Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izomrángások a testben fórum

Izomrángások a testben (beszélgetős fórum)


2011. nov. 5. 19:43

Juj, koszonom szepen a sok hozzaszolast! Nem is lattam, hogy megjelent a forum, mert amikor iditottam, elment a net. :)

Szoval mindenkeppen magnezium, koszonom, mar vettem is be. Es probalok enyhiteni a stresszen is.

9. HnéViktória (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. nov. 3. 19:58

Nekem a számnál és a szememnél volt,pár hétig,egy idegkimerültség alatt.


Egyértelműen nekem a stressz okozta.

B6 és nyugalom pihenés,1 hétig frontin,segített.

2011. nov. 3. 19:45
Én is elsősorban magnéziumhiányra tippelnék, de valóban okozhatja a stressz és kimerültség is ! Egy Magne B6 kúra ártani nem fog , próbáld meg ! Mondom ezt én akinek szintén zizeg a szemhéja :D
7. 937a2a883a (válaszként erre: 4. - Survivor3)
2011. nov. 3. 15:59
Igen,nekem is ott szokott legtöbbször.Érdekes :)
6. Kanalasorvosság (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. nov. 3. 15:52

Nekem is volt régebben. Kialvatlanság, sok stressz(ami ugye együtt jár) miatt.

A vitaminok jók lehetnek de ha azt szedsz akkor amit nagyrészt segít az a mozgás!

Én sem tudtam csak úgy megszüntetni a stresszt és a vitamin is csak részben segített de a megfelelő mennyiségű mozgás(mondjuk félóra futás) szépen elmulasztja.

Legalábbis akkor nálam ez segített.

2011. nov. 3. 15:41
nekem is többek között szemrángásom volt, a szemész magnéziumot javasolt. máshol is éreztem, de a szemnél a legzavaróbb:)
4. survivor3 (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. nov. 3. 15:36

igen

nekem a szemhélyam pattog

2011. nov. 3. 15:19
MagneB6 kúra napi 2X2 és minden ok lesz :D Nekem ez segített!
2011. nov. 3. 15:09
Én arért nem zárnám ki a magnézium hiányt. nekem is volt hasonló testszerte, és a magnézium-tartalmú étrendkiegészítőtől mintha elfújták volna. Na és persze a stressz ad a magnéziumnak.
2011. nov. 3. 15:05

Ujabb egeszsegugyi kerdessel jelenkezem. :D Kovetkezo forumom a hipochondriarol fog szolni - csak viccelek -, de addig is erdekelne, hogy mitol lehet, es hogy masnak is van-e.

2-3 napja erzem ezeket, a testem minden tajekan, hasam, vegtagok, arcom. Enyhe kis osszehuzodasok, alig eszrevehetoek, ugy orankent egy. Mi a fenetol lehet, mar kezd idegesiteni?

Most csinaltak teljes labort, igy asvanyianyag-hianytol nem hiszem. Idegesseg esetleg? Abbol most kijut boven. Vagy a jogatol? Elkezdtem ugyanis nyujtani, es azota erzem.

Masnak is volt mar ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook