Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen közvetlen hatása van a Rivotrilnak? fórum

Milyen közvetlen hatása van a Rivotrilnak? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 19. 11:33

Neurodokim, az epimre írta ki. Jó 2 éve szedem, este felet. Nem jó semmilyen bogyó, de valami kell nekünk. Mert képesek vagyunk, elájulni / rosszullenni úton útfélen.

Hamar, kb fél órán belül alszok.

Tegnap nagyon rosszat hallottam róla. Tudatmódósító, halucinációkat is okozhat.

Valami van, de nem az igazi... Nálam inkább nem emlékszem mit hova tettem. Általában megkerül a tárgy. De nem akkor amikor épp kellene.

2011. nov. 6. 22:39

A kérdezőnek válaszolva, a leírásán rajta van, a neten is megtalálható.


A hatását mindenkinél másképpen fejti ki, van akinél bizonyos betegségekre kiválóan alkalmazható, van akinél mellékhatások lépnek fel. Tehát az orvosra kell bízni, ismerőstől csak úgy jó szándékból segítőtől elfogadni nem szabad, ahhoz veszélyes. Amennyiben kételyeid támadtak, ha orvos írta fel, keress fel másikat is és kérd ki a véleményét.

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Jujiabf)
2011. nov. 6. 22:28

Nem tudom szakmabeli vagy-e, de látatlanban nem épeszűnek nevezni valakit, mert bizonyos gyógyszert kap, szed vagy kellene szednie, nem kis felelőtlenség.

Bizonyos esetekben a gyógynövények már kutyafülét sem érnek.

Nem vagyok gyógyszerpárti,de vannak esetek amikor muszáj, mert ez a kevésbé rosszabb megoldás.

2011. nov. 6. 21:46

Jó lenne tudni, hogy a fórumindító mire kapta a gyógyszert.

Én, a nyugtalan lábak szindrómára, de nem használt.

2011. nov. 6. 21:04

Ha jót akarsz magadnak, vagy aki miatt kérdezed, egy szemet ne egyél belőle!!!

Minden depresszióra, idegi gyengeségre vannak gyógynövényes készítmények, amelyeknek nincs ennyi borzasztó mellékhatásuk. Még öngyilkosságra is hajlamos leszel.

Épeszű ember kerüli a nyugtatókat!!!

8. 469a0bf940 (válaszként erre: 6. - Fáradt*)
2011. nov. 6. 20:59
Ez is igaz, sok szesszel meg emlékezetkiesést is okozhat
2011. nov. 6. 20:58

Attól függ mennyit veszel be, 0.25-0.5 mg gyorsan lenyugtat eltereli a figyelmed az aktuális problémádról/szorongásról de gyorsan el is múlik a hatása mint a kávénak

Nagyobb adagban álmosít és altat, de fizikailag hozzá lehet szokni és akkor egyre emelni kell az adagot, nagyon nehéz leszokni róla ezért legtöbbször csak rövid ideig érdemes szedni.

Meg azt hiszem epilepsziára is jó.

2011. nov. 6. 20:57
egy kis szesszel akár kábítószer!
5. agnes1219 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2011. nov. 6. 20:56
szióka,én,a 05.szedem,és elaltat,nyúgtató,de episek,is kapják.}üdv ágnes
2011. nov. 6. 20:52
zombivá tesz
2011. nov. 6. 20:50
De van már ebben a témában több fórum is.
2011. nov. 6. 20:49
Nálam semmilyen hatása nem volt.
2011. nov. 6. 20:45
Milyen közvetlen hatása van a Rivotrilnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook