Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó ötlet évfordulóra? fórum

Jó ötlet évfordulóra? (beszélgetős fórum)


28. Kirani (válaszként erre: 26. - 04e95f637a)
2011. nov. 14. 20:45
Úgy alakult, hogy csak tegnap este tudtam átadni, így még nem használta. De remélem, hamarosan fogja ;-). Talán hétvégén, addig nem vagyok egyedül (félig-meddig rokon van nálam félig-meddig vendégként).
27. Kirani (válaszként erre: 25. - 3e437d31f0)
2011. nov. 14. 20:43
Köszi. Majd a közös lakásunkhoz olyat veszünk :-))
26. 04e95f637a (válaszként erre: 24. - Kirani)
2011. nov. 14. 17:45

Király! :)))

Na és használta már a kulcsot?

25. 3e437d31f0 (válaszként erre: 24. - Kirani)
2011. nov. 14. 17:42
Öröm volt olvasni, megérte tényleg. Egy írószer boltban láttam egy szív alakú kulcstartót, amit ketté lehetett törni, így 2 kulcstartó lett belőle. Ez egy későbbi ajándéknak megtenné.:)
24. Kirani
2011. nov. 14. 13:51

Hú, képzeljétek, átadtam! Bucóka tippje nyerő lett, majdnem elpityeredett :-). Na jó, nem úgy rendesen, csak NAGYON magához ölelt és eldugta a fejét a vállamra-nyakamba (ilyesmit egyébként nem szokott tenni). Amikor már gyanús volt a nagy csend, kimásztam az öleléséből és ránéztem, láttam, hogy tiszta könny a szeme, és teljesen vörös, biztosan próbálta palástolni a meghatottságát... Kell-e mondanom, hogy majdnem megzabáltam???

Mondtam neki, hogy azért kapja a kulcsot, hogy mindig tudja, hogy szívesen látom, bármikor örülök neki és sosem zavar. Megértette, láttam rajta, és olyan extrakedves és szupergyöngéd volt egész este, hogy éreztem is. Aztán mielőtt hazament és elrakta a kulcsot a zsebébe, megkérdezte, hogy "ezt a kulcsot komolyan gondolod?"

Ja, végül találtam megfelelő kulcstartót is, amilyet akartam, két műanyag lap közé két idézetet írtam neki, szerintem igazán alkalomhoz illőt. (Anno az egyik hódítási fegyvere volt felém, hogy sms-ben idézeteket küldött; mindketten nagyon szeretjük a szép gondolatokat).

Szóval köszi, nagyon jól sikerült :-))))

23. 859d1d62c0 (válaszként erre: 13. - Kirani)
2011. nov. 7. 14:51
Igen:-)Most megyek csütörtökön:-)állandóan szekál h. nincs még rólam képe hát most lesz:P :-)
22. Kirani (válaszként erre: 20. - Bucóka20)
2011. nov. 7. 13:25

Nem, külön lakunk, de mivel ő albérletben, így kulcsot tuti nem kapok :-).

A meglepődés garantált, egyáltalán nem számít rá. Jaj, teljesen be vagyok sózva, megyek is ma kulcsot másoltatni, és nem is tudom, hogy bírom ki szombatig az átadást!

21. Kirani (válaszként erre: 18. - Bucóka20)
2011. nov. 7. 13:23

Nálunk a családban is alapszabály volt, hogy az ajándék csak személyes lehet. Tehát használati tárgyat, nőknek pláne konyhai cuccokat, gyerekeknek télikabátot a tavalyi helyett, férfiaknak nyakkendőt és fűnyírót stb. nem veszünk. Sajnos amióta válságos idők vannak, ezt kénytelenek voltunk felülírni :-((. ÖSszeforrt a szükség és az ünnepi alkalom.

Pedig az igazi az lenne, ha tényleg a másik hobbija, szórakozása kerülhetne előtérbe.

20. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - Kirani)
2011. nov. 7. 13:17

Reméljük elsírja magát örömébe!:P:)))



Biztos nagyon megfog lepődni,ilyenekre nem számít az ember.

Az lenne a poén,ha te pedig az ő lakáskulcsát kapnád meg!:D


(remélem nem azt írtad h együtt laktok:D)

19. Kirani (válaszként erre: 16. - 04e95f637a)
2011. nov. 7. 13:17
Ó, huszonéveim elejéig én is szívesen adtam ilyesmit :-). Az első barátom egyszer elutazott hivatalos útra pár napra a főnökével. Erre én odaadtam neki azt a plüssnyulat, amivel kiskoromban minden éjjel aludtam, hogy vigye magával és a nyúl majd vigyáz rá. Mentségemre szolgáljon, 18 éves voltam. És a barátom (akkor 24 éves) tényleg elvitte magával, és a főnöke később röhögve mesélte, hogy vele is aludt. Képzelhetitek, mennyire meghatódtam :-)))
2011. nov. 7. 13:13

Én amúgy az ilyen ajándékokkal majdnem mindig bajban vagyok.Mindenkivel kapcsolatban,de nekem ő a legfontosabb és azt akarom,h mindig a legjobbat kapja(legkülönlegesebbet).


Mi tegnap voltunk 3évesek,de sajnos most nincs itthon,így az "ajándékozás" is elmaradt.


De a karácsonytól már előre -félek-.:D:S

17. Kirani (válaszként erre: 14. - Bucóka20)
2011. nov. 7. 13:11

Köszi! Dobozba tervezem tenni a kulcsokat, a részleteket majd meglátjuk. Kulcstartóval kicsit gondban vagyok, tavaly karácsonyra már kapott tőlem egyet a kedvenc focicsapatának a logójával, most valami kettőnkre utalót szeretnék.

Lehet még kapni olyan kulcstartót, ami tulajdonképpen egy műanyag tok, és te magad tehetsz bele valamit? Huszonéve volt, tudom, mert Nagyikám ilyenben tartja a kicsinyített érettségi tablóképem :-). Ez tök jó lenne a kulcs mellé, valami vicces használati utasítást írhatnék bele.


Beszámolok ám majd, mi volt a reakció! :-)

16. 04e95f637a (válaszként erre: 14. - Bucóka20)
2011. nov. 7. 13:07

Még valamikor réééges régen én is adtam az exemnek ilyet. Mentségemre szolgáljon, hogy még csak 15 éves voltam, bár ő meg 21. :DD

Mindegy, elfogadta. :)

15. 04e95f637a (válaszként erre: 12. - Kirani)
2011. nov. 7. 13:05
Áhh én is ilyenekért döglök. :P
14. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - 04e95f637a)
2011. nov. 7. 13:04

Én adtam mackós(szivecskés) kulcstartót,aminek az egyik fele nála,másik pedig nálam van(vagyis már csak volt,mert én vhol elhagytam)

Bár nem teszkós volt,hanem mülleres...:D Igencsak drágán vettem és nem tartottam ciki ajándéknak.:P


Fórumhoz:

Szerintem teljesen jó ajándék.

Tedd bele a kulcsot egy kis dobozba,azokat meg tedd egyre nagyobbakba...:)

13. Kirani (válaszként erre: 11. - 859d1d62c0)
2011. nov. 7. 13:01
"Egyedi" képet csináltatsz? :-))
12. Kirani (válaszként erre: 10. - 04e95f637a)
2011. nov. 7. 12:52

A szivecskés teszkós maci csúcs lehet :-)! Én nőként sem örülnék neki... Én Valentinra vettem erotikus masszázsolajat, kerestem lazító-érzéki masszászfogásokat a neten és az volt az ajándék. A törődés és az érzékiség volt a lényeg. Meg kell hagyni, jóóóól sikerült.

De az egyedi képekkel betettétek a bogarat a fülembe rendesen, hékások :-)

2011. nov. 7. 12:35

nekünk is most lesz az évforduló 27-én.

Én csináltatok képet magamról!-ez olyan személyes.Meg veszek neki ilyen zsinor nélküli borotvát mert azt már régóta szeretne!-ez meg szükséges:-)

10. 04e95f637a (válaszként erre: 7. - Kirani)
2011. nov. 7. 12:34

Az egyedi képek nagyon jók, én is ajándékoztam már olyat. :)

Tudod mire gondoltam? Mikor az összes nő megbolondul Valentin napkor, és dvd ket gyártanak, aláfestő zene gyanánt, meg a legcsöpögősebbet. :DD

+ a két szívecskés maci elengedhetetlen kellék a teszkóból. :D

9. Kirani (válaszként erre: 8. - 3e437d31f0)
2011. nov. 7. 12:12
Hihi :-). Na, ha a kulcs beválik évvfordulóra, elgondolkodom, hogy karácsonyra kap pár nagyon egyedi fotót rólam. Persze kap mellé valami focis cuccot is, annak biztos örül, ha a képeknek valamiért mégsem :-)))
8. 3e437d31f0 (válaszként erre: 7. - Kirani)
2011. nov. 7. 11:59
A nagyon egyedi képnek nagyon örülne bármelyik pasi.:)
7. Kirani (válaszként erre: 4. - 04e95f637a)
2011. nov. 7. 11:55
Jót nevettem :-). Eszembe sem jutna egyetlen férfinak sem szivecskés ajándékot vagy plüsscuccot adni. Fotót sem magamról, bár néhány csak neki készült, személyes és nagyon egyedi (khm :-)) képnek biztosan minden féri örülne, vagy nem? De azt is maximum kiegészítésként adnám.
2011. nov. 7. 11:52
Köszönöm mindenkinek. Örülök, hogy így látjátok. A tanácsok szerint majd szóbeli útmutatót is adok a kulcs mellé, minimálisra csökkentve a félreértés esélyét :-). Vagy a kulcstartóra-ba teszek egy üzenetet, hogy mindig lássa a szándékomat.
5. csutkamano (válaszként erre: 1. - Kirani)
2011. nov. 7. 11:43
Kedves ötlet. Bízz benne, hogy olvas a gondolataidban, és nem érti félre az ajándékot. Tégy mellé egy kedves üzenetet biztatásként (pl "Ezt azért kapod, mert fontos vagy nekem" vagy "Ezzel is bizonyítom, hogy mennyire Szeretlek")
2011. nov. 7. 11:40

Végre egy nő, aki nem a saját fotóit, plüssmacikat, szívecskés szarságokat akar adni a pasijának. :)))

Jóóó ötlet, én is örülnék neki! :))

2011. nov. 7. 11:39
Szerintem is jó ötlet :)
2. 3e437d31f0 (válaszként erre: 1. - Kirani)
2011. nov. 7. 11:30
Te ismered jobban, így nehéz tanácsot adni. Én jó ötletnek tartom, szerintem nem tolakodó még annak sem, aki egy kicsit magába zárkózott. Elmondásod szerint már javult valamennyit, egy próbát megér. Legfeljebb megmagyarázod neki, ha nem jól sül el a dolog.
2011. nov. 7. 11:21

Sziasztok!


Most lesz a barátommal az egyéves évfordulónk. Az ajándékötletemről kérem a véleményeteket, mivel az eddigi tapasztalataimtól erősen eltérő jellemű férfiról van szó, és a kigondolt ajándékban nem vagyok biztos.

A barátom egy nagyon csendes, visszafogott férfi, gyerekkori dolgok miatt nagyon erősen önbizalomhiányos, és a későbbi csalódásai miatt is nehezen hiszi el, hogy ő fontos lehet valakinek. Én állandóan „tupírozom” az önérzetét, megdicsérem, odafigyelek rá, kinyilvánítom, hogy fontos nekem, ennek ellenére nagyon lassan engedett fel, jó 7-8 hónap kellett ahhoz, hogy kicsit lazuljon. (Az első időkben az is felmerült bennem, hogy szakember segítségét kellene kérnie, de egy-egy megnyilvánulásából kiderült, hogy rendben van a lelke, csak nagyon mélyre zárta be önmagát és az érzéseit). Most már sokkal könnyebb, jobban elengedi magát. Úgy gondoljátok például hogy megbeszéljük, hogy átjön hozzám és megnézünk egy filmet, biztosan megjegyzi, hogy „de csak ha nem zavarok”. Vagy ír egy sms-t, hogy találkozzunk este, de beleveszi, hogy ”megértem, ha más programod van”. Ez persze nem állandó, de az esetek 40-50%-ában tuti előjön. És ez csak egy példa volt, hosszan tudnék írni ezekről, de most nem erről szól a kérdés.

Nem lakunk együtt, bár közel élünk egymáshoz, és a körülmények miatt mindig az együtt töltött időből van kevés. Emiatt nálunk az ünnepek azt jelentik, hogy valami kisebb ajándékot veszünk egymásnak, a fő ünneplést az együtt töltött idő és az együttlét minősége jelenti. Az évfordulóra azt terveztük, hogy elutazunk pár napra, de sajnos ezt most a munkahelyeink miatt nem tudjuk megtenni.

Arra gondoltam, hogy ajándékként csináltatnék neki kulcsot a lakásomhoz, valami klassz, kettőnkre utaló kulcstartóval, ezzel is mutatva neki, hogy bármikor szívesen látom, mindig örülök neki. Szerintem alig használná, mert bejelentkezés nélkül ezután sem jönne, ez inkább egy szimbolikus ajándék lenne, egy újabb „léleknyitó”. És persze hátha mégis meglepne néha :-).

Mindketten komoly kapcsolatra vágyunk, és tényleg együtt képzeljük el a jövőt, de még az összeköltözésről sem beszéltünk. Azt már a kapcsolatunk elején tisztáztuk, hogy mindkettőnkben nagy az önállóság és az igény a saját élettérre, egy kis magányra. Ebben biztosan benne van, hogy ő 14 éves kora óta valahol magára van utalva, én pedig 19 éves korom óta lakom egyedül. Megszoktuk. Kialakult az életünk. (Most már túl vagyunk a harmincon.)

De tényleg nem a kapcsolatunkra várok reakciót, hanem arra, hogy mit szóltok az ajándékötlethez ilyen körülmények között?

Az egyetlen, amitől tartok egy kicsit, hogy sürgetésnek veszi, mintha én azt jelezném a kulccsal, hogy várom azt, hogy beszéljen velem együttélésről, esetleg házasságról. Hangsúlyozom, hogy nem ez a célom.


Szerintetek? Bocsi, jó hosszú lett, de félek, ha kiveszek valamit, akkor sérül az az egyébként is nagyon szűk kép, amiben megpróbáltam bemutatni őt és a kapscolatunkat. Az eddigi partnereimnél ez nem okozott volna gondot, de nála kicsit bizonytalan vagyok.

(Most, hogy visszaolvastam, tök piti dolognak tűnik a kérdésem, de biztosan tudjátok, hogy a saját életében az ember hajlamos a bolhából elefántot csinálni...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook