Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már tényleg kezdem fórum

Most már tényleg kezdem (beszélgetős fórum)


2011. nov. 1. 09:12

Szerintem 14 évesen ne akarj fogyni... Még a szervezeted fejlődésben van.. Fogyni az fogyjon ennyi idősen, akinek legalább 20 kg feleslege van....

Tornaórátok biztos van, ott tornázz rendesen, vagy találj egy hobbyt ami mozgással jár! De ne akarj már ennyi idősen fogyni....

2011. nov. 1. 09:04

Én is szinte minden héten kezdem.... gondolatban legalábbis!! Múltkor belevágtam igaziból, majdnem két hétig tartott a lelkesedésem, de aztán az éhségem legyőzte. Illetve a fincsi kaják előttem... tudom, nem vagyok elég erős. Beismerem. Ezért is kezdem mindig.... de egyszer talán nekem is sikerülni fog.

Az ösztönöz a leginkább ha belenézek a tükörbe... főleg ha előtte felveszek egy normális ruhát ami (így a túlsúllyal) borzasztóan áll rajtam. :))

2011. nov. 1. 08:52
óóóó én hányszor mondtam már ezt,de csak a gondolatig jutok el.....tovább nem!
2011. nov. 1. 08:52

Úristen!

Azért 14 évesen ne fogyózz ilyen drasztikusan!!

Nem is vagy kövér!

Inkább sportolj valamit!!

2. DijjjCa (válaszként erre: 1. - Boge)
2011. nov. 1. 08:50

Szia :) Én is mondom, egy ideje, hogy elkezdem :D


Viszont, inkább azt javasolom, hogy napi ötször egyél keveset, és ne csak salátát. Persze minden mellett, jó ha ott van a zöldség, de nem kell csak azt enni :)

1. Boge
2011. nov. 1. 08:47

Sziasztok.:)

Most már tényleg kezdem...

Fogyókúrám célja 4 hónap alatt 4 kg. :) Remélem sikerül.. saláta.. ásványvíz.. sok mozgás.. diétás kenyerek stb.. max.. azt is jó napszakban. ;D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook