Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fejvédő a kiságyba, milyen méretű kellene? fórum

Fejvédő a kiságyba, milyen méretű kellene? (tudásbázis kérdés)


7. 342bae44d8 (válaszként erre: 6. - Zani)
2011. nov. 6. 19:05
köszi, ennél az ötletnél maradok
6. zani
2011. nov. 6. 12:39

szia, a paplant én is úgy csináltam h egy 100x140 paplant elfeleztem abból lett 2 db 70x140.

bár amit szettben kaptunk az csak 70x90 cm.es

a fejvédő 27 cm magas és 200 cm hosszú, de amit én fogok varrni azt csak 180-ra csinálom, mert 60 cm széles a kiságyunk.

2011. nov. 6. 12:37
Szia! Szerintem mérd le a kiságyad kisebbik oldalát az tuti, hogy akkora kell(ez lesz a fejénél), a két végét pedig akkorára csinálod, amekkorát akarsz. Nekünk pl nagy ágyunk van, így a bolti nagyon kicsi bele. A két szélét minél hosszabbra csinálod, annál jobb, hiszen ha már mászik álmában, nem biztos, hogy pont azon az 50 centin fogja a fejét odanyomni a rácshoz... :) De ha szeretnéd lemérem neked a mienkét. :)
2011. nov. 6. 12:24

A paplanra kaptam egy jó ötletet: egyszerű nyáti paplan,

nyáti=nyári

bocs

2011. nov. 6. 12:20
A paplanra kaptam egy jó ötletet: egyszerű nyáti paplan,( általában egy ezres szokott lenni a tescoban ) keresztbe kettévágva, majd a vágott oldala beszegve, így 2 db lesz belőle, 100*90-80-as. Úgy gondoltam az jó méret lenne, de ha a tiétek más méretű írjátok már meg azt is, köszönöm.
2011. nov. 6. 12:18

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Rengeteg babás anyagom van itthon és varratni akarok paplanhuzatot és fejvédőt. De a fejvédőnek nem tudom a méretét. Sima egyszerű kiságyunk lesz, minden oldalán rácsos. Az érdekelne, hogy milyen hosszú és milyen magas. Előre is köszönöm, ha valaki megméri. Neten így méreteket nem találtam.

2011. nov. 6. 12:15
Fejvédő a kiságyba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook