Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » E-bay rendelés fórum

E-bay rendelés (beszélgetős fórum)

8. leviatan (válaszként erre: 6. - 9bbc382386)
2011. nov. 7. 21:54

Na akkor Ti gondolom "Top Rated" kategoriaban vagytok... vagy lesztek :).


Nem altalanositottam, ahogy olvashattad, es neked is javaslom olvasd el, hogy mit es hogyan irtam az idiotarol :). (ugy hallom, ami annyit jelent, hogy minden ismeros ova int tole, mar-akik vasaroltak mar onnan)


De nyilvan a rossz szajiz nem fog ravenni, hogy vasaroljak onnan, foleg nem azt a termekcsoportot, amit megrendelhetek az e-bay-es araktol tobb mint a felevel kevesebbert is :). Ahogy elneztem, azt a fajta termeket minden arus ilyen aron adja.

7. leviatan (válaszként erre: 5. - Jasmine24)
2011. nov. 7. 21:49

Olvastad, hogy mit irtam? ugy hallom... es idezojelben volt... en nem gondolok senkirol semmit, aki E-bay-en vasarol, de amit leirtam az pont a legfrissebb tapasztalat volt az utobbi hetben. Elotte is mindig atmentem mashonnan rendelni (pontosan az "ingyen hazhozszallitas" es potom 210%-os arak miatt).


Az E-bay gyakorlatilag arrol szol, hogy nagykerbol megveszik es ott adjak tovabb magasabb aron, leirtam pontosan, es igazandibol az amerikai kozonsegre alapoznak, mert ok lustak es nem fognak utanamenni, hogy ugyanaz a termek valahol mashol olcsobban, hamarabb hozzajuk kerulhetne...


Az elado, akitol en vettem volna 99%-ban pozitiv visszajelzest kapott, kiveve azt a parat, szinte napont egyet, akik panaszkodtak a szallitasi idore.


Hat a mai napig erkeznek a ferjem e-mailjere pay-pal-os levelek, holott 5 eve rendelt azon keresztul valamit utoljara, es mind valami spam. De ezt pontosan nem tudom neked vazolni, mert nem olvasom az o leveleit :).

Ezen okulva en nem regisztaltam, es nem is fogok azon keresztul vasarolni, ugy gondolom.

6. 9bbc382386 (válaszként erre: 5. - Jasmine24)
2011. nov. 7. 19:30

:) 110 adás-vételünk van nekünk is,és a paypal ad garanciát az árú megérkezésére,annak tisztaságára.

Ja és 100%-os a minősítésünk.

Nem gondolnám én sem hogy idióták lennénk :)

5. Jasmine24 (válaszként erre: 3. - Leviatan)
2011. nov. 7. 18:06
Koszi de rendes vagy! Akkor en is idiota vagyok mar 4 eve. Nekem semmi bajom az ebay-el, sot mi tobb imadom, az eletem resze, napi szinten vasarolok rola. En mondhatom hogy 99%-ban megvagyok elegedve, eddig nem sokszor furodtem be. Amugy meg ebay-ezni is kell tudni, olyan eladotol eleve nem vasarolunk, akinel hemzsegnek a negativ feedback-ek. Igen kell a paypal az ebay-hez, de nagyon klass, nemcsak ott lehet fizetni, de mar szinte az osszes jobb webaruhaznal tudsz paypal-on keresztul fizetni. Spam az nem jon, csak olyan levelet kaptam eddig toluk ami engem is erdekelt. En eladni is szoktam rajta, nekem nagyon bejon ez a rendszer.
4. leviatan (válaszként erre: 3. - Leviatan)
2011. nov. 6. 23:30

ah, erthetetlenul irtam...


kiegeszites 1-eshez

az uj helyrol, ahonnan rendeltem, az e-bayes arnal tobb, mint annak a felevel olcsobb a termek... pl. 10 Ft e-bayrol, a masik cegtol meg 4 Ft ugyanaz a termek (marka minden ugyanaz).


az uj cegnel ugyan van postakoltseg, de mindent egyuttveve postakoltseggel, termekekkel (4 helyett 6 termeket vettem) 20%-kal kevesebbet fizetek, mint az "ingyenes" hazhozszallitast igero e-bay-es cegtol...

2011. nov. 6. 23:28

Pont aktualis.

1) ha uj cuccot akarsz venni, ne dolj be az e-bay-es hirdeteseknek, en pont most vedtem ki ilyet, 4 termeket akartam megvenni azonos arban (ugyanaz a dolog 4 kulon szinben) voltak, szallitasi koltseg ingyen volt, szallitas 1-2 het (ertekeleseknel szinte a negativok mind arrol panaszkodtak, hogy 21 napra erkezett meg a rendelt dolog attol az eladotol). Kicsit tovabb nezelodtem, hogy honnan lehetne meg ugyanazt a termeket rendelni (uj dologrol van szo), kb. 20 perces guglizas utan talaltam is ceget, ahonnan mondjuk nem ingyenes a hazhozszallitas, ugyanazt a termeket tudom megvenni kevesebb, mint a feleert az e-bay-rol... sot mi tobb, 3 nap alatt hazhoz szallitjak ECO csomagolasban (ez csak hab a tortan :D), es nem 4 cuccot vettem, hanem 6-ot (6 szinben), es igy is kevesebbre jott ki joval, mint az e-bay-es arustol vettem volna meg a 4-et.


2) e-bay-hoz, kell, hogy legyen Pay-pal regisztraciod, ami asszem ingyenes, de tele fogjak szorni neked a postafiokod spam-mel (ezt a ferjem tanusitja, o egyszer hasznalta, azota is 5-10 level jon pay-pal-szeru cimmel, es mind spam), ergo ez azonnal kilotte volna nalam az e-bay-es vasarlast, ha ugye az egyes pontban felsorolt nem lett volna jelen.


De azert varj meg par hozzaszolast, hatha van valakinek pozitiv is, de ahogy en hallom, "csak az idiotak rendelnek e-bay-rol"... :SS

2011. nov. 6. 18:27
Nem hinném hogy ilyen dologba belemenne egy ebayes sem.
2011. nov. 6. 14:10

Sziasztok!


Keresnék valakit aki szokott rendelni az e-bay oldalról,mert én is szeretnék de nem vagyok ebben tapasztalt.Esetleg aki meg tudná nekem rendelni a terméket,természetesen utalom neki az összeget.Köszönöm,és várom segítségeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook