Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdi ma velem valaki a 13 napos diétát? fórum

Kezdi ma velem valaki a 13 napos diétát? (beszélgetős fórum)


1 2
32. Ageeca (válaszként erre: 27. - Renbaba)
2011. nov. 8. 16:58

Renbaba ha megáll a fogyásod, akkor az adagokon kell változtatni, vagy a mozgáson! Én nem hülyéztem le senkit sem, csak azt aki ezt a diétát kitalálta.

Amennyiben megállt a fogyásod, délelőtt + ch-t kell magadhoz venni, vagy többet kell mozogni. :)

Én kérlek -33 kilónál tartok, utolsó 5-7 kg kell az álom súlyomhoz. És igen, nálam stagnálás van, ami azt jelenti hogy a fent említett 2 dolgon változtatnom kell! Vagy többet eszem, vagy többet mozgok.


szép estét

2011. nov. 8. 16:17

Ha valakinek az egyenlő a lehülyézéssel... :)

Nekem senkit nem állt módomban megbántani, nem én voltam a támadó! :))

30. Renbaba (válaszként erre: 29. - Bummihatka)
2011. nov. 8. 16:16
Köszönöm! Ez volt a lényeg! :))
2011. nov. 8. 15:07

Nem fog éhen halni, én 2x végigcsináltam élek és virulok. De azon vitatkozni felesleges, hogy kinek mi válik be.

Kipróbálja, ha beválik neki 1x végig csinálja, ha nem, akkor nem. Ennyi. Nem ő lesz az első és nem is az utolsó, aki 13 napot végigcsinált így. Nekem szépen beállította ez a diéta az emésztésemet, köszönöm szépen azóta is jól vagyok.

Valakinek az 5 étkezés a nyerő, valakinek a 3, valaki ettől hízik a másik meg attól. Felesleges egyféle sémát csinálni. Megállt a fogyása és valamivel ki akarja billenteni a szervezetét az egyensúlyból. Ennyi. Nem lesz ebből tragédia, nyilván ha úgy érzi majd, hogy ez neki durva, akkor x nap után átáll másra. Feltételezem senki nem szorít kést a torkához, hogy márpedig végig kell csinálni.

Én azt mondom: Hajrá!

28. 5bfba16667 (válaszként erre: 27. - Renbaba)
2011. nov. 8. 14:58

Neked mi jogod van nevetségesnek nevezni mást?

Szerintem összetéveszted az aggódást és a pálca törést. Senki sem vitatta az érdemeidet, egyszerűen ez nem egészséges, amit most fogsz csinálni. Természetesen a Te életed, és senki sem szólhat bele, de ahogy Te le"nevetségeseztél" minket, úgy nekünk is jogunk van véleményt mondani, és aggódni. Én 7kg-t fogytam, de ez most lényegtelen, és az is, hogy ki mit csinál a "szabadidejében". Sokan több dolgot csinálnak Nálad, sokan kevesebbet. Szuper, hogy Te ezt, de hogy is jön ide? Mindegy. A lényeg, hogy ezek a hsz-ek egyszerű aggódások voltak, amit felháborodás nélkül kellene kezelni. Főleg, ha már kiírtál egy nyilvános fórumot.


No, nekem meg ez a véleményem. Természetesen azt csinálsz magaddal, amit jónak látsz!

Szép napot!

2011. nov. 8. 12:43

Könyörgöm, emberek, nevetségesek vagytok! Lehülyézni másokat? Mi jogotok van hozzá? Megkérdezhetném?

Először is ahogy Basset is mondta, 13 nap. Annyira sok? Másodszor eddig normálisan ettem, ahogy írta Ageeca, azok szerint, de megállt a fogyásom, és ezért egy kicsit méregtelenítek, sokat iszom, lúgosító tea stb.. Nem kínzom magam, amint érzem, hogy rosszul vagyok, már abba is hagytam! És edzések után VIZES fehérje-shaket iszom, nem hagyom annyiban az izmaimat!

Kérdezem én Tőletek, akik pálcát törtök felettem, Ti hol tartotok?

Mert én lánykoromban nagyon csinos voltam, de akadtak egyéb bajaim a terhesség alatt, és felszedtem jó pár kilót. Mióta kijöttem a kórházból 16 kg-ot fogytam. Sportolok, gyermeket nevelek, háztartást vezetek, és lassan tanulni is fogok!

Akkor valamit jól csináltam, nem igaz?!

26. Basset
2011. nov. 8. 12:01
Amúgy én a marha helyett csirkét használtam, csirkecombot. És sütőzacskóban sütöttem meg, egy fél óra alatt megvolt a kaja. :)
25. Basset
2011. nov. 8. 12:00

Én nem éheztem, sőt, a zeller-pradicsom-alma vacsora nekem sokszor sok is volt, meg néha a sonka se fért be mind a saláta mellé. Ez egy FOGYÓKÚRA, nem életmód-változtatás. 13 nap alatt nem hal éhen.

Ha akarod és képes vagy rá, csináld! Nem örökké tart, csak 13 nap.

24. Ageeca (válaszként erre: 22. - Noricica1987)
2011. nov. 8. 11:26

Szívemből szóltál!

Már ne haragudj fórum indító, ahogy az elején is írtam... ezzel azt éred el, hogy éhezni fog a szervezeted!


A normális étkezés a következő: napi 5-6 étkezést tartva...

Reggeli

Tízórai

Ebéd

Uzsonna

Vacsora


A délelőttöd, vagy legalább is a reggelid legyen kiadós, és szénhidrát legyen benne megfelelő mennyiségben. Délben főtt ételt kell enned... Természetesen levest is csak kb 2-3 decit. A másodikat, ha van, és tésztár-rizses-burgonyás, akkor kb 2-3 evőkanállal belőle, majd a hús jöhet rendes adag, savanyúsággal stb. Ezt délután 2ig le kell tudni.

Délután már csak lájtos kaja jöhet szóba. Esetleg fehérjeshake vacsi helyett, stb. Gyümölcs, zöldség jöhet, de cukrosabb gyümi ne... Ilyen a banán pl.


Ennyi a nagy titok. Nem kell semmiről sem lemondani, csak ami hízlalóbb azt délelőtt kell enni, délben főtt étel, délutánra pedig lájtos kaja. Vacsira lehetőleg ne pont6kor legyen, hanem jó ha 5 körül van. A mozgás csak 30 % -t segít a fogyásnál, mert 70 % a kaján múlik minden! Ha nem eszel normálisan, nem is fogsz fogyni...


De rághatjuk egymást szájába a diétákat, kinek mi felel meg vagy kinek mi vált be... Egy a lényeg... Ne diétázz hanem válts életmódot! Ez a legegyszerűbb, a legtarthatóbb...


Szép napot!

2011. nov. 8. 11:19
Az izmaidnak fehérje kell. És azt a kajád MELLÉ. Nem kaja helyett. (tojás). Jaj ne csináld:(
2011. nov. 8. 11:18
Még az is hülye aki ki találta de az is aki csinálja már ne is haragudj csoda hogy nem ájulsz be!!!!!!!
21. 5bfba16667 (válaszként erre: 18. - Renbaba)
2011. nov. 8. 11:15

Jesszusom. És ebben mi a tápanyag?

Éhen fogsz halni.

Vacsira a kőkemény nem kevés hús? Érdekes. Pont fordítva az ebéd és a vacsi még talán, de így?

edzés mellett ezt hogy??

2011. nov. 8. 11:11
Ez nagyon kemény,én nem bírnám az biztos!!
2011. nov. 8. 10:33
Minden nap le fogom írni a menüt, és fogom írni kg-ban és centikben is a változást! Mérlegelni pénteken fogok, centizni pedig a kúra végén!
18. Renbaba (válaszként erre: 16. - 8611af2186)
2011. nov. 8. 10:32

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor (én ezt egy lúgosító teával helyettesítem-ízesítés nélkül, mert a kávét nem szeretem)


Ebéd: 2 kemény tojás


Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) citrommal ízesítve

17. Renbaba (válaszként erre: 15. - Basset)
2011. nov. 8. 10:24
Nagyon sajnálom! De viszont példaértékű, hogy nem adtad fel!
2011. nov. 8. 10:00
Szia le írnád mit eszel a 13 nap alatt v egy napodat pl a mai menüd??
15. Basset (válaszként erre: 14. - Renbaba)
2011. nov. 8. 09:19
Nem tudok, nem működik rendesen a tüdőm. Pár napja elkezdtem gerinctornát csinálni fél óráig nyújtok, az kellemes kifáradás. Még a séta se mindig megy, mert ha rossz idő van, fulladok.
14. Renbaba (válaszként erre: 12. - Basset)
2011. nov. 8. 09:11
Sportolsz valamit? Mert ha rossz passzban vagy, ez a legjobb ellenszere...
13. Renbaba (válaszként erre: 11. - Bummihatka)
2011. nov. 8. 09:09

Igen, gondolom, hogy nem fogok sokat fogyni, de vmit ki szeretnék próbálni, és erre esett a választás! Remélem fogom bírni! Bár ilyen kalóriabevitel mellett edzeni is. Ráadásul én súlyzós edzéseket csinálok ( Hot Iron) ami elég kemény edzés!

Én főleg hasból szeretnék fogyni. Remélem sikerülni fog!

Beszámolok mindenről!

12. Basset (válaszként erre: 9. - Renbaba)
2011. nov. 8. 08:52

Köszi! :)

Próbáltam folytatni, a hasonló Bécsi diétával, 90 napossal, káposztalevesessel, de valahogy egyiket se tudtam 1-2 napnál tovább csinálni, nem tudom, miért. Szerintem akkor éppen olyan passzban voltam.

Most 77-78 kiló vagyok és 70 az jó volna. :)

11. bummihatka (válaszként erre: 8. - Renbaba)
2011. nov. 8. 08:49

59-ről szerintem te max 2 kg-t fogsz fogyni és azt is az első héten. Én tavaly nyáron csináltam először utána pedig idén februárban. Ennél a két alkalomnál csináltam végig a 13 napot, úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva, és mindig az első 5-6 napban ment le a 80%-a az összes súlyvesztésnek.

Ez csak egy tapasztalat, másképp működünk. Szerintem a legtöbb villám diétánál ez jobb...de ez csak az én véleményem.

2011. nov. 8. 08:46
Én anno ezzel kezdtem a nagy fogyókúrám, nem fogytam tőle sokat, de kezdőlöketnek nagyon jó volt, azóta már 30 kg mínuszon túl vagyok.
9. Renbaba (válaszként erre: 7. - Basset)
2011. nov. 8. 08:35
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! És fogod még folytatni? Vagy végleg abbahagyod? Még mennyit szeretnél fogyni?
2011. nov. 8. 08:32

[link]


Ezt takarja a fogyókúra!

Arról, hogy a duplája is vissza, hát nem tudom, lehet... De ebben van minden amire a szervezetnek szüksége van, szerintem. Na meg én mellette sportolok is! Nekem az a problémám, hogy megálltam 59 kg-nál, és nem mozdulok innen, azért gondoltam, hogy hiányzik valami. Ezért kezdtem el a mai nap!

2011. nov. 8. 08:19
Nekem bejött! 4,6 kg-t fogytam és nem szedtem vissza. (Nézd meg a Mérlegelőm, ha érdekel!) Én péntektől tervezem megint. Igazából nem a fogyás a lényeg (nekem), hanem a kontroll. Szerintem nem koplalás. Van egy "nagy" fórum róla, nézd meg!
2011. nov. 8. 08:16

13 nap alatt 8 kiló? És arra gondoltál hogy akár a duplája is visszajöhet?


Sok sikert hozzá, és kitartás!

2011. nov. 8. 08:15
Én egyszer végigcsináltam! Le is ment 2és fél kiló! nem volt olyan sok felesleg rajtam, de úgy gondolom, hogy egy bármilyen más jellegű koplalással is értem volna el minimum ennyi eredményt!
2011. nov. 8. 08:08
Szia! Mit takar ez a 13 nap?
2011. nov. 8. 07:55

Mert ezt írják, hogy 13 napos diéta! :)

Lehet, hogy pont ezért lesz szerencsés! De aki babonás, csinálhatja 14 napig is! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook