Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudna vki segíteni nekem abban, hogy hogyan tudok olyan képet csinálni, ahol be tudom írni, hogy mikor bújtak ki Kisfiam fogacskái? fórum

Tudna vki segíteni nekem abban, hogy hogyan tudok olyan képet csinálni, ahol be tudom írni, hogy mikor bújtak ki Kisfiam fogacskái? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 6. 16:23

" Szórakoztam vele " úgy jöttem rá dolgokra. Nem segített senki..

Vagyis először talán olyan képet áldozz fel erre amit ha mentesz, és nemkár hogy " olyan feliratos lett ".

Nem rossz ötlet, másik képekre is így ráírni dolgokat. Ami még nem " ront a kép látványánán ".

Én csináltam ezt is ( jut eszembe feledékeny vagyok ).. Elmentettem pl az asztalra egyet.. és feliratoztam arra. Így az eredeti is megmaradt..

6. pamoabf.sze (válaszként erre: 4. - Töprengő)
2011. nov. 6. 16:16
Köszi, ezt is megnézem!
5. pamoabf.sze (válaszként erre: 3. - Syria)
2011. nov. 6. 16:14
Köszi,lementettem!
2011. nov. 6. 16:03

Pho to Filtre.. Szóközök nélkül..

Ilyen képszerkeztőm van. Jól tudok vele levágni, és ráírni is.. Ezt a 2 használtam a legtöbbször.

Van még 2 a gépre mentve, de ez jött be nekem.

A szöveget oda " helyezed " a képen ahova akarod.. És olyan betűtipúst választasz amit akarsz.. Nincs annyi fajta betű mint a szövegszerkeztőbe. Legalábbis úgy emlékszem.. Nem mostanába használtam..

3. syria (válaszként erre: 1. - Pamoabf.sze)
2011. nov. 6. 15:51

A "Prózai intermezzok" naplómba betettem egy ábrát.

Ha levetted szólj, mert nem akarom őrizgetni.

2011. nov. 6. 15:37
kat a képre jobb gombbal, társítás paint,
2011. nov. 6. 15:30
Tudna vki segíteni nekem abban, hogy hogyan tudok olyan képet csinálni, ahol betudom írni, hogy mikor bújtak ki Kisfiam fogacskái?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook