

5. Starlit (válaszként erre: 2. - Tigrisné)
2011. nov. 11. 18:42

Szia


Megkérdezhetném, hogy olyan vörösesszőke lett-e a végeredmény és hogy milyen volt a kiinduló hajszíned ?

2011. nov. 9. 08:38
Én is köszönöm, már kértem is mintát!:-)
3. 35fce75f9d (válaszként erre: 2. - Tigrisné)
2011. nov. 8. 20:57

Ennek igazán örülök! :)

Remélem majd nekem is tetszeni fog az eredmény! :)

2011. nov. 8. 20:34

szia!

én most7végén festett be a a 950-es aranyszőke árnyalatra. én nagyon meglepődtem, nagyon szép lett! egyet bánok, hogy nem 2 flakonnal vettem mert hosszú hajam van, de így is nagyon szép lett! sajnos a hátsó részen a hajamnak nem fogta be csak egy pár tincset de ez nem a festék hibája! Nekem nagyon bevált és én ezt fogom választani a fodrász helyett:-)

2011. nov. 8. 20:29

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi!

Használta már valaki közületek, ha igen mik a tapasztalatai?

Most lehet tesztelni ezt a típusú hajfestéket, amire itt kell jeletkezni: [link]

Én is kitöltöttem, mivel vörös színű a hajam már több mint egy éve ezért én a 388-as színt választottam.

Kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni... :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook