Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek gerincérzéstelenítés után bármilyen mellékhatása, fejfájás szédülés, meddig tartott? fórum

Volt valakinek gerincérzéstelenítés után bármilyen mellékhatása, fejfájás szédülés, meddig tartott? (tudásbázis kérdés)


3. misz
2011. nov. 2. 19:34

Úgy látom én szerencsés vagyok. Nekem a császármetszésemet csinálták spinális érzéstelenítéssel. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Pedig 6 óra múlva fel kellett kelnem, és inni sem ittam a szokásosnál többet.


Mindenkinek jobbulást kívánok! :)

2. homern (válaszként erre: 13. - Tobzocska)
2011. nov. 1. 09:55
Nem voltam még sehol vele.Hason alvó vagyok,semmit nem tudok a fejem alatt elviselni,mert pár percen belül olyan érzésem lesz,hogy szét akar feszülni az egész gerincem :S
1. abri
2011. nov. 1. 09:24

Nekem csípőprotézis műtét után jött a gerincszuri áldásos mellékhatása. 3 napig rettentően fájt a fejem, főleg tarkónál, de inkább az egész. Megemelni, felkelni egyáltalán nem tudtam. Sok vizet kellett inni, olyan voltam mint egy élő halott.

Megbeszéltük az altató orvossal, hogy a következőt altatásban csinálja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook