Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyi központba való regisztrálás - Hová lehet menni? Csak lakóhely szerinti illetékes munkaügyi központba? fórum

Munkaügyi központba való regisztrálás - Hová lehet menni? Csak lakóhely szerinti illetékes munkaügyi központba? (tudásbázis kérdés)

8. 6187eb1c9a (válaszként erre: 7. - 7230827147)
2011. nov. 8. 16:24
Ja:DDDDD
2011. nov. 8. 15:07
Köszi a választ...ez bíztató:D Akkor a 27 ezer ft munkakeresési izét le fogom vonni a lakbérből, úgy döntöttem :DDD Aztán a tulaj meg kapja be :D
6. 6187eb1c9a (válaszként erre: 4. - 7230827147)
2011. nov. 8. 14:08
Biztosan nem, én Miskolcon voltam munkanélküli,és oda kellett járnom,amíg Győrbe nem jelentkeztem át.
2011. nov. 8. 13:14
Szerintem úgy nem lehet, ha nincs oda szóló lakcímed, nekem is tavaly ideigleneset kellett csináltatnom, hogy beregisztráljak.
2011. nov. 8. 12:54

Sziasztok!


Én is pont a héten készültem a munkanélkülibe. De akkor ezek szerint ez nem fog nekem összejönni? Pesten lakom albérletbe, ahol a tulaj nem engedi, hogy bejelentkezzek ideiglenesre sem, így vidéken van az állandó lakcímem. Akkor én itt Pesten nem is jelentkezhetek be munkanélkülibe?

3. aurorasolaris (válaszként erre: 2. - 6187eb1c9a)
2011. nov. 8. 12:53
A lakcímmel való lejelentkezés azt jelenti, hogy a lakcímkártyámnak is oda kell szólnia? mert nyilván ha albérletbe megyek nem iratom át rögtöm a lakcímkártyám, de már ott élek.
2011. nov. 8. 12:47
Csak akkor tudsz átjelentkezni,ha lakcímmel is bejelentkezel.A regisztrációhoz a leszámolási papírokat kell vinni,de ha nincsenek meg, akkor is mehetsz,nyilvántartásba vesznek,és majd pótolod.
2011. nov. 8. 12:37
Olyan problémám van, hogy szeretnék beregisztrálni a munkaügyi központba, és úgy tudom, hogy a lakóhely szerint illetékesben lehet. De ha valaki nem abban szeretne, mert nem ezen a környéken szeretne letepedni, akkor megoldható, hogy egy másikba regisztráljon. Van ez valamilyen feltételekhez kötve? Illetve milyen iratokat kell magával vinnie a regisztrációhoz? A válaszokat előre is köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook