Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akiknek kevés barátnőjük van! fórum

Akiknek kevés barátnőjük van! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 7. 21:21

Hát sziasztok,én is hasonló helyzetben vagyok, sosem volt igazi jó barátnőm. Szívesen beszélgetnék hasonló emberekkel.

Ti amúgy merrefelé laktok?

20. ina87
2011. nov. 7. 20:00
sziasztok,hát nekem jó tapasztalatim vannak a barátnőkröl,sajnos mára mellölem is el maradoztak,de remélem találok ujjakat mert barátra szükség van!!!
19. csokinyuszi33 (válaszként erre: 18. - Breki lány)
2011. nov. 5. 16:04
Ha van kedved,én itt vagyok,beszélgessünk.Írj!
2011. nov. 4. 21:05
Pont pár napja kezdtem e én is azon gondolkodni,h milyen rossz,h nincs egy barátnőm,akivel tényleg le tudnék ülni,hosszasa beszélgetni, "pletyizni" -8persze nem a rossz értelemben), vagy legalább elmenni egyet bulizni. Én is mindig inkább a fiúkkal voltam el, és ennek örülök is, és az én legjobb barátom is egy fiú, de azért nem mindent tudsz úgy megosztani egy pasival,mint egy barátnővel. Legalább is szerintem. És én is szívesen beszélgetek,hogy ha nem csatlakoztam túl későn. :D
17. csokinyuszi33 (válaszként erre: 13. - A24ba94ad5)
2011. nov. 4. 20:49

Sziasztok!

Köszönöm,hogy észrevettél legalább.Én minden féle beszélgetésre kapható vagyok,hát rajta.Most egyébként is elég depi vagyok,tehát tényleg jól jön a beszélgetés....Írjatok!

16. f799cac10e (válaszként erre: 11. - Dagimanó)
2011. nov. 4. 10:43
Ja és most született egy gyereke az egyiknek, nincs férjnél, de együtt élnek amióta megszületett a gyerek, és írt nekem 10 év után hogy hamarosan szül, és én kérdeztem tőle, hogy mit csináljak vele? aztán megszült és itt a házunk előtt voltak a boltban és oda kiáltott hogy itt van, mondom kicsoda?hát a kislányom és mondom mit kezdjek vele? zengjek öröm himnuszt mert megszült egy gyereket ezt bárki megtudja csinálni aki akarja, egy másikat meg már rég elvetették a párjával mivel csak becsúszott én nem szeretem az ilyet. én mindig örülök amikor itt is írják, hogy szült ez, az és gratulálok is mindig mert egy gyerek az áldás szerintem.
15. f799cac10e (válaszként erre: 11. - Dagimanó)
2011. nov. 4. 10:05
én meg ezzel nem nekem nem egy legjobb barátnőm volt már, de az egyik mindig hazudott, az egyik ismerőse rajtam kereste a barátnőmet, mivel az kölcsön kérte a bulizós nadrágját egy alkalomra, csak aztán "elfelejtette" visszaadni és a csaj velem üzentetett neki mert ez a barátnőm nem volt hajlandó beszélni vele, és addig hordta a nadrágot amíg szét nem izélte a lába közét, mivel nem volt vékony és kikoptatta. én kérdeztem mondtam neki hogy adja vissza , de ő azt mondta mindig hogy az övé, de nem mert elég rosszul álltak anyagilag így az anyukája nem vett neki sosem új dolgokat, csak turisat. Én mindig segítettem neki adtam kölcsön pénzt hogy vegyen magának kaját az iskolába, vagy én hívtam meg de ezt én sosem bántam mert a mai napig is odaadom a holmimat a szegényeknek, vagy rászorultaknak karácsonykor is mindig készítek cipős dobozba ajándékot, minden évben. az 1% mat is gyerekeknek szoktam felajánlani, mert szeretem őket. de azt nem hogy a szemembe hazudjanak, a másik barátnőm meg kikezdett mindig azzal a pasival aki nekem tetszett szabályosan rá mászott mert ő nem kellett senkinek mivel kicsi, tömzsi meg olyan esetlen csaj volt és ezért mert hogy én könnyebben barátkozom de ő is mindig tagadta, és volt egy barátom akivel megismerkedtem, elvittük magunkkal hogy ne üljön otthon mindig, mert minket sose zavart, és egyszer találkozott ezzel a fiúval amikor én nem voltam ott és azt mondta a pasinak, hogy én nem szeretem, mindig csak megcsalom és ezért utána nem jelentkezett a pasim és nem tudtam hogy mért? és hát addig összejött, de a pasi rájött hogy füllentett neki a csaj és akkor felkeresett. na ennyit a barátnőkről, csak a bajnak vannak.
2011. nov. 4. 09:39
azt nem értem minek 10 barátnő. az mind felszínes...elég szerintem egy is,de az legyen normális és számíthass rá és viszont
2011. nov. 3. 19:11
Azért látom vagyunk néhányan hasonló cipőben. Igen,mindenkinek más-más miatt alakulnak "félre" az ilyen dolgai, de szerintem emiatt nem szabad ítélkezni. Csokinyuszi, eduso, hát akkor hajrá :) Beszélgessünk :)
12. Lencsy (válaszként erre: 11. - Dagimanó)
2011. nov. 3. 19:02
Egyet értek ..általánosítani nem szabad ! Van akinek így és van akinek úgy alakulnak a barátságai !
11. Dagimanó (válaszként erre: 8. - F799cac10e)
2011. nov. 3. 17:50
Ezzel nem értek egyet, Van egy barátnőm, akivel 18 éve legjobb barátnők vagyunk. Már 8 éve elköltözött a faluból (60 km-re) és a mai napig heti szinten beszélünk telcsin jó sokat és találkozni is szoktunk, pedig van egy 7 éves fia, nekem pedig egy 14 hónapos. Nem állítom, hogy az embernek az összes barátja igaz barát, de általánosítani sem szabad.
10. eduso1
2011. nov. 3. 17:44

Sajna mikor elmentem szülni és nem tudtam velük annyit foglalkozni akkor szép lassan elkoptak!!

Néha jó lenne kibeszélni magamat!!

2011. nov. 3. 15:06
Sziasztok! Nos köszönöm, aki megóvni szeretne...ki tudja mitől, de okkal indítottam a fórumot :) Továbbra is várok olyanokat,akik szeretnének beszélgetni...
2011. nov. 3. 15:00
Olyan nincs hogy igazi barátnő, valahol elárul, hazudik a szemedbe vagy még tán a pasidra is szemet vet. Jobb kerülni a barátnőket.Szerintem
2011. nov. 3. 14:25

Sziasztok!

Nekem sajnos nincs már barátnőm...

Az évek múlásával elkopott a barátság,pedig néha nagyon jó lenne valakivel megvitatni a dolgaimat.

A probléma az,hogy nagyon nehéz igaz barátot találni,még beszélgető partnereim sem akadnak,csak pasik akik nem igazán beszélgetni akarnak.Hát ezt dobta a gép....

2011. nov. 3. 14:06
Nem kell sok barátnő, csak igazi!
2011. nov. 3. 13:24
kevés barátnő?:D jóból is megárt a sok:)
2011. nov. 3. 12:49

Kikoptak mellőled a régi ismerősök , barátok ? Hát mellőlem is ..de tudod nem is bánom , mert aki "kikopik " azért talán nem is kár !

Olyan barátnő akivel összetudnék néha néha futni egy jót csevegni , vagy kibeszélni a gondokat , nekem sincs ,de azt hiszem úgy isten igazából nem is hiányzik ! :) A lányokkal már fiatalabb koromban sem igazán jöttem ki , pedig én ízig vérig nőies nő vagyok ..az én barátaim szinte mindig a fiúk köréből keveredtek ki , és nem szégyenlem, hogy a legjobb barátom a mai napig is egy férfi ! Tudom ez nem a fórum témádhoz tartozott , de azért elmondtam :) Sok sikert a barátnősdihez :)

3. adbefc7882 (válaszként erre: 2. - F799cac10e)
2011. nov. 3. 12:26

Abszolút igazad van, azért nincs nekem sem :)

Nem is érzem szükségét... Általában a "barátnők" szeretnek kapni... És ha kaptak, akkor lelépnek :)))

2011. nov. 3. 12:01
Nem tartok barátnőt, csak a baj van velük. Jobban hazudnak mint a férfiak, vagy fiúk. sajnos
2011. nov. 2. 20:32
Sziasztok! Keresek Budafok-Tétény-Érd-Diósd térségéből fiatal anyukákat, kismamákat, feleségeket vagy akár egyedülállókat ismerkedés céljából. Sajnos kikoptak a régi ismerősök mellőlem és szeretnék új barátságokra lelni. Remélem jöttök néhányan :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook