Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 07/08-as év legARANYosabb kismalacai fórum

07/08-as év legARANYosabb kismalacai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
114225. davider (válaszként erre: 114220. - Hajnalka12)
2011. nov. 9. 19:18

Édesem pont a napokban gondoltam rád/rátok mi lehet veletek hisz megígérted néha írsz magatokról de ha más nem megcsörgetsz.....most mi elég szarul vagyunk betegek meg ilyenek de amint jobban leszünk megcsörgetlek ha még a régi számod van meg:)))


Gratulálok kis manóhoz és a hercegnőkhöz is:)))

114224. davider (válaszként erre: 114219. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. nov. 9. 19:17
Igen igen és nekem is így jött végül is Lídia előtte már volt 4 beültetés.....
114223. Babis (válaszként erre: 114220. - Hajnalka12)
2011. nov. 9. 12:56
Gratulálok, és rögtön kétszer is (a második babátokat sem tudtam...) Három gyerek, óriási lehet! Érzésben és feladatban is... Majd mesélj! EGyszer a gyerekorvosunk azt mondta, hogy amit a legtöbb, amit a gyermekednek adhatsz, az egy tesvér! És nagyon igaza van. Hát Ti minden gyereketeknek két testvért is adtatok! Még egyszer gratula!! :-)
114222. Babis (válaszként erre: 114218. - Davider)
2011. nov. 9. 12:54

Akkor én is szorítok, hogy egyszer csak teljesen természetesen megfoganjon a kistestvér és 9 hónap múlva a kezdbe vehesd! :-)


Köszönöm a kedves szavakat!


Te sem panaszkodhatsz!! :-)

114221. ibi75 (válaszként erre: 114220. - Hajnalka12)
2011. nov. 8. 23:37
gratulálok a "kis pöcsöshöz" :))))))))
114220. Hajnalka12
2011. nov. 8. 21:37

Sziasztok Mindenki!!


Ezer éve nem jártam erre, még sajnos naplókat olvasgatni sem, és látom nosztalgiahangulatba kerültetek. Tényleg nagyon jó volt, és hiába is mondanám, hogy rendszeresen jövök ezentúl én is, esélytelen..... főleg, hogy januárban érkezik hozzánk egy kis pöcsös is:-)))).

A lányok tündériek, egyiket jobban imádom mint a másikat (azért a picinek van mindig egy kis extra varázsa) Lilien 28-án egy éves lesz, és már önállóan közlekedik. Igaz, ezért imádkoztam, hogy mire megjön az öcsi legalább a saját lábán járjon. Szerencsére ez bejött. Virág szept.vége óta óvodás, és imádja. (igaz, csókos is egy kicsit, ki van nyalva a hátsója rendesen, de ettől függetlenül nagyon féltünk tőle. Nem véletlen mondják, hogy a szülős spirázzák túl ezt az óvoda kérdést....4 hét után ő mondta, hogy akkor most már ott is alszik. Szóval minden kerek gyerek téren:-)))


Most egy kicsit bekukkolok a naplókba, megnézem kivel mi újság:-))) Puszi mindenkinek!!!!!!!!

114219. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 114218. - Davider)
2011. nov. 8. 16:34

Böbe, tudom, hogy sok mindent kipróbáltál a lombik előtt. De nem emlékszem, hogy a gynevac kúrát megcsináltad-e.

Pannáéknál (is) bevált.

114218. davider
2011. nov. 8. 15:53

Jól van drukkolunk neked nagyon:)


Nem tudom szeretnénk is nem is ha jönne magától jó lenne de újabb lombikot azt hiszem nem akarok a sors fintora májusban októberben volt terhességem de el is ment....

Lídia amilyen szép olyan eleven,virgonc,hisztis kis csajka:)))

rj majd Matykóról te is néztem a képeket nagyon helyes kis srác és te is nagyon csini vagy :)))

114217. Babis
2011. nov. 8. 11:36

Davider, én is örülök, hogy nálatok minden rendben. Másik baba? Tervezitek?

Micsoda gyönyörű a kislányotok, azta! :-)


A tesztet kipróbálom, meglátjuk mi lesz az eredmény... majd megosztom. :-)


Sziasztok! :-)

114216. davider (válaszként erre: 114207. - Babis)
2011. nov. 7. 18:22
Én nem használtam ilyen tesztet ebben nem tudok segíteni de megy a drukk:))
114215. davider (válaszként erre: 114214. - Babis)
2011. nov. 7. 18:20

De örülök,hogy olvasom rólatok:))))


Jól vagytok??Ezek szerint tervezitek a második manót?!

Gyere néha írj majd:)


Puszi

114214. Babis
2011. nov. 7. 10:24

Csajok, milyen érdekes, hogy pont egyformán érzünk... És pont ugyan úgy, súlyos időhiányban szenvedünk...

Mikor az első babákat vártuk azért még sokkal intenzívebben osztottuk meg az érzéseinket és szerintem mindnyájan "kezdő" fórumozók voltunk és máig azt gondolom, amit Egypt, hogy ilyen társaság ritkán gyűlhet össze... Nagyon megszerettük egymást...


Egypt, köszi a gólyát! :-) Kicsit elkéstél vele, mert ma megjött (pár nap késéssel, persze másra sem tudtam gondolni, csak az új bébire... de nem vagyok elkeseredve, csak picit türelmetlen...)


Mandula, nem lehet könnyű Nektek, de ma már csodákra képesek a fejlesztésekkel! Majd benézek hozzád,hátha írtál naplót, mert nem vagyok képben, hogy milyen fokú kommunikációs zavara van Norbinak?

Mondjuk ebben a korban azért még nem tudják úgy kifejezni magukat, mint szeretnék, a kis érzelmi életük már sokkal magasabb szinten van, mint a szókincsük.

Matyi is sokszor nyolcszor nekiugrik egy mondatnak, persze kivárjuk... :-) MOndjuk, ő nagyon későn (20 hó) kezdett el beszélni, de már egész cizellált lett... :-)


Lassan már mindenkinek van második babája. Ha van időtök, elmesélhetnétek nekem, hogy milyen érzésekkel vártátok Őt és hogy milyenek voltak az első idők?


Naplókat és fotókat pedig nézek.


Ha sűrűn nem is, de néha azért talán benéznék, viszont az menyugtat, hogy Tőletek mindig kérdezhetek.


Sok-sok kérdés merült fel ezen a topikon anno és soha nem botlottunk fals infókba, itt minden, ami elhangzott megalapozott volt és nem légbőlkapott. Ezért Mindenkinek hálás vagyok.


Szeretettel ölelek mindenkit, kicsit körbenézek.


Szép napot!

B.

114213. egypt (válaszként erre: 114212. - Mandula71)
2011. nov. 5. 23:44
Jártok még tornára? Hogy látod, használ Norbinak? És logopédushoz?
114212. Mandula71
2011. nov. 5. 20:59

Sziasztok!


Én még most is napi rendszerességgel benézek, olvasom a naplókat, de fórumozni már nem igazán van időm.

Egypt-hez hasonlóan én is csatlakoztam egy másik fórumhoz, amikor Ákost vártam, szerencsére ott is nagyon jó csapat jött össze. Persze ez az igazi, az eredeti, de ott sincs veszekedés, meg feszültség, úgyhogy én szeretek oda járni:)

Viszont időm most már semmi. Norbi szeptemberben kezdte az ovit, ami még döcögős. A kommunikációs zavara miatt nehezen oldódik, bár már vannak kedvező jelek. Nagyon nehezen viseli a változásokat, kiborult, amikor fűtésszerelés miatt a másik csoport is náluk volt, az meg végképp megviselte, amikor az ő szobájukban folyt a szerelés, amiatt nekik kellett máshova menni. Az óvodában dolgozik pszichológus is, most erősen gondolkozom, hogy beszélnék vele, mert valahogy oldani kellene ezt a hihetetlen szorongást, amit a legapróbb változás is előhoz belőle. Egyébként nagyon jó óvónénik vannak, a gyerekek is szeretik, próbálják őt mindenbe belevonni, de Norbi behúzódott a csigaházba. Itthon persze emiatt elég kezelhetetlen, hiszen valahol le kell vezetnie a feszültségét. A beszédfogyatékosság miatt ő még az érzéseit sem tudja elmondani, így többszörösen nehéz a dolog.

Ákos elkezdte a bölcsit, túl vagyunk a beszoktatáson. Persze vannak még sírások, de csak ameddig látótávolságon belül vagyok. Viszont róla tegnap bebizonyosodott, hogy tejallergiás, így most az étkezését kell teljesen átalakítani. 1 év múlva kell visszamennünk kontrollra, addig szigorú tejmentes diétán lesz.

114211. vikasz
2011. nov. 5. 07:25

Sziasztok!

Tényleg jó lenne a fórumot feléleszteni, de szerintem mindenki időhiányban szenved. A munka és a két gyerek, háztartás mellett egyszerűen nincs időm itt időzni :( még a naplót is hanyagolom mostanában, pedig annyi minden történik a csajokkal.

Remélem mindenki jól van! Én rendszeresen olvasom a naplókat és ámulok hogy rohan az idő, az apróságaink már 4 évesek lettek/lesznek!

Puszi Mindenkinek!

114210. ibi75 (válaszként erre: 114209. - Laryan)
2011. nov. 4. 20:26
:)
114209. Laryan (válaszként erre: 114208. - Egypt)
2011. nov. 4. 20:04
Nekem is nagyon sokat jelentett és jelent is...a Hoxás csajok ez egy CSODA csapat...semmi vita és csak szeretet jellemezte ,sokat beszélgettünk,sírtunk,nevettünk!
114208. egypt (válaszként erre: 114207. - Babis)
2011. nov. 4. 15:16

Szia!!


Próbáltuk már párszor feléleszteni ezt a fórumot, de nem igazán sikerül... Pedig jó lenne, annyira sokat jelentett nekem. Csatlakoztam egy másikhoz, mikor Dorkát vártam, de ott olyan sok vita volt meg feszültség, hogy elegem lett, és kiléptem a klubból.

Itt sosem volt ilyesmi, olyan jó kis csapat voltunk!


Én Barninál használtam tesztet, úgy rémlik, elsőre bejött, nem kellett következő hónapban is vennem.:)

114207. Babis
2011. nov. 3. 15:32

Sziasztok Csajok, erre jártam!


Remélem mindenki jól van! Gondoltam köszönök! :-)


Másik fórumon aktívabbak vagytok? Érdemes máshová is csatlakoznom, így, hogy már lassan 4 éves a Matyka?


MIndenkinek minden jót, még jövök!


Ui: nálunk minden rendben, csak már nagyon várjuk a Kistestvért. Mindenki kérdezgeti, hogy lesz-e? Én meg csak annyit szoktam mondani, hogy ha akar jöhet, várjuk... :-)

Hőmérőzésnél még nem tartok, de azért egy ovulációs tesztet beszerzek jövő hónapban (remélem már nem lesz rá szükségem...). Nektek van tapasztalatotok ezekkel a tesztekkel?


Sziasztok!

B.

114206. ibi75 (válaszként erre: 114205. - Panna77)
2011. okt. 22. 00:15
Köszi :)
114205. panna77
2011. okt. 21. 07:56
Igen, Laurának és Esztinek is boldog születésnapot! :-)))
114204. ibi75
2011. okt. 16. 22:15
contu Laujának boldog szülinapot :)
114203. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 114201. - Zelmalány)
2011. okt. 2. 23:10
Biztosan találsz. :) A Monsteren most is van fent friss könyvvizsgáló asszisztensi pozíció...
114202. davider (válaszként erre: 114201. - Zelmalány)
2011. okt. 2. 18:57

Szia Drága:))


Hát feladták a leckét de lehet többet lehettek majd együtt mindig a jó oldalát kell nézni a dolognak nem lesz gond ügyes vagy megtalálsz mindent tavaszra:))))

Gyere ám néha beszámolni:)

114201. Zelmalány
2011. okt. 2. 13:07

Sziasztok!


Hát Nekünk is nagyon hiányoztok ám, de lassan már gép közelbe sem jutok, nemhogy ide:(((


Az életünk változáson megy keresztül, úgy néz ki elhagyjuk Tatát és Budára költözünk.

A férjem rengetegt autózik nap mint nap Tata és Bp. között, plusz Horvátországba is megy hetente.

Így lemrad egy csomó mindenről, na és ha este épp fürdetéskor hazaér, akkor már tisztára lefáradt.


Engem finoman értesítettek a volt munkahelyemről, hogy nem tartank rám igényt, így már tényleg semmi értelme itt maradnunk.

Könyvvizsgáló asszisztensként több lehetőségem van a Fővárosban, szerintem.

A csodaszép házunkat pedig szeretnénk kiadni, és Budán meg bérelni valamit, amíg nem rendeződnek a viszonyok.

Imádjuk Tatát, de döntenünk kellett, mert erre így rámegy a családunk.


Tavasztól lenne ez a projekt aktuális, addig óvodát, bölcsödét, lakást és munkahelyet kell találnom!!!! A lecke fel van adva:)))


Tehát aki bármit tud, ezen ügyekben segíteni nagyon megköszönném!


Remélem mindenki jól van, megyek is naplózni gyorsan!!!!

:)

114200. egypt (válaszként erre: 114195. - Perfi)
2011. szept. 28. 15:05

Szia!!

Mi van veletek???

114199. davider
2011. szept. 28. 09:09

Ó te szegény:)))


De jó lesz az neked:)

114198. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 114197. - Davider)
2011. szept. 27. 19:28

:DDD


Tréningen rontom a levegőt...

114197. davider
2011. szept. 27. 10:18

X faktor és vv:-DDDDD


Hogy vagytok ?

114196. ibi75
2011. szept. 24. 21:38

na, mindenki x-faktorozik?

netán vv ??????? :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook