Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Papp Adél kineziológusnál járt valaki (Debrecen)? fórum

Papp Adél kineziológusnál járt valaki (Debrecen)? (tudásbázis kérdés)


21. tücsimücsi (válaszként erre: 19. - Pethoevi)
2011. nov. 6. 12:55

Kíváncsi voltam, mert valamennyire érdekelt, ezért olvastam utána.

De miután szinte nem is olvastam pozitív tapasztalatot, egyelőre nem megyek ilyen helyre. Majd ha lesz felesleges 6 ezer forintom...:-)

20. tücsimücsi (válaszként erre: 17. - Pethoevi)
2011. nov. 6. 12:53

sokallom


Én rákszűrésért nem járok magándokihoz amikor a körzeti nőgyógyász ingyen megcsinálja. Az eredményt nem befolyásolja az, hogy magán vagy körzeti doki végezte el:-)) Meg amúgy se járok magándokihoz,( pl. a körzeti fogorvosom is nagyon jó. )

2011. nov. 5. 21:33

Már csak egy mondat:ha sokallod a 6ezret vagy nem hiszel benne,akkor nem kell elmenni.Szíved joga.

Engem nagyon feldobott,nekem nagyon sokat segített és ezen a kételkedők sem tudnak változtatni.

18. pethoevi (válaszként erre: 16. - Tücsimücsi)
2011. nov. 5. 21:31

ja,addig,amíg ki nem próbálom én nem mondok véleményt.Ez olyan,h van,aki nem hisz benne.Én hiszek.

ne haragudj,de engem zavar és lehúzol ezzel...:-(

17. pethoevi (válaszként erre: 16. - Tücsimücsi)
2011. nov. 5. 21:30

sokallod,vagy kevesled?

ha magándokihoz mész rákszűrésre,mennyit kér?Legalább 7ezret az 5 percért.Akkor miről beszélünk?

16. tücsimücsi (válaszként erre: 15. - Pethoevi)
2011. nov. 5. 21:16

Másfél óra 6 ezerért? Azt nevezem!!!

Más fórumon is utána olvastam, és majdhogynem mindenki azt mondta lehúzás az egész, mert nem használ.

2011. nov. 5. 18:56
Nekem majdnem másfél óra volt.
2011. nov. 5. 18:54
Mennyi ideig tart ez? Hány órahossza?
13. pethoevi (válaszként erre: 12. - Misz)
2011. nov. 5. 13:52

Semmi gond.:-)

Így váratlanul ért,mert többre számítottam.:-)

12. misz (válaszként erre: 10. - Pethoevi)
2011. nov. 5. 08:48

Csak este tudtam elérni a barátnőmet, ő is 6ezret mondott.


Örülök, hogy pozitív élményekkel tértél haza. :)

2011. nov. 4. 19:42

Nekem nagyon nagy élmény volt és nagyon jó a mai találkozás.Én úgy érzem,h nekem segített.Más megvilágításba helyezte a problémámat és már máshogy látom,már nem is probléma.:-)

Adél nagyon közvetlen,kedves nő.Ez az izomtesztelős dolog kész.Szerintem egy próbát mindenképpen megér és nem kell hinni benne,bár nem árt,ha az ember kicsit vonzódik az alternatív módszerekhez.Nekem volt meditáció is.

Nem erőszakos,nem hív vissza,csak visszajelzést kér.Azt vallja,h mindenki maga érzi,h hány alkalomra van szüksége az adott problémával kapcsolatban.Mondom,teljesen pozitív volt nekem.:-)

10. pethoevi (válaszként erre: 7. - Misz)
2011. nov. 4. 19:37
szió!aranyos vagy.:-) MA voltam,de semmi gond.Leírom,ha valakit még érdekel,6ezret kért,szerintem teljesen korrekt.:-)
2011. nov. 4. 19:24
Sziasztok! Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mire számíthatok, ha elmegyek hozzá és persze az is érdekel, hogy mennyibe kerül.Az igazat megvallva nagyon szkeptikus vagyok az efféle dolgokkal kapcsolatban. Megéri elmenni hozzá? Várom az észrevételeket! Előre is köszi!
2011. nov. 4. 08:43
én is készülök hozzá. Megírod milyen volt a mai alkalom kedves pethoevi? És mennyibe került?
7. misz
2011. nov. 4. 07:25

Sajnos nem volt kapcsolható a telefonja egész nap. Ma reggel mér rápróbálok.

Mikor mégy?

2011. nov. 3. 21:02

Szia!

Meg tudtad kérdezni a barátnődet?:-)

5. pethoevi (válaszként erre: 4. - Misz)
2011. nov. 2. 19:45

szia!

igen,igen,kérlek,kérdezd meg!

már bejelentkeztem hozzá péntekre,de nem árt tudni,h mennyi pénzt vigyek.:-)))

Köszönöm!:-)

4. misz
2011. nov. 2. 19:25
Állítólag ő a legjobb a városban. Az egyik barátnőm járt nála. Ha szeretnéd, megkérdezhetem, mennyibe került.
2011. nov. 1. 09:58
Senki nem tud segíteni?:-/
2011. nov. 1. 08:00

Tapasztalatokat szeretnék kérni!

Segített,stb?

És kb mennyibe kerül egy alkalom nála?

2011. nov. 1. 08:00
Papp Adél kineziológusnál járt valaki (Debrecen)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook