Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - A Vácrátóti arborétumot érdemes-e ilyenkor megnézni (zárva pálmaház, a Berkenye ház a ház, a kaktusz ház csak a kertet lehet megnézni)?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. Tücke2011-11-05 19:03
nekem a lány imád kimozdulni és ha nem is olyan izgalmas most de máshogy szép :) mindig minen alkalommal..

3. aggodalmas2011-11-05 18:59
Nem voltam még sosem ott ,ezért szerettem volna megtudni mások véleményét akik esetleg jártak már ott hogy így november elején csak a kertért érdemes-e elmenni.Köszönöm a hozzáírást ,így könnyebb volt dönteni :)

2. Tücke2011-11-05 18:51
sztem az arborétumokat az év bármely napján érdemes megnézni:) mi megyünk majd lassan megint és a budakeszi vadasparkba is :) kicsit jobban fel kell már öltözni de ennyi a normafához is kimegyek a lánnyal ha tél van ha nyár

1. aggodalmas2011-11-05 18:48
A Vácrátóti arborétumot érdemes-e ilyenkor megnézni (zárva pálmaház, a Berkenye ház a ház, a kaktusz ház csak a kertet lehet megnézni)?