Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan láthatja valaki a Facebookon Ausztráliából az adatlapodat? fórum

Hogyan láthatja valaki a Facebookon Ausztráliából az adatlapodat? (beszélgetős fórum)


14. rewt
2013. szept. 23. 00:27

Ausztráliából...? Onnan nem látja. Csak a hátoldalát láthatja, mert alúlról nézi... De, lehet hogy láthat egyebet is....


...alúlról...

2011. nov. 4. 07:48
megtalal az email cimed alapjan.ilyen egyszeru.ezertis toroltem en az enyemet,mert a facevbook-on nyitott konyv az ember elete.
2011. nov. 1. 19:17
Köszönöm a válaszokat, akkor mégiscsak jó volt a sejtésem. Ezek szerint, ha kíváncsiságból rákattintunk erre a badoora, mert olyan érdekes neve van, vagy hogy megtudjuk, hogy mi is ez, akkor automatikusan felvesz a társkeresőbe. Na, jól nézek ki!
11. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Lolita0407)
2011. nov. 1. 13:36

Én tudtam magam törölni, bár különböző napokon többször is próbáltam, és egyszer engedte végre.

A poén, hogy néztem, hogy mi a viharért írogatnak pasik, mikor a fb lapomon ott van, hogy kapcsolatban. Egyébként önkényesen lecserélte a Badoo az ottani fotómat egy olyanra, ahol egyedül vagyok. Miután nem tudtam törölni magam, tettem rá nagy ívben, de a párom tudta, mert beszéltünk róla. Aztán az egyik barátunk mondta mikor nálunk volt, hogy ő ott keres párt, és láttam hogy én is fent vagyok, és Pécsre vagyok beírva, holott nem is ott élek. :)

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - 518e60a7e6)
2011. nov. 1. 13:33

Így-így. Pontosan. Én is ezt csináltam.

Van valami ilyen, hogy Badoo profil törlése. Megkérdezi, hogy mért akarod törölni magad, meg ilyesmi, aztán a mail címedre kapsz egy jelszót.

9. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 518e60a7e6)
2011. nov. 1. 13:31

Erről a bizonyos Badoo-ról kell törölnöd magad.

Anno én megnéztem, hogy az ismerőseim miként értékeltek. Ehhez el kell fogadnod (fel kell venned) az alkalmazást. Aztán máris egy társkeresőn találtam magam.

Majd sokadszorra, de sikerült törölnöm magam.

8. 518e60a7e6 (válaszként erre: 7. - Sötét_hercegnő)
2011. nov. 1. 11:57
Igen,ez a ki mit mondott nekem is jön rendszeresen, de egyszer megnéztem volna... de csak akkor adta volna ki, ha 50 képre szavazok... szóval végül nem mentem bele, gondolom én.
2011. nov. 1. 11:52
Erről a badoo-ról én rendszeresen kapok értesítést a mail címemre, hogy gyorsan nézzem meg, ki mit mondott rólam. Egyszerűen kukába teszem. Senki sem nézeget szerintem, csak gondolom, ennek a cuccnak valami összeköttetése van a fésszel, és "tudja", hogy regisztrálva vagy rá. De anélkül, hogy külön a badoo-ra fel nem regizel, nem fogsz tudni megnézni semmit. Legalább is szerintem :) Ha az adatvédelmi beállításoknál bejelölöd, hogy csak az ismerőseid lássák az üzenőfalad és bizonyos információkat, akkor elméletileg más nem férhet hozzá ezekhez.
6. 518e60a7e6 (válaszként erre: 5. - Lolita0407)
2011. nov. 1. 11:29
Na, akkor lehet, hogy ez lehet a baj :) volt egy sejtésem. Mondjuk én magamat egyáltalán nem láttam még ott, azt sem tudom, hogy kell felmenni rá.
2011. nov. 1. 11:17

Szia!

Bizony van egy ilyen oldal..BADOO ..ha rákattintassz valószinü megtetted akkor automatikusan regisztrál. Innentől kapod a dolgokat. igen ez egy társkereső, nem bírod kitörölni, nem engedi a rendszer. Én is beleestem abba a hibába, hogy megnéztem mi az. nekem az informatikusom törölte a Badot..de még utána is egy hónapig zaklattak. Szval keress egy ismerőst aki a programokból ki törli ezt neked..és többet ne kattints a badoora bármit is küldenek. Aztán abbamarad.

Szar helyzet, engem jelölgettek a világ minden részéről...sok sikert!!!!

4. 518e60a7e6 (válaszként erre: 3. - Arju)
2011. nov. 1. 11:16
Igen, alakul :) tehát mondjuk lehet, hogy van valami közös pl. kedvenc énekesünk és az alapján?
3. arju
2011. nov. 1. 11:14
A Facebook-on nagyon egyszerű!! Biztos van olyan ismerősöd, akinek Ő is ismerőse és ezért jelölt, vagy olyan közösségnek vagy a tagja, ahol Ő is! Nem tudom elég érthetően fogalmaztam-e, mert olykor bele esek a problémába, hogy túl bonyolítom a dolgokat!
2. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - 518e60a7e6)
2011. nov. 1. 11:09
Vagy egy robot. Ha ilyen levelet kapsz, akkor kuka, és kész.
2011. nov. 1. 11:06

Van rá egy tippem, hogy valahogy felkerültem a Badoo-ra (mondjuk ebben sem vagyok biztos, hogy mi ez, valami társkereső?) és ott nézegetett valaki, aki aztán bejelölt.

Szóval az a kérdésem, hogy hogyan jelölhet be valaki Ausztráliából??? Csak úgy véletlenszerűen keresgél bizonyos szóösszetételekre és akkor kiadja a facebook a nevem, vagy hogyan van ez?

Tudtok segíteni?

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook