Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért? Nyugodj békében, Dani! fórum

Miért? Nyugodj békében, Dani! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. júl. 9. 14:03

sziasztok

megpróbáltam megnézni azt a linket min a videó van,de nem találja mást dob de :((

sajnálom

2008. dec. 25. 19:01

Sajnalom szegeny kolykot;foleg, hogy nem az "onnon" hibajabol halt meg. A kocsi vezetojenek meg azt kivanom, hogy az eletben soha ne legyen egy pillanat nyugta, es eljen a tudattal, mig meg nem hal. Tudhatta volna,(ha mar a nagybacsi volt, tehat joval idosebb), hova vezet mindez.

De, ugy nez ki,nemely ember feje lagya soha nem no be, es ilyen tragediakat okoznak.

Egyebkent a videobol nem sok derul ki, attol fuggetlenul verzik a szivem azert a gyerekert, meg sok-sok ev volt elotte az eletben.

Es nagyon sajnalom a csaladjat.El tudom kepzelni, mit ereznek meg most is.


Borzaszto erzes lehet egy gyereket elvesziteni!

Minden egyutterzesem a csalade, es a hozza kozel allottake.


Nyugodjek bekeben!

63. zuzzo18 (válaszként erre: 57. - Kölyökk)
2008. okt. 23. 07:32
Ó,'Istenem......"......"légy te pedig erős!!!!Vele jártál,ha jól értem??????
62. zuzzo18 (válaszként erre: 60. - Zsu1701)
2008. okt. 23. 07:31
...ha ő vezetett,ha nem ő vezetett...nagyon átérezzük,s akik ,de akárhány éves korban!!!Nagy fájdalmak,akár betegségek miatt is és közepette életüket veszítik!!!A 96 éves nagyikám elvesztése is,s nektek is akit elveszítettetek ha már van...általában igen,mindenkinek van elvesztett rokona,barátja,s NAGYON FÁJ A HIÁNYUK:tudom,tiszteletben tartom...nemcsak a mienlét!!!!
61. zuzzo18 (válaszként erre: 58. - 376fd391e9)
2008. okt. 23. 07:29
...gyönyörű,egészséges 15 éves kislányunkat 3 éve vesztettük el ...alig kezdtünk most nemrég újra élni..........nagyon HIÁNYZIK!!!!!!!"......"
2008. okt. 9. 21:19

Úristen!! Hogy lehettek ennyire bunkók!!! Nem tudjátok +érteni h nem Dani vezetett???!!! Szegény csak áldozat volt!!

Én iszonyatosan sajnálom.... :'(

59. Stuff
2008. szept. 26. 17:40

if somebody does not include something in silence then should be left over not to write big stupidities terribly though


ha valaki nem tud valamit akkor csendbe kéne maradnia nem pedig iszonyatosan nagy hülyeségeket írni

2008. szept. 16. 14:47

Emberek naponta ,orànként halnak meg.

Hogy hogyan azt màr nem mindenesetben mi döntjük el.

Nekem is meghalt 2 hete egy nagyon jo baràtom,ràkban,ràadàsul 32 éves volt...

Meghalt ez a szerencsétlen fiu is,de ne menjünk messzir a modell lànyrol Sz Déziröl sem,szerencsétlen balesetek,betegségek voltak vannak és lesznek.

Nem vitatkozni kell,nem a homokba dugni a fejünket,hanem mi itt Földön még élettben maradt emberek éljünk békességben,és probàljunk meg egymàssal szemben türelmesebb ,megértöbb lenni,mert kitudja,hogy ki a következö holnap???????????

2008. márc. 13. 19:17

Nekem tegnap halt meg a legjobb barátom ( cékla ).

Ő is autó balesetben, csak őt elütöték.

De én elsem mehetek a temetésére, a szülei nem engedik. Tom, h mit éreznek a Dani ismerősei:-(

Őszinte részvétem...

Isten nyugosztaljon titeket!!!!

56. ec63a7fc29 (válaszként erre: 54. - 05e37910a8)
2008. febr. 9. 17:24
Az emlékezés egy módja, hogy emlékezünk az elhunytra. Mesélnél róla?
55. mestengo (válaszként erre: 51. - Ec63a7fc29)
2008. febr. 8. 14:16
tényleg nem vigasztal senkit, és teljesen részvétteli vagyok, nagyon sajnálom őket, mert a legjobb barátom halt meg ugyanígy, hidd el, átérzem! viszont nem fogom azt mondani, hogy nem volt az ő hibája is.
54. 05e37910a8 (válaszként erre: 52. - 200a1d39d3)
2008. febr. 8. 12:33
Sajna annyira én sem tudom,akitől hallottam,hogy a nagybátyja vezetett,nagyon közeli volt Danihoz.Nekem úgy mondták,hogy Galgahévízre mentek volna,mástól meg,hogy másfelé,de a lényegen mit sem változtat,akárki vezetett,akármerre ment,sajnos az útja odáig tartott:-(((Nagyon-nagyon aranyos fiú volt,bár lányom ismerte jobban,de annyira mélyen érintett,azóta sem tudok napirendre térni felette:-(((
53. 05e37910a8 (válaszként erre: 45. - Erikpipi)
2008. febr. 8. 12:30
Nem,hévízgyörki.
2008. febr. 8. 11:00

Most akkor mi hát az igazság,egyszer ő vezetett,egyszer a nagybátyja,most akkor,mi van,mert nem tudom kivenni,addig nem is tudok igazán hozzászólni.

Azt tudom,hogy az én egyik ismerősöm motorral 130-al rohant a halálba,lakott területen belül,egy kocsi kifordult elé,esélye sem volt,gyakorlatilag nem maradt egy ép csontja sem,láttuk,ahogy véget ért egy élet,és elvitte a halottaskocsi.Mint egy rongybaba...az élet nagyon törékeny,vigyázzunk magunkra,és ebből kifolyólag egymásra is.És tökéletesen tisztában vagyunk azzal,hogy ki volt a hibás,de ez nem igazán vígasz nekünk.Ő volt 70%-ban a hibás,30%-ban az autós,mert gyakorlatilag abszolút nem adott elsőbséget neki,pedig őneki lett volna elsőbbsége,és mi előtte egy 10perccel jöttünk el a helyszínről...

2008. febr. 8. 10:57

Meg vagyok döbbenve a hozzászólások némelyikének a hangnemén!


Ha nincs valakiben meg egy haláleset kapcsán a részvét, legalább ne mondjon saját magáról lesújtó ítéletet. Pls.


"...csak magukat okolhatják..." <---Ezzel nem enyhíti a gyászt senki. Ők már nem okolják saját magukat!

Az ő testük már egy fagyos földben van valamerre elásva.:((( Csak akik ittmaradtak, azoknak hiányzik, de NAGYON!!!

2008. febr. 8. 10:21

Sajnálom szegényt. :(


de hogy miért? mert két velem egykorú tizenéves felelőtlenül viselkedett. csak magukat okolhatják.

2008. febr. 8. 09:33

Belenéztem a VIP-be, s ott Dani lapjáról indulva van egy Mácsai Zoltán / Pécel nevű Rally versenyző.

A képek alapján gondolom, nagyon rutinos versenyző lehetett, s nem ijedt meg a kocsija szerelésétől sem. Gondolom, biztonságban érezhette magát Dani mellette.

De sajnos ez a felhasználó is megszűnt a VIP-en, mert több mint egy hónapja nem lépett be, mint Dani...


(Amikor megvolt a jogsim 17 évesen --12 évesen már apu megtanított vezetni, ha rosszul lenne, haza tudjam vinni a hobbijáról --- akkor egyik unokatesóm férje tanítgatott "apró" trükkökre.

Ő is rally versenyző volt, s eszméletlen dolgokat csinált nagy biztonsággal az autóval.)

2008. febr. 8. 09:18

Részvéétem mindenkinek, aki érintett. Pincikének is, aki a szívében ekkora fájdalmat hordoz.


Megnéztem a videót és köszönöm annak, aki feltette. Mi, akik hasonló korú gyerekeket nevelünk, komoly figyelmeztetés.

Azt hiszem ma egy filmmel kevesebbet nézünk meg a tv-ben, s beszélgetünk erről.


Pont ezért mondtam a lányaimnak, hogy ahogy lehet, szerezzék meg a jogsit. Az én életemet is soxor mentette meg, hogy a bulikban én sosem ittam, s soxor megkértek, hogy vezessek hazafelé.


Nem kellene senkit hibáztatni. Természetesen az országút nem versenypálya. De ha megnézitek az utakat milyen hepe-hupásak, szinte életveszély rajta menni. Egy előzésnél is ki kell valahogyan jönni a bemélyedt keréknyomból, az is mennyi balesetet okozott már.


(Kb ilyen baleset túlélője vagyok utasként én is, már 20 éve történt, de még nem dolgoztam fel teljesen.)


Nagyon csinos és kedves fiúnak látszott a képeken.


A halál nem annak fáj, aki elmegy, hanem nekünk, akinek nagyon hiányzik. Gondolom, akiknek ott van a fiú száma a telefonban, azok sokszor még rutinszerűen rácsörögnének. Azoknak, akikkel egy osztályba járt, még látják az üres padot.

Azt leírni is félek, hogy a szülőknek, testvéreknek, akik látják az ágyát, szekrényét, dolgait, nekik a legnehezebb.


Részvétem.

2008. febr. 8. 08:40
Őszinte részvéttem, nagyon sajnálom. :(
46. Donyta
2008. febr. 8. 08:05
Nagyon szomorú ez a videó, végig bőgtem. Sajnos ez már rajta nem segíthet, de fáj ha fiatal szívet látunk elmenni értelmetlenül. Nyugodjon békében, és ha valóban lenézhet ránk, látni fogja itt lenne még a helye közöttünk!
2008. febr. 7. 18:18
Váci volt?
44. 05e37910a8 (válaszként erre: 40. - Ea9c78b99a)
2008. jan. 19. 12:12

Pincike!


Elolvastalak!Ezt nem tudom én hogy élném túl,de nagyon erős nő vagy,neked sikerült!Nagyon sajnálom,s még nagyon őszinte részvétem szeretném nyilvánítani,tudom,több éve történt.:-(((

43. 05e37910a8 (válaszként erre: 42. - 278c85ecf4)
2008. jan. 19. 12:05

Szia!


Igen,nekem is a szívem szakad meg érte,mert tényleg annyira aranyos,kedves fiú volt,szép esélyekkel futbalozott,mindig volt mindenkihez egy kedves szava.Nagyon nagy kár érte,bár minden elhunytért!Nagybátyja nem halt meg,legalábbis akkor még bizti nem,utána nem tudom mi lett vele,de szegény lehet,hogy inkább azt választaná,mint így leélni az életét,ezzel a tudattal:-(((Nagyon szerette őket,Daniék 3-an vannak-voltak testvérek.Drága fiúnak tegnap volt 2 hónapja,hogy a tragédia megtörtént.:-(((

42. 278c85ecf4 (válaszként erre: 39. - 05e37910a8)
2008. jan. 19. 10:05

Szia!

Tényleg sajnálom a srácot, és a családot is!:(


Az információkból egyébként kimaradt, hogy nem Dani, hanem a nagybátyja vezetett! Hmmm....

Vele mi történt? Ő is meghalt? Bár ahogy a kocsit elnéztem!:O

41. LoLiNa
2008. jan. 19. 05:54
Kár rágódni ezen, már megtörtént.. midegy, hogy miért tette, ki tette, mért nem kötötte be magát.. ettől jobb nem lesz! szokták mondani.. Halottról jót vagy semmit..!! Részvétem a családnak!!
2008. jan. 19. 00:56
ha egy fiatal ember meghal az mindenképpen tragikus főleg ha értelmetlen halált halt.nem kell bántani senkit ez épp elég fájdalom a szeretteinek.én tudom 19 évesen temettem el a fiam.lassan 5 éve de még mindig nem tértem magamhoz. a szivem szó szerint beleszakad a fájdalomban. most sem tudok aludni azért vagyok a gép elött. nemrég bevettem egy nyugtatót várom hogy kiüssön. de holnap reggel újra úgy ébredek hogy valaki nagyon hiányzik az életemből
2008. jan. 19. 00:47
MIndenkinek,ki pálcát tört Dani felett!!!Én ismertem,egy tündéri srác volt,s NEM Ő VEZETETT!!!A nagybátyja vezetett,sajnos az öve nem volt bekötve,Jéghegy én téged sajnállak,hogy ennyi empátia ihletett csak meg,de kívánom soha ne kelljen ilyet átélned,mint a családja!!!Ezzel én le is zártam!
2008. jan. 5. 15:22

Nagyon sajnálom a srácot(többször is végigsírtam a videót), de sajnos azt kell mondjam, magának csinálta....:(


Kíváncsi lennék, a másik "versenyzővel" mi van, és hogy viseli a történteket?!

2008. jan. 5. 15:06

novemberben két helybéli srác is meghalt, kb. ugyanazon a helyen. gyorsan mentek... az egyik a húgom évfolyamtársa volt, a másik meg nekem volt iskolatársam, ja és ez egy héten belül történt.

most néztem meg három ilyen videót... borzasztó!

36. Prügi
2007. dec. 14. 14:15
Jajj, ne!! Ez borzasztó volt! Nagyon nehéz egy ilyen videót végignézni :(.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook