Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan szoktassam le a masfeleves lanyomat az ejszakai evesrol? fórum

Hogyan szoktassam le a masfeleves lanyomat az ejszakai evesrol? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 7. 16:08
Nálunk is az esti tejpép vált be. Jó sűrűre kevertem (nagy lyukú cumival), este 7-kor megitták, reggel 7-ig csönd volt. 4 hónapos koruk óta átalusszák az éjszakát. Én még arra figyeltem nagyon (és még most is), hogy 3-3,5 óránként megetetem őket, tehát napi 5 étkezés van, és jó sokat adok nekik, így éjszaka már nem akarnak enni. Néha régebben még felébredtek, akkor teát vagy vizet adtam nekik, de SOHA nem vettem ki őket az ágyból, és csak rövid ideig babusgattam őket, utána határozottan mondtam, hogy éjszaka van, aludni kell. Reggel, ahogy hallom, hogy ébrednek, gyorsan még az ágyikójukban odaadom nekik a már előre elkészített tiszta vizet itatópohárból, így indul a nap.
2011. máj. 7. 07:29
Én is éjszakai evő voltam. :) Ráadásul álmomban cumiztam. Majd megkérdezem Anyukámat hogy szoktatott le
15. cilus
2008. ápr. 20. 17:08
Azt hittem hogy csak én vagyok ezzel a problémával!Máté babám 15 hónapos és éjszaka /is/ szopizik.Kipróbáltam hogy nem adok neki és nem megyek oda az ágyához de akkor *teljesen*felébred és kb 1 óráig nem alszik vissza.Viszont ha megszoptatpm pár perc és alszik:)
14. M_Marcsa (válaszként erre: 13. - Kriszto)
2007. nov. 23. 16:54
Akkor arra kapott rá... A tejcsire...:)
2007. nov. 23. 14:33
Azt hittem csak az én lányom eszik éjjel,pedig ő be is vacsizik rendesen.Próbáltam ,hogy csak teát adok neki,de akkor fél óra múlva újra felkell és sír ,hogy "tejcsit kérek...."/Ja! ő már 2 éves elmúlt.....és házi tejet iszik.
12. szivko
2007. nov. 23. 13:19

a tejpep por jo otlet, kiprobalom.

addig is koszi szepen

2007. nov. 23. 13:01

úgy látszik, málunk is most kezd megoldódni...

Egy hete alszunk éjjel.


Mit csinálok?

Jó nagy vacsi, persze nem mindig eszik sokat, sztem, ez 8 körül van.

Éjjel, ha kéri a cicit, kiveszem az ágyából, megsimogatom, beszélek hozzá, megnyugatom. Villanyt sem kapcsolok. Aztán visszateszem.

És egy hete alszunk.

Nem akarok brutális lenni, bőgni hagyni meg ilyenek. megegyeztünk, éjjel alszunk.

2007. nov. 23. 13:01

úgy látszik, málunk is most kezd megoldódni...

Egy hete alszunk éjjel.


Mit csinálok?

Jó nagy vacsi, persze nem mindig eszik sokat, sztem, ez 8 körül van.

Éjjel, ha kéri a cicit, kiveszem az ágyából, megsimogatom, beszélek hozzá, megnyugatom. Villanyt sem kapcsolok. Aztán visszateszem.

És egy hete alszunk.

Nem akarok brutális lenni, bőgni hagyni meg ilyenek. megegyeztünk, éjjel alszunk.

2007. nov. 23. 11:26

Mi tettünk az esti tejcibe egy-két kanál tejpép port,s akkor igy laktatósabb lett.Csak arra kell figyelni hogy ettől sűrűbb lesz a kajcsija,ezért olyan cumit ajánlatos venni amin nem lyukak vannak hanem vágás.

Esetleg próbáld meg később adni a tejet,mi este 11 kor isszuk,igy a reggeli tej fél 7 kor jön.

2007. nov. 23. 08:09
LoLiNa véleményével értek egyet. Én is ezt csináltam.
2007. nov. 23. 08:00
es ha teat adok az nem kell, sir tovabb...
2007. nov. 23. 07:58
nem szopizik mar reg, 5honapos koratol.Este 8-9 korul vacsorazik, 10kor megissza a 3deci tejcsit, s 4ora korul megint keri.
2007. nov. 23. 04:35
"erősebb" vacsi. ha felkel nem felkapni és szoptani, visszasimogatni, visszaaltatni. megmondani neki, hogy az éjszaka alvásra van
2007. nov. 22. 22:54
szia! az én kisfiam is sokáig fel ébredt enni éjszaka,de miota bevezettük a "keményebb" vacsit,át alussza az éjszakát!
2007. nov. 22. 21:49
Éjszakai szopiról van szó?
2007. nov. 22. 21:49

Szió!

Szopizik még?

2007. nov. 22. 21:48
Hogyan szoktassam le a masfeleves lanyomat az ejszakai evesrol?elore is koszi !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook