Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update 1-es kód szerint étkezők! Miket esztek reggelire? fórum

Update 1-es kód szerint étkezők! Miket esztek reggelire? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 18. 10:43
U1 kenyér, selet sonkával és sajttal + 1 kefír. Vagy U1 kalács, diabetikus lekvárral. Vagy U1 péksüti.
2011. nov. 5. 10:49
Most lassan mennem kell! Kérdezz nyugodtan később priviben is. Sok sikert a diétához!
2011. nov. 5. 10:46
A tejet szeretem, csak nagyon sokat emel az inzulinomon, ezért inkább lemondtam róla. 2-3 évvel ezelőtt minden este ittam egy pohárral belőle. Most egy héten egy pohár a maximum.
2011. nov. 5. 10:43
ez jól hangzik. akkor végül is sokmindet eszel? a tejet nem szereted vagy nem lehet?
2011. nov. 5. 10:39

Ha gondolod olvasd a naplómat. Minden nap vezetem mit eszem, van, amikor azt is mit iszom:

Nem iszom alkoholt, kávét, fekete teát, cukros üdítőt

Iszom:

Ásványvizet, zöld- és gyümölcsteát, update1 üdítőt, néha diabetikus kakaót.

8. 759dae95ea (válaszként erre: 7. - 3c111cc40f)
2011. nov. 5. 10:36

Én BIO-crómot szedtem, boltban vásároltam, ott ezt adták. Szerintem igen jó az édesség ellen, bár van, amikor megkívánom az édeset. Éppen ezért jó, ha van otthon diétás (fruktózzal készült) édesség: diabetikus csokoládé, diabetikus tejszínhab, diabetikus kakaó. Én ha megkívánok egy kis édeset, akkor fújok egy kis tejszínhabot, kakaót rá, s megeszem, semmit nem hizlal, s bajom se lesz tőle. CH diéta nagyjából azt jelenti, hogy csökkentett szénhidrát tartalmú dolgokat eszek: mindenből a light változat. Napi CH mennyiség kb. 160 gramm. 1 reggeli=1 bagette.

Tízóraira szoktam update túró rudit enni, vagy gyümölcsből a savanykásat: alma, körte. Ebéd: nagyon változó, ha levest eszek, akkor abban nincs tészta, nincs habarás (pl.: karalábé, húsleves, zöldbab leves, gomba leves, bármi tészta nélkül), főfogás: főzeléket szeretem a legjobban hússal (tök, bab, borsó, spenót). Nem eszem paradicsomos káposztát! A paradicsommal vigyázni kell, mert édes. Eszek rántott, sült húst párolt zldséggel. Nem eszem egyáltalán burgonyát, nokedlit, tésztát (A pizza hiányzik egyedül) Általában ebédhez nem eszek kenyeret. Uzsonna: túró rudi, gyümölcs, befőtt (xilittel készítem), diabetikus csokoládé, diabetikus keksz, vagy update1 péksüti (van olyan kicsi péksütemény, mint a Fornetti) Vacsora: olyan, mint a reggeli, vagy maradék ebéd kisebb adagban. Szoktam még virslit enni, sajtot, nagyon sok zöldséget. Amit nem eszem: tej, banán, szőlő. Vigyázni kell a paradicsommal!

2011. nov. 5. 10:17
bármilyen cróm jó? tényleg jó az édesség kívánás ellen? a ch diéta mit jelent? miből áll egy napi étkezésed?
2011. nov. 5. 10:16
2 éve diétázom, először lúgosítással kezdtem, majd idén május óta tudom, hogy nem jó az inzulin szintem, s ezért szénhidrát diétára álltam át. 63 kg-ról fogytam 55 kg-ra 168 cm vagyok. Az egészségemért muszáj diétázni. A diéta mellett napi szinten futok és tornázok. A diéta elején szedtem crómot, attól hatásosabb volt a fogyás.
2011. nov. 5. 10:12
Értem. köszönöm a választ. és mióta diétázol? mennyit fogytál, ha megkérdezhetem? :)
2011. nov. 5. 10:07

A bagette is update1 vagy rozsbegette.

Én nem teljesen a Norbi diétát csinálom, szénhidrátszegény diétám van, s ennek megfelel a Norbi diéta egy része. Nem eszem cukrot, fehér lisztet, tésztát.

2011. nov. 5. 09:56

a bagett az Norbis bagett?

te azt a diétát csinálod?

2011. nov. 5. 09:55

Szia! Bagette, vaj, szalámi, zöldség (retek, paprika)

vagy

bagette, vaj, diabetikus lekvár

vagy

van:

Update1 kakaós csiga, lekváros táska, pogácsa, túrós bukta (s mind nagyon finom)

2011. nov. 5. 09:42
Update 1-es kód szerint étkezők! Miket esztek reggelire?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook