Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi dolgom lehet ezzel a cicával?! fórum

Mi dolgom lehet ezzel a cicával?! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 8. 10:41

Aranyos lehet.

Vigyázz rá. :))

2011. nov. 8. 09:03

Ritka és szép dolog ez :)

Kiválasztott lettél,így nincs más dolgod mint szeresd,etesd.

2011. nov. 8. 00:07
Furcsa dolog ez. A nővérem mesélte, hogy a férje halálának 1 éves évfordulóján kiült a kertbe este, és odament hozzá egy vörös cica. Valami furcsát érzett ő is, mert előtte nem látta azt a cicát.
2011. nov. 8. 00:05
Szeresd etesd. :)
8. zena01 (válaszként erre: 5. - Agi03)
2011. nov. 7. 23:58
Nekem is volt ilyen macskám. Sajnos nem sokáig lehetett velem, mert megmérgezték. A tettes azóta elpatkolt.
7. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Agi03)
2011. nov. 7. 23:50
Kiválasztott Téged, Rád várt. Fogadd be! Nekem is van egy ilyen macskám. :o)))
6. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Agi03)
2011. nov. 7. 23:38
A szerencse rád mosolydott :) Már csak etetni-itatni, elkényeztetni kell :)
5. Agi03 (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2011. nov. 7. 23:36

Nekem sincs szívem, sőt valami miatt ahhoz képest, hogy én nem is szoktam mások macskájával foglalkozni, az első pillanattól közel került a szívemhez a kis állatka, mert ennek a nézése, és ahogy figyel a hangomra, stb...ledöbbentő számomra.


Egyébként van több macskánk, és van egy vele kb egykorú is, éppen az a nagy kedvencem...viszont ez az új kis jövevény "versenyezik" vele :)

4. Agi03 (válaszként erre: 3. - 0245e2b239)
2011. nov. 7. 23:34
Ez valóban egy olyan kiscsibészes válasz, amit adtál! :D De ne OFFold szét a témát, kérlek szépen.
3. 0245e2b239 (válaszként erre: 1. - Agi03)
2011. nov. 7. 23:32
Hazakísért mert tetszel neki:)) Azt akarja, hogy csípd föl, és egy ágyban akar aludni veled:)))
2. Zsuzsa88 (válaszként erre: 1. - Agi03)
2011. nov. 7. 23:30
Nincs mese, kiválasztott téged! :) Szerintem fogadd be. Nekem nem lenne szívem ezek után az utcán hagyni. :) Lehet, egy rokonod, közeli ismerősöd, aki már nincs veled, ujjászületett cica testben, és veled akar lenni. Ki tudja? :)
2011. nov. 7. 23:27

Ma este kimentem egyik ismerősömhöz a munkahelyére. Ott volt egy cica. Amint meglátott odaszaladt hozzám, és le nem tudtam rázni. Ugyanakkor tudni kell, hogy az idegen macskákkal nem szoktam foglalkozni, de ahogy ez nézett, és követett engem, hát nagyon érdekes. Hiába nem egyedül voltam ott, a cica csakis hozzám kéredzkedett fel. Végül megsimogattam.


Azután, amikor jöttem hazafelé, egy ideig követett, majd félúton megelőzött, és előttem ment. Amikor egy elágazáshoz értem, ahonnan már látni a házunkat, sok másikkal együtt, én direkt megálltam. A cica viszont ment tovább...és végül leült a kiskapunk elé. Soha azelőtt nem volt arrafelé a cica, és mégis leült a mi kapunk elé...és várt. Végül elindultam én is tovább...és addig ő ott ült rezdületlenül, és várt! Nagyon furcsa. Ami pedig érdekes, imádom én is ezt a cicát, az első megpillantás óta. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook