Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki feltörte az összes regisztrációmat, szerintetek mit csináljak? fórum

Valaki feltörte az összes regisztrációmat, szerintetek mit csináljak? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 25. 11:16
uj regfisztracio es uj jelszo ,de sokkal bonyolultabb,mint elotte volt,szam,vmi szo,es kozben jelek,mint felkialtojel,vagy kotojel,minel nejhezebb annal nehezebb kitalalni.sok emberre tul egyszeru es pofonegyszeru kitalalni.
17. c3f39fd03b (válaszként erre: 16. - Csirivirir)
2011. nov. 3. 15:44
Én már állítottam be magamnak olyan jelszóemlékeztető kérdést,amire bakker még én se tudtam a választ...:-DDDD
16. Csirivirir (válaszként erre: 15. - C3f39fd03b)
2011. nov. 2. 14:12

Igen, meg nem árt, ha nem a kedvenc ebünk stb nevét írjuk be. Van, aki annyira átlátható. :)


Rajtam nevetni szoktak, de kb havonta megváltoztatom a jelszavaimat. Soha nem törték még fel. Hála Istennek!

15. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - D995f34111)
2011. nov. 2. 13:20
Nekem egyszer mondták,hogyha meg akarom nehezíteni a jelszavam feltörését (sajnos nincs feltörhetetlen jelszó),akkor használjam benne vagy a @-ot vagy a *-ot.Állítólag így kicsivel nehezebb megfejteni.
14. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 13. - D995f34111)
2011. nov. 2. 13:07
Atombiztos jelszó nincs!
2011. nov. 2. 12:26

Köszönöm a segítséget!


Bajt egyébként nem akarok senkinek, új jelszót állítok be mindenhová. A vaterának is írok, hogy ne töröljenek inkább (ezt figyelembe fogják venni?)....atombiztos jelszót találtam ki. :)

12. gne2 (válaszként erre: 7. - D995f34111)
2011. nov. 2. 12:23

Akkor nem kellett ehhez kódtörő sem. Bepróbálkozott akié a gép, és bejött neki. Szórakozott egyet a károdra. :S

Írd meg a Vaterának is, hogy feltörték a fiókodat, változtass jelszót és adj meg új postafiókot. Az eladóknak ha megírod, hogy mi történt, akkor megúszod egy-egy semlegessel, nem hiszem, hogy nagy baj lenne belőle. Hiszen az üzlet nem jön létre, nem kell nekik sem kifizetniük a jutalékot. Szerintem megértőek lesznek.

Ha idegen helyről lépsz be a regisztrációidba, akkor mindig töröld az előzményeket magad után, vagy nyiss privát böngészőt, az eleve meg sem jegyzi.


Sajnálom, hogy így jártál. :(

11. Ageeca (válaszként erre: 7. - D995f34111)
2011. nov. 2. 12:18

itt a gond...

A firefox kijelzi hogy "Mented e a jelszavad" de az IE nem. Mármint az is de, az csalafintább böngésző...

A programfájlok között megjegyzi az adott oldalakat melyeket nézted meg (nem az internet előzményekben), és ott még a képek is megtalálhatóak melyekre kattintasz vagy mit írsz be. hidd el kis fejtöréssel meg lehet mindent oldani! :S sajnos... :S


Én is új email címet javaslok, új jelszóval, amit legalább 3 -4 naponta változtatsz folyamatosan!

2011. nov. 2. 12:15
Nem ő volt, mert külön gépünk van és nem használjuk a másikét. Jelszavakat se tudunk, a gépek is jelszavazva vannak...
9. Ageeca (válaszként erre: 3. - Csirivirir)
2011. nov. 2. 12:15

IP cím alapján nem tudja meg hogy 100 % ki volt az. Az ip cím az csak egy átjáró, mely egy központi szervergéphez csatlakozik, és azok is máshova. Ha fix ip címe van akkor talán, de körülményes a keresése.. ha változó ip címe van, akkor felesleges is belekezdenie...


Én mindig hülye kódokat választok, de azok sem biztosak. Kisbetű, nagybetű, számok, ahol engedi ott jelek, stb... És van egy ftp elérésem a játékszerverem felé, ott pl hetente változtatom, mert az könnyebben törhető! :)

8. Csirivirir (válaszként erre: 5. - D995f34111)
2011. nov. 2. 12:14

Na akkor tuti, hogy valami olyat nyitottatok meg, amivel kicsomagoltatok egy olyan fáljt, amivel mindenhez hozzá tudnak férfni.


Feltéve, hogy nem a szobatársad volt és ezel hárít..

2011. nov. 2. 12:09
Volt rá példa, hogy más helyen is felléptem...
6. gne2
2011. nov. 2. 12:02
Beléptél idegen helyről ezekre az oldalakra? Nem szabad ugyanazt a jelszót használni mindenhol.
2011. nov. 2. 12:01
Hát engem csak az érdekel, hogy mindenhol új jelszavam legyen, és új vaterám, ha lehetséges... Ott a regisztrációm törlését kértem. Azt ugye meg fogják tenni? Egyébként szobatársam is így járt, lehet valami vírus...ő legalábbis arra gyanakszik.
4. Csirivirir (válaszként erre: 1. - D995f34111)
2011. nov. 2. 12:00

Csinálj új e-mail címet és arról regisztráj mindenhova. Mert az új regisztráció nem ér semmit a régi e-maillel, mert lekérheti a jelszót.



Szóval új e-mail , arról új regisztrációk és olyan legyen a jelszavad, ami eltér az addiggitől és soha nem jönnének rá. PL ne kedvenc énekesed stb.

3. Csirivirir (válaszként erre: 1. - D995f34111)
2011. nov. 2. 11:58
Ip cím alapján megtudhatod ki az?
2011. nov. 2. 11:58
Huu, ki tudhatta a jelszavaidat?
2011. nov. 2. 11:57

Úgy jöttem rá, hogy vateráról valaki rendelt helyettem olyan dolgokat, amiket én nem is nézegettem... Facebookon ismeretlen emberek írnak rám, hogy miért jelölöm be őket, stb.


Na de engem a vatera idegesít igazán. Származhat ebből valami gondom? Már kértem a regisztrációm törlését...Az email címem, facebookom, mindenem jelszavát átírtam... De a vaterát töröltetem majd újra regisztrálok.


Szerintetek ez jó megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook