Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a tapasztalat biorezonanciás kezelésről? fórum

Mi a tapasztalat biorezonanciás kezelésről? (tudásbázis kérdés)


20. maminti1 (válaszként erre: 2. - F1fee9d062)
2011. nov. 11. 20:46
Én a dohányzásról szoktam le biorezonanciás kezeléssel!2005 május 19,ekkor szívtam el az utolsó cigit .Előtte már sokszor próbáltam,egy két hónap szünet és már újra dohányoztam.2005 május 19 óta elég idő telt már el,nem hiszem,hogy visszaszoknék.Voltak nehéz napok,hetek,de túléltem.Nem egyedül csináltam végig,a lányom is így szokott le.Azóta ő sem dohányzik,pedig bagósok között dolgozik.De!!! tény és való,nekünk is akarni kellett.Ma már viccesnek tűnik,de a fogászati tampont is ciginek néztem:-)))Mi használjuk a homeopátiás szereket,gyógynövényeket de azt is tudjuk,mikor kell dokihoz menni.Nekem csak jó tapasztalatom van ezzel kapcsolatban.
19. 6b006fc769 (válaszként erre: 18. - Vali72)
2011. nov. 9. 17:10

Biztos, hogy igazad van.

Csak azt nem tudom, hogy akkor mi a fenének köszönhető a középkori, sőt XIX. századi viszonyokhoz képest a gyerekhalandóság csökkenése, az átlagéletkor növekedése.

Végül is én is csak három műtéten vagyok túl. Bár egyik sem volt életmentő, de legalább kettő szükséges volt, a harmadikkal is csak egy q.nagyra nőtt cisztát szedetek ki belőlem.

18. Vali72 (válaszként erre: 16. - 6b006fc769)
2011. nov. 9. 16:08

Na a tudományos gyógyászatot hagyjuk, még soha senkit sem gyógyított meg komolyabb betegségből orvos, max. úgy kezeli, hogy ne legyen tünete.

Engem 10 éve ekcémával kezelt a fél orvos társadalom kb. 2 évig és egyre rosszabb lett egy homeopata meg egy hónap alatt meggyógyított és azóta sincs ekcémám.

17. 53dfddad18 (válaszként erre: 15. - Vali72)
2011. nov. 9. 16:03
Az árától is függ. A drága placebo hatásosabb.
16. 6b006fc769 (válaszként erre: 15. - Vali72)
2011. nov. 9. 15:55
kb. attól, hogy mennyire hiszed el
15. Vali72 (válaszként erre: 13. - F1fee9d062)
2011. nov. 9. 15:16

Szia!

Szerintem nem drága, én alkalmanként 1000 Ft-ért jártam, igaz nem használt, de egy ismerősöm ajánlotta és neki meg használt. Nem tudom, hogy mitől függ, hogy használ-e, de engem is érdekelne.

14. 53dfddad18 (válaszként erre: 13. - F1fee9d062)
2011. nov. 9. 14:35
A homeopátia is csak placebo.
13. f1fee9d062 (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2011. nov. 9. 12:20

Igen, épp ez ami aggaszt, hogy drága.


Homeopátiával és kizárólag azzal kezeltettem magam az elmúlt években, az bejött, de most valami markánsabb dologra van szükség.


Én viszont az vagyok, aki nem veszi be a vegyszert, még ha olcsó, és sokan mondják, akkor sem. Nekem ez is bejött eddig. Így akarok élni.


Köszönöm a hozzászólásodat. Egyenlőre nekem saját tapasztalatom kevéske van. Ennél jóval többet várok ennyi pénzért. Meglátom, merre kunkorodik a dolog.

12. 53dfddad18 (válaszként erre: 10. - F1fee9d062)
2011. nov. 9. 09:23

Nem annyira véresszájúak ezek az oldalak, mint inkább tudományosak, precícek, objektíven elemzőek.


A saját tapasztalatok ellenben nem sokat érnek ebből a szempontból, azok pontatlanok szubjektívek és elfogultak.

11. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - F1fee9d062)
2011. nov. 9. 09:23

Volt olyan kollégám aki biorezonanciás dohányzásról leszoktatáson vett részt. Simán rágyújtott utána.

Nem arról van szó, hogy nem gyógyulhatsz meg vele, hanem arról, hogy nem általa gyógyulsz meg, azaz itt a gyógyulás a placebohatásnak köszönhető. Ez által egyáltalán nem annyira biztos a gyógyulás, mint ha tudományos alapokon támaszkodó gyógyászathoz fordulna az ember.

Remélem, ez az írás nem tűnik dühödtnek és cinikusnak. Semmi érdekem egyik oldalhoz sem fűz, csupáncsak felháborít, hogy ha benne van egy szóban, hogy "bio" akkor tömegeket lehet vele elbolondítani és számomra az anyagi haszonszerzés ezen módja nem tűnik etikusnak.

2011. nov. 9. 08:57

Köszönöm a privát üzeneteket is!


Én nem értem, az ellentábor miért ennyire dühödt és cinikus. Nem lehet erről nyilvánosan beszélni? Vagy mi van itt?


Van valakinek saját negatív tapasztalata?


Mondom saját, nem eszement szkeptikus oldalakról kiollózott, véresszájú, materialista szemléketű, szkeptikus oldalak fröcskölése. Olyat én is tudok gyűjteni, azért nem tettem volna ide a kérdést.


Kifejezetten saját tapasztalatokat gyűjtök. Pozítív, negatív, mindegy. Volt-e káros mellékhatás?


A privikre is hamarosan válaszolok.

2011. nov. 8. 15:03
anyukám volt. meggyógyult: azóta nem dől be mindenféle hülyeségnek. ez jó lesz tapasztalatnak?
2011. nov. 8. 14:47

Talán valakit érdekel ez a néhány cikk, mielőtt pénzt fizet ezért a kóklerségért:


[link]


Vagy ez a videó:


[link]

2011. nov. 7. 22:53
Tapasztalatokat szeretnèk. A vèlemènyek anèlkül nem èrdekelnek.
6. 53dfddad18 (válaszként erre: 2. - F1fee9d062)
2011. nov. 7. 18:21

Mivel hatása sincs, legfeljebb placebo hatása, ezért közvetlen káros hatása sem lehet.

Közvetett káros hatása viszont igen, amennyiben félrevezetően tájékoztat, a betegséggel kapcsolatban diagnózis esetén, vagy hiú reményeket kelt kezelés esetén, és ezzel elszalasztjuk a bizonyítottan hatásos kezelés lehetőségét.

2011. nov. 7. 18:03
" A BRT alapállítása az, hogy a vett jelek megfelelő módosításával és visszajuttatásával rezonancia (erősítés), illetve kioltás (gyengítés) hozható létre a szervezetben. Ezzel bizonyos szervek, szervrendszerek működését lehetne állítólag tartósan erősíteni, vagy káros „információkat”, sejteket, kórokozókat eltávolítani. A rezonancia és kioltás fizikai alapelvével teljesen összeegyeztethetetlen ez a felfogás. Kioltás, rezonancia csak a jelek folyamatos jelenlétében maradhat fenn, de ennek megvalósítása az emberi test teljes egészében még akkor is gyakorlatilag lehetetlen volna, ha tudnánk, hogy minek a rezgéséről volna szó." - Hraskó Gábor
4. f1fee9d062 (válaszként erre: 3. - 91c956613e)
2011. nov. 7. 17:46
Miből próbáltál meggyógyulni?
3. 91c956613e (válaszként erre: 2. - F1fee9d062)
2011. nov. 7. 09:51

Nekem sajnos, csak pénzkidobást jelentett.

Megfizettem a tandíjat.

2011. nov. 6. 20:52
Fontos volna tudnom,lehet-e káros mellékhatás, illetve valós tapasztalatokat keresek, akik tényleg meggyógyultak valamiből ezzel a módszerrel. Mennyi idő, voltak-e nehézségek, stb.
2011. nov. 6. 20:43
Mi a tapasztalat biorezonanciás kezelésről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook