Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Laparoszkópiás petevezeték-eltávolítás után fórum

Laparoszkópiás petevezeték-eltávolítás után (beszélgetős fórum)


6. f54c6b8a8d (válaszként erre: 4. - Bridget*)
2011. nov. 9. 13:17
Jó a következtetés sajnos.Köszi,hogy leírtad.
5. Sáfár Zsófia (válaszként erre: 2. - Bridget*)
2011. nov. 9. 08:34

Üdvözlöm! Nyilatkozna névvel és fotóval laporoszkópiás műtét témában saját tapasztalatairól az egyik női hetilap Egészség rovatának?


safarzsofia@gmail.com

4. Bridget* (válaszként erre: 3. - F54c6b8a8d)
2011. nov. 3. 14:39

Pontosan nem emlékszem mióta, de 5-6 évig szedtem Gracial fogamzásgátlót, aztán 2006ban abbahagytam, 2007ben megszületett az első kisfiunk. Szoptatás alatt is szedtem (a nevére sajnos nem emlékszem) fog.gátlót, szoptatás után semmit, 2009ben megszületett a második kisfiunk. Szülés után 6-8 héttel Mirena "spirál"t raktak fel, ami 9 hónapig jó volt - utána valamiért elcsúszott, gyulladást okozott, le kellett szedni. Idén márciusig Yadine-t szedtem, de abbahagytam, mert volt egy olyan teória is, h a fog.gátlótól fáj a hasam....

Valójában én arra a következtetésre jutottam, h ott rontottam el, h egyáltalán elkezdtem anno a gyógyszer szedését, mert lassan 100%ig biztos vagyok benne, h ezek a felesleges hormonbeavatkozások tették tönkre a szervzetem

3. f54c6b8a8d (válaszként erre: 2. - Bridget*)
2011. nov. 2. 23:49

Meg szeretném kérdezni,hogy szedtél-e előtte fogamzásgátlót? Ha igen,meddig?

Illetve van-e egyéb betegséged? Természetesen nem fontos válaszolni,nem szeretnék indiszkrét lenni,csak kutatom a lehetséges okokat..,a szakirodalmin kívül..Köszönöm szépen!

2011. nov. 2. 10:58

Szia!

Az a helyzet, hogy egy elég összetett laparoszkópiás műtétem volt, a jobb petevezeték eltávolításon kívül endometriózis és összenövések szétválasztása miatt műtöttek meg. Tünetem "csak" annyi volt, hogy több mint egy éve folyamatosan fájt az alhasam, kivéve akkor, amikor menstruáltam..

Két császáron vagyok túl, az orvos biztos volt, hogy csak az összenövéseket kell oldani. A méhem hozzánőtt a hasfalamhoz.

A lapar előtti uh-n látszott, h vmi nem stimmel a petvezetékemmel (hydrosalpinx), de az, hogy ez okozta-e a hasfájást, vagy a másik két dolog, az kideríthetetlen. Más tünetem pedig nem volt.

2011. nov. 1. 07:45
Szia! A műtét előtt milyen tüneteid voltak, és miért volt szükség a petevezeték eltávolítására?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook