Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » RR - Alakreform Ősz/Tél magazint érdemes megvenni? fórum

RR - Alakreform Ősz/Tél magazint érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 11. 13:39

Én is megvettem, és bele is fogtam tegnap előtt. Kemény volt az edzés, ma jön a harmadik napi program, kíváncsian várom!


Főzni, én nem főzök, az már túlzás lenne két felé főzni.

16. f60ebb6099 (válaszként erre: 15. - F60ebb6099)
2011. nov. 11. 11:14
"Egy percre sem étkezem. " javítva: Egy percre sem éhezem :))
2011. nov. 11. 11:14
Én is megvettem, nekem nagyon tetszik, bár én is a konditermi edzéseket lecserélem DVD-s edzésekre otthon. Nagyon finomakat lehet főzni ezen receptek alapján. Egy percre sem étkezem. Bár én nem főzöm minden napra azt amit ír. Van hogy inkább 2 napra való adagot főzök abból a receptből ami szimpatikus, így nem kell minden nap főzőcskéznem.
14. c3f39fd03b (válaszként erre: 13. - Nyunyuné)
2011. nov. 2. 11:42
Nekem a receptjeivel az a bajom,hogy néha olyan hozzávalókat használ,amiről nem hogy azt se tudom hol kapni,hanem még azt se,hogy micsoda...
2011. nov. 2. 11:36
Én megvettem és szerintem nagyon jó a torna is és a receptek is!
12. c3f39fd03b (válaszként erre: 10. - Ageeca)
2011. nov. 2. 11:10
Van egy Helyettem senki sem fog lefogyni nevű fórum hasonló problémákkal,tippekkel.Ajánlom figyelmedbe.
11. Sibetti (válaszként erre: 10. - Ageeca)
2011. nov. 2. 10:40

Ismerős a helyzet!

Én is szívesen veszek tippeket!

10. Ageeca
2011. nov. 2. 10:26

Halika!


Én nem vettem meg az újságját, eddig csak tornáztam rá néha napján (amikor kedvem támadt). De nem kellett annyit mozognom, mert nagy súlyfelesleg mellett, azonnal megindulnak a zsírpárnák rólunk (akik nagyobb darabok).

Most itt vagyok, hogy kellene még legalább 3-5 esetleg 7 kg-t leadni, de annyira nehéz már, hogy egyszerűen nem bírom.

1 hete pár napja kezdtem tornázni, minden nap, és eredmény még nem sok. Persze az irtózatos izomlázat a combomban és a hasamban :D

Karácsonyig van egy cél kitűzve, hogy elérem e, az csak magamtól és a tornától függ... :D

Viszont tippeket szívesen fogadok, kinek mi jön be (na nem 2 hetes sztár diétákra gondolok...)!

Már enni sem szeretek, mikor teltség érzet jön rá... :D


Egyébként visszatérve Rékához tegnap a 90 perces Alakreform dvd-re tornáztam, és meg kell mondjam, az még mindig csúcs!

A magazinban nem tudom milyen gyakorlatok vannak, de szeretem látni ahogy csinálja, és nem magamtól kell felkelni, és tornázni pár gyakorlatot.

2011. nov. 2. 10:23
Elvileg a kondi azért fontos, mert máshogy edzi meg az izmokat, mint otthoni gyakorlatokkal. Mostanában nem voltam, de amúgy szeretek járni, csak nehéz rávenni magam, pláne hogy ilyen hüvibe kimozduljak itthonról:D
2011. nov. 2. 10:22
Én így konkrétan nem csinálom, csak recept ötleteket veszek belőle, meg pár gyakorlatot. Itthon a DVDire edzek, főleg a 2009, 2010-esekre, meg Norbi kickbox fitnesz első DVDre. Elég jók. A combomon látom, hogy erősödik.
2011. nov. 2. 10:21
Én január óta fogytam -10 kilót, de nekem se akar hónapok óta mozdulni pedig még egy 5 kiló minimum kellene. Az újságot majd készülök valamikor megvenni , főleg a benne levő receptek miatt... Valaki tudja, hogy az új dvd mikortól lesz már kapható? Nagyon várom!!!
2011. nov. 2. 10:18

Hát igen, a konditermes részt kihagyom az tuti, inkább otthon tornázok majd mást.

És Ti elkezdtétek már? Van valami eredménye? Nekem az utolsó 4-5 kg-ot kéne leadni. Tavaly leadtam 10 kt-ot, de ez a vége nem nagyon akar menni!

5. c3f39fd03b (válaszként erre: 3. - Sibetti)
2011. nov. 2. 10:09
Használható önmagában az újság is.A korábbiakhoz írt bemelegítő gyakorlatokat is (azok általában dvd-k voltak),bár ugye attól függ,mennyire bírod ezt a "magadtól mozgást",úgy értve,hogy nem dvd-vel együtt tornázol.Vannak benne azért elég nehéz gyakorlatok is,meg egy teljes hét,amit edzőtermi gépekre tervezett.
2011. nov. 2. 10:08
Használható magában, de vannak benne konditermi gyakorlatok, szóval ha szépen végig szeretnéd vinni mind a 4 hetet, lehet bekéne ruházni egy havi bérletbe.
3. Sibetti (válaszként erre: 2. - C3f39fd03b)
2011. nov. 2. 10:03
És meg kell hozzá vennem RR DVD-it is (van pár otthon belőle, de a legújabbak még nincsenek meg), vagy használható csak önmagában az újság is?
2011. nov. 2. 10:01
Én megvettem,szerintem jó.
2011. nov. 2. 09:56
RR - Alakreform Ősz/Tél - Érdemes megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook