Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Szülés körüli komplikációk feldolgozása

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Anyának lenni

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. jak272011-11-21 15:26
Jelentkeztem a napló olvasásra.A könyvnek meg utánanézek,köszi a segítséget.
(válasz Szuzi78 3. hozzászólására)

3. Szuzi782011-11-18 14:55
Én is nagyon sok nehézségen mentem keresztül a terhességem alatt, a szülés nehéz volt és utána is voltak gondok. Ha gondolod, olvass bele a naplómba. Beengedlek.
És ajánlanék neked egy könyvet, hihetetlen jó, ha korábban kerül a kezembe, lehet, még könnyebb lesz a dolgom. Brooke Shields: És hullott az eső...
(válasz jak27 1. hozzászólására)

2. Vikuc2011-11-18 05:11
Szia! Én is pánikbeteg lettem a szülés után,bár nekem később jött ki. Szívesen írok privit ha gondolod.

1. jak272011-11-02 14:40
Sziasztok!
Amíg nem történt meg velem,bevallom,csak hisztinek és figyelemfelkeltésnek hittem a pánikot,de sajnos rá kellett jönnöm,h nem az.Szülés előtt és után nagyon sok nehézség volt,4 napig nem láttam a babám,és ezek sajnos annyira megviseltek,h ebbe a betegségbe torkolltak.Gyógyszert is szedek,de remélem valaha abba tudom hagyni. :(
Én nagyon szeretnék még egy babát a távoli jövőben,de félek,h emiatt nem lehet testvére a lánykámnak.
Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetben lévőkkel.