Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Peugeot 307-ről? fórum

Mi a véleményetek a Peugeot 307-ről? (tudásbázis kérdés)

2011. nov. 7. 20:03
Sziasztok! Én tanulóautóként használtam,és nagyon szerettem.Az oktatóm is meg volt vele elégedve. Szép,kényelmes. Viszont francia,és ahhoz úgy tudom,elég drága az alkatrész...
2011. nov. 7. 19:34
de nagyon kényelmes, és szép kocsi..
2011. nov. 7. 19:34
nekünk volt, és fél évesen sikerült minden hétre új hibát kitalálnia magának:( hidegben lehetett vele 20-al száguldani, ha beindult! de nyáron is sikerült útközben lerobbannia néhányszor. de tényleg.... a szalonban is azt mondták, hogy nagyon sok a baj vele. Én ennyit tudok, de ez kb. 3 éve volt, lehet mostmár jobbak
3. Dagimanó (válaszként erre: 2. - Kicsithamis)
2011. nov. 7. 17:21
Kipróbáltam, nekem nagyon tetszik mindenféle értelemben. Arra vagyok kíváncsi, hogy vannak-e tipikus hibái. Nem szeretném, ha folyamatosan szerelőhöz kellene hordani. Volt egy Fiat Bravám állandóan csak a gond volt vele, rengeteget költöttem rá és ezerszer hagyott cserben. Ezt nem szeretném újra átélni.
2011. nov. 7. 16:23

2004-es van anyumnak. Ő imádja, simogatja, óvja. Én kifejezetten nem szeretem, mert nekem kemény, nehéz autó. Viszont nagyobb sebességnél stabilabb mint az enyém. Én Citroen-hez szoktam, ami lényegesen könnyebb, lágyabb autó, viszont nagy sebességnél szinte elszáll, olyan könnyű.

Szerintem ülj bele, menj vele pár kört, hogy esik vezetni.

2011. nov. 7. 16:16
Szeretnék vásárolni egy Peugeot 307-es (2004-es, benzines) kocsit. Meghallgatnám hozzáértők és ilyen kocsi tulajdonosok véleményét. Elsősorban munkába járásra használnám napi 30 km-t használnám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook