Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Váltsunk életmódot egy ÉLETRE! fórum

Váltsunk életmódot egy ÉLETRE! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 19. 14:08

:(


Sajnálom, hogy nem jött erre senki hétfő óta!


A diétám tartom.

Ma nagyon finit ebédeltem.Párolt karfiol, kevés husi és főtt tojás!!

Ugy jol laktam:))


Hétfőre mozgás van tervezve.


Jaj..remélem csak elkezdeni lesz nehéz...

2011. nov. 14. 09:43

Kinek Hogy kezdődik ez a hét??


Hétvégén mi jót csináltatoK?

48. Limonádé 23 (válaszként erre: 37. - 1f95464bd4)
2011. nov. 14. 09:43
Szivesen látunk!!:))
47. Limonádé 23 (válaszként erre: 36. - Etke75)
2011. nov. 14. 09:42

Igen.Igazad van.

Valóban hiányzik.

Nehezen veszem rá magam.

Vannak időszakaim mikor rengeteget..és van mikor épphogy!!

46. 1f95464bd4 (válaszként erre: 45. - Nissi)
2011. nov. 11. 18:06

Szia! Szerintem pont leírtad a lényeget, hogy "megszokja a szervezet". A fogyókúrák során jó érzés, amikor a mérleg egyre kevesebbet mutat, általában csak ez. Amikor négy és fél deka marhahúst ehettem ebédre, hát nem volt egy nagy öröm. Nekem az sem megy, hogy méregetem mennyi vizet igyak egy nap. Ha kényszerből kell innom két és fél liter, hát sokszor a fülemen jött ki. Most nem figyelek erre, amikor szomjas vagyok, akkor iszom amennyi jólesik. Ha este gyötör az éhség - szerencsére ez egyre ritkábban fordul elő - főzök két pár virslit, majonéz helyett mustárral eszem, kenyér helyett bulátával. És már MEGSZOKTAM. Emlékszem régebben Karácsonykor megettem ebédre egy fél lovat, és délután majd meghaltam az éhségtől, bevertem a másik felét. Most egy csirkecomb kifog rajtam... Ahogy rá lehet szokni a nagy evésre, úgy a mértékletesre is. Nem attól híztam el, hogy ebéd után megittam egy pohár kólát, hanem attól, hogy ebédre megettem két tányér töltöttkáposztát, utána meg 1 liter kólát.

Az eredeti elképzelésem, hogy nem hízhatok. Ha pedig fogyok bármennyit, azt meg kell tartanom. És fogyok...

45. Nissi (válaszként erre: 43. - 1f95464bd4)
2011. nov. 11. 16:56
Mindenki tapasztalatából akkár jó, akkár rossz, tanul az ember, ezért jó olvasni mások hozzászolásait. Es ha az vigasztal nem vagy egyedül sokan küzdenek a jojo effectussal. En is visszahiztam a nyaralás alatt, az elötte keservesen leadott 3 kgt :). Ha már az életmodváltásnál tartunk, amit eddig tettem hogy leszoktam a cukorról, kavéba, teába már nem rakok. Este csak könnyü vacsora. Es már hozzászokott a szervezetem nem vagyok éhes esténként.
2011. nov. 11. 12:43
Sziasztok! Én is azok közé tartozom akik a világ összes fogyiját kipróbálta már...és egyre csak kövérebb lettem. A fogyókúra tényleg hízlal! mindig több jön vissza. Első gyermekemmel 100 kg-osan estem teherbe. 117 voltam szüléskor. Teljes életmódváltásba kezdtem egy csapattal. Napi 5x-i étkezés megfelelő szénhidrát-fehérje-zsír arányban, heti 3x-i pulzuskontrollált tréning. Eddig -8 kg-nál tartok. Nagyon lassan megy le, de remélem nem is fog visszajönni. Csak teljes életmódváltással lehet fogyni! Aki másban ringatja magát, rosszul jár!
43. 1f95464bd4 (válaszként erre: 42. - Nissi)
2011. nov. 10. 22:15
Köszi! Igazából a fórum elnevezése ragadott magával, mert maximálisan egyet értek azzal, hogy csak így lehet. Már sokszor nekilendültem, ha összeadnám hány kilót fogytam életemben, iszonyatos nagy szám lenne, csak sajnos ettől még nagyobb szám az, amit visszaszedtem. Szerintem már majdnem az összes hibát elkövettem, amit csak lehet fogyókúra terén. Tavaly október és február között 29 kilót fogytam le, még azt sem mondom, hogy nagyon nehéz volt. Viszont, ha valaki tudja, hogy erre hogyan reagál a szervezet, az is én vagyok, képes vagyok akár három hónap alatt visszaszedni ugyanennyit. Illetve csak képes voltam. Nem szeretném hosszúra ereszteni az "okoskodásom", ha ez a fórum hosszú távon életben marad, akkor én rendszeresen olvasni fogom, és akit esetleg érdekel az én példám, szívesen válaszolok, ha kérdez. Egyébként örülök, hogy itt lehetek...
42. Nissi (válaszként erre: 37. - 1f95464bd4)
2011. nov. 10. 18:55
Gyere csak a sok csajszi között elférsz :)
41. Nissi (válaszként erre: 39. - 8de751c033)
2011. nov. 10. 18:51
Köszi! En is szeretem a s sütötököt, de valóban hizlal. Viszont legalább egészséges, sok vitamin van benne. Ebédre kell enni nem vacsira.
40. Nissi
2011. nov. 10. 18:46
A heti mozgas: 1 futas, 1 joga 1 zumba
39. 8de751c033 (válaszként erre: 32. - Nissi)
2011. nov. 10. 12:56
kell ennél nagyobb elismerés? ügyi vagy!
38. 8de751c033 (válaszként erre: 35. - Abia)
2011. nov. 10. 12:54
szia! én vacsira azt ettem tegnap. szerintem is magas lehet a kalóriaértéke, de ha már sütöttem...nem akartam nem megkóstolni, és olyan édes volt..
2011. nov. 10. 12:32
Sziasztok! Pasiként csatlakozhatok? 135 kiló vagyok...
36. Etke75 (válaszként erre: 34. - Limonádé 23)
2011. nov. 10. 11:48

Szia!

Nem akarok okoskodni, de nekem hiányzik az étrendedből a nyers zöldség és a gyümölcs.

35. Abia
2011. nov. 9. 22:28

Szerintetek a sűlt töknek mekkora a kalória értéke..???

Szerintem biztos nagyon magas lehet

Tegnap ezzel bűnöztem délután:(

De ma a másfél órás edzés után nincs étvágyam:))

Olyan vagyok mint a hal:)))vizet vizet:))))

megyek is aludni:)))

várom mikor lesz a farmerom dereka lazább...

szép estét

és jó éjszakát mindenkinek

2011. nov. 8. 19:41

A mai menüm:


Reggeli: 3 dl kakaó


Ebéd:nagy tányér frankfurti leves


kicsi adag sonkás tészta...


Uzsonna:sült tök

2011. nov. 8. 19:22

Sziasztok Csajszik!!!


Örülök, hogy többen lettünk, és hogy csatlakoztatok!!


Kinek hogy telt a mai napja?

32. Nissi
2011. nov. 8. 18:39
Ma megdicsért egy himnemü munkatársam hogy látszik hogy fogytam :) na ez adott egy löketett, ha már mások is észre veszik akkor jó uton járok :)
31. vigike
2011. nov. 8. 18:00

Sziasztok! Én nyáron kezdtem az életmódváltásomat. Igen, egy életre tervezem én is és úgy érzem, hogy az én módszeremmel menni fog. De lehet, hogy idővel még változtatni fogok rajta, hiszen időközönként stagnál az ember és kell valami új dolog amitől megint beindul a fogyi. 62 kg-ról indultam, most 58 körül járok. Kb 8 kg feleslegtől (most már kevesebbtől) szeretnék megszabadulni ami köztudott, hogy a legnehezebb és már lassabban mennek le a kilók.

Mindenkinek kitartást kívánok! :)

30. 8de751c033 (válaszként erre: 29. - Abia)
2011. nov. 8. 15:20
bizony fontos lenne! én azt határoztam el, hogy esténként tornázom legalább heti 3-szor. Kislányom 2,5 éves, már ő is elugrabugrál velem :)))
29. Abia
2011. nov. 8. 14:27

Pedig fontos a heti 3 szori intenzív mozgás:)))

Fiam nagyon jó tanáccsal látott el :))Ha nincs időm menni aerobik órára ..felveszem a futó cipőm és fél órát nagyon lassan kocogok..persze ezt is fokozatosan 1 perc futás 2 perc séta

mindenkinek jót tesz mert közben születnek nagyszerű gondolatok:))))

2011. nov. 8. 14:13
van valaki? hogy haladtok?
2011. nov. 8. 11:09
sziasztok! mozgás terén nekem is rendszeresítenem kell magam, nagyon hiányzik. Szinte semmi nincs. Kislányom után rohangáláson kívül, de az nem intenzív :)
26. Abia
2011. nov. 8. 10:42

Jaj egy fontos dolgot elfelejtettem:)))

Egy fogyókúra előtt lelkünket is helyre kell rakni.

Feszülten és boldogtalanul képtelenség elengedni egyetlen kilót is.

Nézz a tükörbe és mond az hogy szép vagyok:))))és még szebb leszek :))))Hajrá csajok:))))

25. Abia
2011. nov. 8. 10:37

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek:)))

Számomra a sport hozta meg a fogyást 2 éve sikerült 15 kg súlyt leadnom .

Sajnos volt egy víszér műtétem és szép lassan vissza telepedett rám mind :(((

2 napja újból kezdtem a fogyókúrát

Heti 3 edzés ...vigyázok a kajára napo 5 étkezés de nagyon kicsi mennyiség és sok folyadék ..

50 felett sokkal nehezebb fogyni ..sajnos

De tudom hogy sikerül ..és beszámolhatok itt az én siker storrymról

további szép napot nektek és sok mozgást :)))))

24. Etke75
2011. nov. 8. 08:26
Jó reggelt mindenkinek!
23. Nissi
2011. nov. 7. 18:48

Siasztok


En is csatlakoznek. Amin eddig valtoztattam tobb zöldseg, gyümölcs és este csak salata. Nekem a fogyas sajnos mozgas nélkul nem megy. Most jarok heti 1 jogara+1 zumbara.

2011. nov. 7. 15:13

Csajok nekem most mennem kell!

Holnap leszek!



Sziasztok!!

2011. nov. 7. 15:12

Dehogy!

Nem kell!

Csak kérdeztem.

Én ma kezdtem egy ujba.


Nekem igy könnyebb.Látom mit ettem, hol rontottam.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook