Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csernus doki - én bevállalnám! És Te? :) fórum

Csernus doki - én bevállalnám! És Te? :) (beszélgetős fórum)


1 2
37. júliusi (válaszként erre: 36. - 303b0747dd)
2012. aug. 29. 10:27

:)

Nekem nem jön be ,se ő,se a stílusa...

2012. aug. 29. 05:11
Bevállalnám egy éjszakára,kíváncsi vagyok milyen az ágyban.De szívesen beszélgetnék is vele,csípem a stílusát.
35. da73d2d56b (válaszként erre: 28. - 83ff5144bd)
2012. máj. 23. 16:59
Csernus már régotó nem kemény azért vágta ki az asszony !
34. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 31. - Sercegnő)
2011. nov. 6. 20:02

Jó a feltevés,amit mondasz.

Viszont én azt gondolom,hogy attól még,hogy ő nem tudta jól csinálni-mert mondjuk menet közben jött rá,hogy a munkája pl.mindennél fontosabb számára,vagy hogy feleségével mégsem illenek össze-attól még átláthatja más életét, problémáit.

Én is elég jól el tudom képzelni egy ffi lelkivilágát,bajait,pedig sosem voltam ffi.

Az,hogy valami elromlik,sok mindenen múlik.szerintem az a fontos,hogy fel-és beismerjük a hibánkat,ahogy ő is,és igyekezzünk legközelebb jobban csinálni.

El tudom képzelni,hogy van,aki bálványként imádja,és a bálványoknak valóban mindent elhisznek...én csak azt,ami az én problémámhoz lehetséges megoldási ötleteket nyújtott.

33. air (válaszként erre: 28. - 83ff5144bd)
2011. nov. 6. 10:14
A kérdésre válaszolt,hogy bevállalná:)))))
32. sercegnő (válaszként erre: 28. - 83ff5144bd)
2011. nov. 6. 09:58

a pszichiater gyogyszeres kezelessel foglalkozik, nem kemenyebb esetekkel! O felvallalta az orszag elott ezt a szerepet, de ennek koze nincs a pszichiaterkedeshez!


ez szerep szerintem! no, meg munkamanias! aztan gyozkodi magat az orszag elott, hogy nem az!

31. sercegnő (válaszként erre: 29. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 6. 09:57

rossz kapcsolatban elt, hiszen NEM VETTEM ESZRE< hogy nem mukodott, o, aki arrol beszelt, hogy vegyuk eszre, mi zajlik kapcsolatainkban....


ezt hogy-hogy nem latja nehany ember?

mert balvanykent imadjak??? :)

30. jstefan (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2011. nov. 5. 20:01

Kitűnő showman ,nagyszerű "színész", kiváló előadó!

De vajon lenne-e elég bátorsága, vagy lelki ereje ahhoz hogy egyszer önmagát is kielemezze.Mert a szakmai tudás nem csak az előadásból ,és a show műsorból áll.Vajon hány beteget gyógyított meg az ő stílusával,"módszerével"? Arról nincsenek információk.

2011. nov. 2. 07:55

Én is szívesen beszélhetnék vele,de szerencsére nem sürgős,nem ég a ház:)

Nekem bejön,hogy durván a képembe mondja amit gondol,mert személyesen ritkán találkoztam ezzel,hogy vki(oylan,akinek a véleménye számít nekem) megmondta volna,hogy szerinte mit kéne másképp csinálnom.

Általában pedig azért gondolom,hogy sokaknak jó lehet ez a stílus,mert amit halkan,udvariasan,pláne női hangon mondunk ki,ill mond ki egy pszichológus,azt sokan nem hallják meg.Egy iylen pofánordítós eset pedig felkavarja annyira az embert,hogy nem nagyon tudja kikerülni magában azt,amiről szó esett.

persze ehhez az kell,hogy ne vegyük személyünk elleni sértésnek a stílusát,hanem egy módszernek.

Nem látom problémának,h elvált..Az lenne a probléma,ha rossz kapcsolatban élne,és azt prédikálná: változtassunk,ha kell.

2011. nov. 2. 07:37
de Dr. Csernus pszichiáter, nem pszichológus... azért olyan amilyen... ő a keményebb esetekkel is foglalkozik, és hivatalos orvos, míg 1 pszichológus nem az! :)
2011. nov. 1. 09:22
Én egy pszichológusnővel találkoztam a nyáron ,hozzám közelebb állnak a hölgyek gondolkodásban /a kivételesek/ így én nem vállalnám be:))De azt sajnálom,hogy csak a válást találják megoldásnak sokan az is egy menekülés a gondok elől:((Persze van,hogy nincs más .
2011. nov. 1. 07:58
:)
25. sercegnő (válaszként erre: 15. - A0c1361e44)
2011. okt. 31. 21:46

egyetertek. mint mar emlitettem, teoriaban nagyon jo, nem lehet uberelni, en is hasonlo elveket vallok, csak hat a gyakorlat...


Nagyon keves ember el nagyon jo kapcsolatban, legalabbis hosszu ideig, tobbseg sajnos megalkuszik! De szerintem nem is leet mindig kilepni valamibol, amirol mar tudju, hogy nem mukodik, mert az ember elfarad az eletben, megoregszik, beteg lesz, es akkor mar szarik arra, hogy hulye a ferje, ... Sok ember ugy gondolja, hogy o jol csinalja, ahogy hitte o is, aztan ki tudja, hogy mi a jo?

Sok ember hajlektalan, mert kisemmizik, vagy lelkileg osszetor, mert csomo adossaga van. Az elet kicsit komplexebb ennel, mint, hogy "nem jo? jo akkor megyek!"


Csernus sem tudja meg, hogy mit csinalt jol vagy rosszul, amig el nem szamol odafent. Meg mi sem.


Egyebeknt olvastam egy-ket konyvet, es en imadtam(!!!!), de valami megszakadt..Egy gyogyito szeretettel gyogyit, ez nekem evidens. A pasirol minden eszembe jut, csak a szeretet szo nem.


Sok a tuljatszas nala, meg a kompenzalas, eppen a nyers stilusaval, es akarmit mondhat, hogy nem az, nem hiszem el, mert eljatszanni ezt ennyi ideig nem lehet. Ez az o resze. Belso lelki konfliktusokbol. x

24. 83ff5144bd (válaszként erre: 15. - A0c1361e44)
2011. okt. 31. 21:18
ott a pont! :)
23. 7ceab081d2 (válaszként erre: 21. - E85d563ad5)
2011. okt. 31. 20:37
A nyers stílust, kívállóan iróniával vissza lehet küldeni a feladóra.:DD
2011. okt. 31. 19:51
Kék Irisz,tiéd a pont.Neked van igazad.
2011. okt. 31. 19:46
Kedvelem, de nem mindenkinek jó az a nyers stílus amit használ.
2011. okt. 31. 19:35

Hát pasiként nagyon nem jön be.Csúnya szegénykém.

Elbeszélgetnék vele,igen.Felőlem le is ordíthatja a fejem,legfeljebb nyakon vágom :)) Kiváncsi lennék hol találna rajtam fogást :))

19. 83ff5144bd (válaszként erre: 16. - O.andi)
2011. okt. 31. 19:32

első sorban arról,hogy bevállalnál e 1-2 beszélgetést a dokival... itt most tekintsünk el a 30ezres szakrendelés díjtól... tegyük fel,hogy ingyen... :)

de azt is kérdezhetem hogy pasi ként bejön e valakinek? :D

18. 83ff5144bd (válaszként erre: 16. - O.andi)
2011. okt. 31. 18:28
:D hát...:D
17. 83ff5144bd (válaszként erre: 15. - A0c1361e44)
2011. okt. 31. 18:28
állítólag észre vette h gáz van.. rá is kérdezett:pasi van a dologban? és kapta a választ:igen.. eme természetességgel...a nőnek kellett a mééég több pénz... :D R..... :)
16. o.andi
2011. okt. 31. 18:22
attól függ miröl van szóóóóóóóóóóóó
15. a0c1361e44 (válaszként erre: 9. - Sercegnő)
2011. okt. 31. 18:10

Értem én, hogy mire gondolsz, de nem értek veled egyet. Valószínű, hogy ő is figyelt a párjára és az is lehet, hogy észrevette a problémákat és az is, hogy próbált ellene tenni, de már nem volt mit tenni. És persze erről nem beszél a média, mert ebben semmi érdekes nincs. Hiszen valószínű, hogy ugyanazt tette, mint minden hétköznapi ember...

Milyen egyszerű kiélezni erre az életét. Honnan veszed, hogy ő volt a hibás? Miért nem a nőről gondolod, hogy nem bírt magával?

Ja, hogy előadásról jött haza? Hát ez a munkája, így nem jöhetett haza mint a sarki bolti eladó.


Én tudok azonosulni az ő elképzeléseivel és én sem teszek mindent jól. Ettől vagyunk emberek, nem? Én pusztán a közönségességét nem díjazom, de mivel az én véleményem is csak egy vélemény, így teszi dolgát, ahogy megszokta és ez egy csöppet sem befolyásolja az életét.


Ha elolvasol néhány könyvét, akkor rájössz, hogy mekkora igazságokat vesz észre. Hány embert ismerünk, aki pusztán megszokásból elviseli -IQ-val rendelkező urát, vagy igénytelen feleségét? Hányan kínlódnak egy kapcsolatban, amelyik nem jó még a gyerekek miatt sem? És hányan alázzák meg magukat azzal, hogy elviselik ezt?

És mit tesz a környezet? Legtöbb esetben úgy tesz mintha minden rendben lenne. Senki nem meri vagy akarja felhívni rá a figyelmüket, hogy változtatni kell. Csernus megteszi, pénzért mert ez a munkája és ugye senki nem dolgozik ingyen szívesen. Ha valaki sajnálja tőle, amit keres, akkor végezze el ő is az egyetemet és vállaljon ilyen munkát, és mutassa meg, hogy lehet ezt úgy is csinálni, hogy a kapcsolata is OK.

14. 7ceab081d2 (válaszként erre: 13. - Sercegnő)
2011. okt. 31. 17:53
mondom én:XDD
13. sercegnő (válaszként erre: 12. - 7ceab081d2)
2011. okt. 31. 17:49

:)))

igazad van!!

12. 7ceab081d2 (válaszként erre: 9. - Sercegnő)
2011. okt. 31. 17:42
miért vagy saját magad ellensége, és kihagyod magad egy vidám alkalomból?:DD
11. spinneli (válaszként erre: 7. - Jstefan)
2011. okt. 31. 17:42
Csernus mögött tudás is van, mint írtam nyílván nem egy Buda Béla szint, de aki nemcsak a Tv-ből bámulta, hanem előadásán volt, illetve olvasta a könyveit és tájékozódott a munlájáról, tudja ezt...mégha nem is ért vele egyet.
10. sercegnő (válaszként erre: 7. - Jstefan)
2011. okt. 31. 17:38
ez igy van! koszonjuk! hulye media formalja a tarsadalmat, ...
9. sercegnő (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2011. okt. 31. 17:35

mint mar eddig ezerszer elmondtam itt, elmondom ezeregyszer!


NEM, azaz nem az a baj, hogy elvalt, haromszor, hanem az, hogy ELOADAST TART ARROL, hogy legyunk egymassal figyelmesebbek, es torodjunk egymassal, FIGYELJUNK EGYMASRA, o meg pont NEM tette, es akkor szepen hazacammogott egyik eloadasarol, mint egy MAJER, akkor hult helyet talalta nejenek, es FEL sem tunt neki, hogy neje nem volt boldog!!!


KApisi?

2011. okt. 31. 17:31
be biza:DDD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook