Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen hordozókendőt vegyek újszülöttnek? fórum

Milyen hordozókendőt vegyek újszülöttnek? (beszélgetős fórum)


4. noedi (válaszként erre: 3. - Woroscsaj)
2011. nov. 8. 15:06

szívesen!

hjajj, hát jó lenne, ha jönne a kistesó, de a férjem még nem mondott rá áment. vagyis szeretne ő is tesót Bendegúznak, csak picit később...én már most azonnal benne lennék, úgy vágyom egy picire! Majd alakulunk. :)

Hajrá a kendőzéshez, nagyon jó lesz neked is és a babának is, én sokat hordoztam-hordozom Bendegúzt, imádtam-imádom a mai napig.

3. woroscsaj (válaszként erre: 2. - Noedi)
2011. nov. 8. 15:02
köszi aranyos vagy! Ti is jól megnőttetek:)) Kis-tesó nem jön? Mindjárt utána nézek hol tudok a közelben lana kendőt nézni:) Köszi:)))
2. noedi (válaszként erre: 1. - Woroscsaj)
2011. nov. 8. 14:56

szia, gratulálok a picihez, láttam a fotókat, gyönyörű a bébid!

én nagyon Lana párti vagyok, svájci minőség, igaz nem olcsó. Bár használtan nem olyan húzós az ára, viszont megéri, mert profi kendő, könnyű vele kötni, pihe-puha, ölelős, és gyönyörű színekben van. Eladni meg egy ilyen kategóriájú kendőt mindig el tudsz, úgyhogy nem pénzkidobás.

2011. nov. 8. 14:54
Kisfiam két hetes és szeretnék venni egy hordozó kendőt,de nem tudom milyet.Olyan sokféle van és olyan drágák(nem szeretnék feleslegesen pénzt kidobni az ablakon) Szóval olyan érdekelne amit most is és később is tudok majd használni és Könnyű megkötni EGYEDÜL is!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook