Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy szoktassam be a kutyámat az új kutyaóljába? fórum

Hogy szoktassam be a kutyámat az új kutyaóljába? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 3. 13:28
ha új ólat kap, a régiből bekell rakni neki valamit. az enyémnek van szőnyege a házba. azt hurcibálja magával állandóan. az lett neki berakva az új ólba. aztán mikor már bemegy, kicseréljük a szőnyeget tisztára :DDDD
13. a74de3d08a (válaszként erre: 12. - Hamurapi)
2008. aug. 25. 15:33

köszi.

akkor megpróbálom majd odatenni a kutyaólat, ahova le szokott feküdni.

kíváncsi leszek, hogy belemegy-e.

12. hamurapi (válaszként erre: 11. - A74de3d08a)
2008. aug. 25. 14:02

A kutya és a kutyaház!

Az uj kutyaháznak uj szaga van.A kutyának meg jó

szimata.Ha valamivel bekenték a fát és annak nemtetsző szaga van-nem megy be.De akkor sem,ha a házikó egy geopatikus zónán van elhelyezve.

Ismerősömnek három kutyája van.Nyáron kinn hevernek az udvaron.Felmértük radiesztéziás módszerrel,hogy hol van a geo.háló és van e vizér

sugárzás a területen ahol a kutyák heverészni szoktak.A geoháló négy sarkára a földbe egy-egy nagyméretü követ ástunk be ugy,hogy látni lehessen

hol vannak.Ezután ismerősöm megfigyelte a kutyák

fekvő helyét és azt találta,hogy pontosan egy kb 2x2 m-es kocka belső területén feküdtek,a kocka élén és a sarkán véletlenül se.Figyeld meg,hogy a kutya ha le akar feküdni sokszor körbe forog,az orrát lenn tartva mintha szimatolna valamit,keresi

a neki megfelelő helyet.Azt mondják ahova a kutya

fekszik bátran lefekhetsz mert geo.szempontból

semleges terület.De nem igy a macska!A macska

imádja a vizérsugárzást,és a hartmann csomópontokra ül.Szinte mindig ugyanoda esetleg több helyre is a lakásban.Kivéve ha valami nagyon

kényelmes helyet nem talál-kispárna a fotelben stb.

Talán ennyi elég a kutyálkodásból.

üdv mindenkinek

hamurapi

csak még annyit:a hartmann háló és a vizérsugárzás

5-loév alatt durva betegséget okoz,közben pedig valami sohasem jó,hol itt fáj,hol ott nyekereg,

idegrendszeri és egyéb bajokat okoz,mert leszivja az energiát az emberről és az aura burok elgyengül

utat adva kfle betegségeknek!

11. a74de3d08a (válaszként erre: 2. - Szombatne)
2008. júl. 23. 11:49

:-D ez jó. :-)

az enyém se használja az ólját. :-(

2008. márc. 21. 08:19
Szerintem ....................................................................?
2008. jan. 9. 17:02
Az én kutyám akkor nem ment be az óljába amikor tél elején feltettem az elejére egy vastag szőnyeget, hogy ne fújjon be a szél. Inkább kihúzta a szőnyeget ami bent volt,és kint aludt a ház előtt. Aztán egyszer csak megszokta, hogy ott az elején az a valami, és nem lát ki. Azóta ki sem akar jönni, ezekben a hidegekben, csak enni.
8. f290b382c2 (válaszként erre: 2. - Szombatne)
2008. jan. 8. 19:30
Tökjó,tényleg bemásztál a kutyaólba?Rég nevettem ilyen jót!!!
7. szombatne (válaszként erre: 5. - ALLICS)
2007. nov. 26. 18:40
jaj de cuki a kisfiad!:))))
6. szombatne (válaszként erre: 5. - ALLICS)
2007. nov. 26. 18:37
elég nehéz,ha van időm mindig foglalkozok vele,de nem izgatja a háza!Beteszem a játékát,kihozza,de ennyi!
2007. nov. 22. 19:50
Tedd be neki a kedvenc játékait.Az én kutyámat így sikerülz kintre szoktatni,amikor megszületett a kisfiam.Sokat foglalkozz vele mutasd meg neki hogy az az ő felségterülete.
4. szombatne (válaszként erre: 3. - Csinirobi)
2007. nov. 22. 18:39

Köszi!Holnap veszek neki valami jutalomfalatot és beteszem neki!

A régi olját nem tudom eltenni,mert egy csirkeol féleségbe lakott eddig!

Köszi a segítséget!

:)))

2007. nov. 22. 18:11

Én ilyenkor betuszkolom a kutyát az óljába. Belehet tenni a kedvenc játékait, szőnyegét. Segít némi kutya csemege is ha be teszed az új óljába. Ha ezek nem válnak be szerintem zárd be kis időre kb. 5 perc, akkor elkezd ismerkedni az új óllal. Ha régi ólját elteszed, kénytelen lesz az újat használni! Magyarázd el neki, hogy ez az új ólja, ezután itt fog aludni

Türelem! Megszereti!

2007. nov. 22. 18:02

Ma hozták meg a kutyám olját!De nem akar bemenni sőt 15 méterről meg is ugatta és nem megy a közelébe se!Pedig nagyon drága volt,mert hőszigetelt!Mivel vegyem rá hogy bemenjen?

Még én is bemásztam hogy becsaljam de csak az orrát dugta be!

2007. nov. 22. 17:57
Hogy szoktassam be a kutyámat az új kutyaóljába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook