Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Testvándorlás fórum

Testvándorlás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Testvándorlás

2011. nov. 17. 15:34
Nagyon tetszett ez a kis töténet. Vágigolvastam. Kíváncsi voltam mi lesz a vége! Furcsa érzés kerített hatalmába, miközben olvastam. Köszönöm
2011. nov. 9. 19:20
Először én sem tudtam, hogy mi folyik itt, de közben rájöttem és tetszik a történet. Kicsit lehetne rajta javítani, hogy érthetőbb legyen, de a gondolat szuper, érdekes, elgondolkodtató. Jó lenne néha más bőrébe bújni, érezni az ő fejével,megismerni a gondolatait. Mindig azt hisszük, hogy neki mennyivel könnyebb vagy nehezebb...pedig nem
2011. nov. 9. 08:56
Hűűű, köszi! Mindenkinek!
2011. nov. 9. 07:12
Hú ez nagyon jó volt!!! Köszi, hogy megosztottad a gondolataid....még írj, írj szomjazom az ilyesmire:)
2011. nov. 8. 23:13
Nagyon tetszett, írj még sokat!
16. szila5
2011. nov. 8. 22:48
Jaj, de cuki a kis Lilid!!! :)
15. szila5
2011. nov. 8. 22:46

Nagyon klassz lett a cikked, és elgondolkodtató. :) :) :) Én is köszönöm! Jó volt olvasni. :)


Én is kíváncsi vagyok, de én nem akarok a másik bőrébe bújni, csak azon gondolkodom, vajon, mi a foglalkozása, mi a története, van-e családja, mit tanult, milyen az élete? :)

2011. nov. 8. 21:12
Nekem is tetszett! Ügyes vagy nagyon! :)))
13. bb4de6f45c (válaszként erre: 12. - Lilipeti)
2011. nov. 8. 20:38
én is sokszor vagyok így. nem azért mert nem vagyok megelégedve az életemmel, vagy a testemmel, csak kíváncsiságból. Vajon milyen lehet az ő élete, hova siet etc. jó kis cikk volt. jó, hogy megírtad.
2011. nov. 8. 20:01

Nagyon jól esnek a szavaitok!


Ezt egyszer régen én éltem át...vagyis csak szerettem volna átélni. Tényleg mentem a suliba, és velem szembe jött egy srác...ismertem, ő is ismert, de lehet, hogy még köszönni sem köszöntünk egymásnak. Nem volt szimpatikus. Minden esetre, ahogy elmentem mellette, mindennél jobban vágytam rá, hogy "hallhassam" a gondolatait, vagy hogy akár csak egy napig élhessem az életét. Nem szólnék, csendben maradnék, csak figyelnék. És ezt az érzést mai napig érzem. Sokszor szeretnék átugrani egy másik testbe. Nem azért, mert a sajátommal valami bajom lenne, hanem mert szeretném megismerni más ember gondolkodását is. ...és ezt az álmot éltem meg ebben az írásban. :D

11. viva70
2011. nov. 8. 18:53
Nekem kissé kuszának tűnt...
10. dove
2011. nov. 8. 18:43
Nekem nagyon tetszett!Érdekes volt olvasni! :) Köszönöm!
2011. nov. 8. 17:40
Kicsit elfelejtettem a sok hülyeséget körülöttem. Köszönöm, jó volt ezt olvasni.
8. BayBanya (válaszként erre: 1. - Lilipeti)
2011. nov. 8. 16:42
Nagyon tetszett, köszönöm :)
2011. nov. 8. 16:04
ne hari de nem értem a sztorit :) ez lélekvándorlós volt vagy mi? egyik pillanatban fiú, másikban lány, harmadikban kismama, negyediknek egy ötven körüli nő... nem értem, nekem kicsit olyan össze-vissza van
2011. nov. 8. 15:39

Hihetetlenül jó ötlet!!!

Itt-ott lehetne még javítani a helyesíráson, fogalmazáson, tördelésen, de eszméletlenül jó volt, szinte berántott a sztori, tiszta libabőrös lettem tőle!

Nagyon tehetséges vagy!!!:)

2011. nov. 8. 14:59
Örülök, hogy tetszik Nektek! :D
2011. nov. 8. 14:53
nekem is nagyon tetszik.
2011. nov. 8. 14:22
Nagyon... nagyon-nagyon:)
2011. nov. 8. 13:37

HŰHA!!

Csudajó lett!

2011. nov. 8. 13:08
Elmesélek egy történetet, Drága! Ment az utcán. Ment iskolába. Az általános iskolát már befejezte. Már a közepsuliba tartott. Szóval ment a suliba. Tavasz volt. Szemébe sütött a nap. Imádta ezt az időt. Még nem volt meleg, elkelt még a bőrkabát a testén. Imádta érezni a bőrt a bőrön. Behunyta a szemét, lépdelt, és napfürdőzött. Amikor kinyitotta a szemét szét kellett néznie, hogy hol van. Elvesztette a fonalat. De mielőtt kibogozta volna észrevett valakit, aki szembe jött vele.

Ugrás a teljes írásra: Testvándorlás

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook