Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műanyag szemüvegkeret fórum

Műanyag szemüvegkeret (beszélgetős fórum)


5. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - 388b941089)
2011. nov. 4. 10:17

Én is akkor vettem mikor 60%-os engedmény volt minden keretre az Ofotértben, de ki lehet fogni "no name"-ben is tartós darabokat.

Bár minden stílusfüggő, de én mindenképpen a műanyag keret mellett teszem le a voksom.

4. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2011. nov. 4. 10:13
hát én nem Guccit vettem és nem is fogok érte ennyit kiadni.. :D
2011. nov. 4. 10:12
szerintem műanyag és műanyag keretes szemüveg között is van különbség. Amit a rossmann-ban, teszkóban stb. helyeken lehet venni az nyilván rosszabb minőségű, mint amit pl. optikában veszel. Nekem volt műanyag is, van fém is, még most is megvannak, csak a lencsét kell kicseréltetni bennük.
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 388b941089)
2011. nov. 4. 10:08
Szerintem függ az anyagától, meg a vastagságától. Nekem kb. 2 éve van egy vastag fekete keretes Guccim, és semmi baja. Szeretem nagyon, sokkal jobban, mint a fémet, pedig ezelőtt mindig fémkeretesem volt.
2011. nov. 4. 10:05

Sziasztok!


Nemrég vettem magamnak egy műanyag szemüvegkeretet és szeretnék csináltatni bele lencsét. Még soha nem volt műanyag keretem, ezért kicsit bizalmatlan vagyok vele kapcsolatban, félek, hogy hamar eltörik, vagy ilyesmi.


Mi a tapasztalatotok róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook