Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a debreceni Kaáli intézettel kacsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a debreceni Kaáli intézettel kacsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. zsugabubus007 (válaszként erre: 17. - Ájrin)
2008. máj. 12. 23:00

Szia!

Örülök, h ilyen pozitív infókat kaptál és szorítok, h minden simán és sikeresen menjen!!!! :-))))

és szerintem mindenki örömmel fogja venni, ha megírod az élményeidet!

17. ájrin (válaszként erre: 16. - Zsugabubus007)
2008. máj. 12. 15:57

Időközben egy másik fórumon elolvastam a véleményeket a debreceni Kaálival kapcsolatban is. Hasonló szépeket mondtak róla.


Nekem is van egy személyes tapasztalatom. Januárban írtam egy levelet a honlapon található email-címükre, hogy kell-e beutaló, és leírtam, mióta szeretnénk gyereket...stb.

2 nap múlva kaptam is egy nagyon kedves választ Dr Tándor Zoltántól, hogy mi a teendőm, ha szeretnék menni. Meglepődtem, nem számítottam rá, hogy egy doki fog válaszolni.

De végül, akkor nem oda mentem, mert az inszeminációkat a klinikán (ingyen ) megcsinálták. De most már sajnos nincs más út, csak a lombik.

16. zsugabubus007 (válaszként erre: 14. - Ájrin)
2008. máj. 11. 10:31

Azt, h kedvesek és figyelmesek.Alaposak a vizsgálatok.

Nem hagynak a beavatkozás elött egy szál semmiben heverni, mint ahogy azt más intézményről hallani.

És tájékoztatnak mindenről ami veled történik/fog történni.

Bízzunk benne, h valóban ugyanazt a színvonalat várják el tőlük.

15. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 14. - Ájrin)
2008. máj. 10. 21:16
Sajna konkrétat nem tudok,vagyis részemről szerencsére,mert nem kellett oda járnom,de ismerek olyanokat akik meg vannak vele elégedve.Mármint a debrecenivel
14. ájrin (válaszként erre: 13. - Zsugabubus007)
2008. máj. 10. 19:14

Köszi, hogy segítesz:)


Hát Győr az nekem kicsit messze van. Valszeg a szolgáltatás színvonala ugyanaz, de engem a helyi sajátosságok érdekelnének:)


Mit hallottál a győriről?

2008. máj. 10. 18:33
Szia!Nem segítség,de Én a győriről nagyon jókat hallottam, bízzunk benne, h a debreceni is hasonló lesz!!!!
12. ájrin
2008. máj. 10. 15:25

Sziasztok!

Elég régen látogatták ezt a fórumot, de megpróbálom feléleszteni.

Augusztus 28-ra kaptam időpontot a debreceni Kaáliba. Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik jelenleg oda járnak, vagy jártak, mert most már otthon babáznak :)

Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, a helyi sajátosságokra....

11. dee7182d35 (válaszként erre: 10. - Bbeus73)
2007. dec. 3. 08:34
Akkor csak találnod kell egy jó intézetet,minden leletet elvinni,és kész is vagy!
10. bbeus73 (válaszként erre: 9. - Dee7182d35)
2007. nov. 30. 15:28
Szia!Igen, ezeken a vizsgálatokon túlvagyok, még a nyáron megcsináltattam. Azóta minden hónapban megyek UH-ra, mert Clostit szedek, de gyógyszerrel van tüszőrepedésem is.
9. dee7182d35 (válaszként erre: 7. - Bbeus73)
2007. nov. 30. 08:34
Szia!Ezt mind kivizsgáltattátok már?Ha elfogadják,akkor más nem is nagyon kell!
2007. nov. 29. 21:56
SENKI, SEHOL, SEMMI????!????
2007. nov. 27. 21:09

Sziasztok!Mi kb. másfél éve próbálkozunk. Már eljutottunk oda, hogy felkeressük a debreceni Káli Intézetet. Egyébként a Kenézybe járunk, de nem túl jók a tapasztalatok.Sajnos. Tudna valaki segíteni, hogy milyen vizsgálatokra számíthatunk?

Eddig úgy tűnik,minden rendben van, átjárható a petevezetékem, rendben van a hormonom is, a párom is rendben van.Mégsem sikerül.Pedig mi mindent elkövetünk érte.

2007. nov. 24. 15:41
Persze ,laparoszkópiával mütöttek,de nem sikerült teljesen átjárhatóvá tenni olyan összenövések voltak.HSG-t csináltak elötte ahol kiderült hogy el van záródva.Nagyon megrémültem,összeomoltam,tudtam ez mit jelent,hogy nem lesz gyerekem természetes uton.De szerencse a lombik sikerült.
5. dee7182d35 (válaszként erre: 4. - Lily3)
2007. nov. 24. 12:11
Szia!A petevezeték elzáródásoddal csináltak valamit?Hogy derült ki,hogy el van záródva?
2007. nov. 23. 22:13
A klinikára jártam 2002-ben,januárban kezdtem a teljes kivizsgálást hogy miért nem esek teherbe és szeptemberben terhes voltam.Petevezeték elzáródás volt a probléma+a férjemnek is kellett gyógyszert szednie.
3. Szilesz78 (válaszként erre: 2. - Lily3)
2007. nov. 23. 22:03
Te hol voltál lombikon?Minden érdekelne ezzel kapcsolatban!Jó és rossz tapasztalatod egyaránt.Nálatok mi volt a gond?
2007. nov. 23. 21:58
Nem is tudtam,hogy már ott is van.Amikor én jártam Debrecenbe a klinikára még nem volt,nekem ez is bevált első próbálkozásra sikerült a lombik.Sajna a Kaálival kapcsolatban nem tudok segiteni.
2007. nov. 23. 21:44
Mik a tapasztalatok a debreceni Kaáli intézettel kacsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook