Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy esne, ha egy barátnak hitt személy ilyet írna rólatok egy közösségi oldalon? fórum

Hogy esne, ha egy barátnak hitt személy ilyet írna rólatok egy közösségi oldalon? (beszélgetős fórum)


14. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2012. máj. 10. 18:38
Elegánsan lépj tovább. Mintha nem is történt volna semmi.
2011. nov. 1. 16:15
Tegyél egy nagy pontot a végére.
12. bujuli (válaszként erre: 10. - Adry1992)
2011. okt. 30. 12:33
Úgy látszik, az ő életéből kimaradt valami, most hogy elkerült más városba, be akarja pótolni büntetlenül, amit eddig nem mert megtenni. S hogy közben ezt úgy teszi, hogy rámennek a barátságai, sajnálatos. Szerintem te többet nem tehetsz, ő pedig ha így gondolja, majd ne sírjon, amikor az ivócimborák is eltűnnek hamarosan mellőle.
2011. okt. 30. 12:31
vagy szokj rá te is a piára, vagy hagyd az egészet a francba
2011. okt. 30. 12:00

Köszönöm, nagyon sokat segített az, amit írtatok, különösen most, hogy még fáj egy kicsit. Tőlem semmi pozitívumot nem kapott ezek szerint... pedig rengeteg dolgot én mutattam neki pl, ahova most az újdonsült érdekbarátait viszi. Na mindegy is... :)

Ott kezdtem ezek után, hogy letöröltem ismerőseim közül, hogy többé ne is lássam, amiket ír. Nagy megkönnyebbülés volt, hogy ezek után nem kell a mindennapos nagyzolásait nézegetnem. :)


Amit írtam, az ez volt, bemásolom. Mivel egy másik barátnőm is kezd megzakkanni, ahogy ő, csak a másik barátnőm meg egy játszadozó pasi miatt, már teljesen az italba folytja a bánatát, nagyon durván iszik, így vele meg is beszéltem a dolgokat és remélem segíthettem neki, hogy ne tegye tönkre magát egy egyszerű pasi miatt. Viszont ez a fenti volt barátnőm szimplán attól kattant így be, hogy elkerült az én városomba egyetemre, ahova én is járok. Bár ezt egy korábbi kérdésemben már leírtam... a lényeg az, hogy ez a barátnőm, mióta arra az egyetemre jár, ahova én is, teljesen megzakkant, minden nap részege suli után, minden héten 2-3 részegedős buli (korábban szürke kisegér volt a barátnőm), minden nap új közös kép az új barátnőivel, aztán írogatnak a képek alá, hogy "cicca" meg "vad vörösöm" stb.stb. A barátom szerint is durva, nagyon gyerekes az, amit csinálnak már 2 hónapja. (Ezért is tiltottam le, hogy engem ne idegesítsen ez a mindennapos majomkodásuk többé. :))

Szóval az általam kiírt idézet a következő:


"„Régebben csodáltam egy-két barátnőmet, 16-7 évesen hogy bírtak olyan nyugodtak, otthonülősek lenni... soha nem volt kedvük bulizni, inni, szórakozni, őket nem késztette semmi rá. Ma már - kissé higgadtabb fejjel - azt csodálom, hogy képesek 20 évesen úgy viselkedni, mint egy 14 éves kislány... most ők akarják kiélni magukat, bár érdekes módon. Csak nézem, a barátnőim hogy csinálnak magukból bohócot. Ráadásul ahhoz, hogy észheztérítsek embereket, én kevés vagyok... Remélem erre a furcsa időszakra nem megy rá a barátságunk.„

9. 91c956613e (válaszként erre: 6. - Bujuli)
2011. okt. 30. 11:50
Egyet értek.
8. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2011. okt. 30. 11:44
Lépj tovább. Gondolatban símítsd meg a vállaladat, ahogy az ember a madárpiszkot lesöpri a válláról. Ennyi volt. Új élet, új körülmények, új ismerősök, barátok. Vissza se nézz :)
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2011. okt. 30. 11:43
Szarni rá.
6. bujuli (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2011. okt. 30. 11:40
nem tartom jó ötletnek, hogy ne köszönj neki, sőt, ha kedves vagy vele továbbra is, sokkal nagyobb fejfájást okozol neki, ne hagyd, hogy a szeretetlensége benned is azt szüljön, mert semmi értelme. Én is átmentem pár ilyen dolgon, annak örülne, ha hátat fordítanál neki, mutasd meg neki hogy te más vagy,ne tégy semmi mást, csak továbbra is légy kedves és udvarias. Vagyis úgy döntesz, ahogy akarsz, én ezt tenném.
2011. okt. 30. 11:38
Talán könnyebb lenne állást foglalni, ha azt is megírtad volna, hogy Te milyen idézetet raktál föl, amit magára vett a volt barátnőd.
4. vkatka (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2011. okt. 30. 11:37
Szerintem nem érdemes vele foglalkozni. Nekem is van ilyen régi barátnőm, aki ugyancsak megváltozott, de pont az ellentéte lett régi önmagának, és bizony ő sem veszi észre magát. Nem haragszunk egymásra, csak más irányt vett az életünk. Én úgy vagyok vele, hogy ha szeretne találkozni velem, akkor majd szól, én ellene nem vagyok. De nem töröm magam érte.
2011. okt. 30. 11:35

Le se sz..d, én nem reagálnák semmit.

Innentől kezdve én semmibe nézném...

2011. okt. 30. 11:33
10 éve*
2011. okt. 30. 11:33

10 éves ismertem a lányt, osztálytársak voltunk, majd jó barátnők. Azonban mióta talált magának új barátokat, énvelem abszolút nem foglalkozik, hónapok óta épp, hogy csak köszön az utcán, így hát én sem keresem. Tegnap kiírtam egy idézetet, amiből kiderült, hogy én sajnálom, hogy így megváltozott 1-2 régi ismerősöm és hogy erre rámegy a barátságunk. Erre ezt kaptam vissza:

"Sajnálom, én ilyen vagyok. Ha valakit szeretek, megteszek érte bármit, de ha valakitől soha semmi pozitívat nem kap az ember, akkor az mit vár úgy mégis...?! Nem tudom és nem is akarom magam megjátszani senki kedvéért sem. Ez van. Lehet reklamálni, de nem fogok senkinek sem jópofizni, ha nem szívből jön. Ilyen egyszerű."


Hogy reagálnátok egy ilyen válaszra? Visszaírjak még egyáltalán vagy nem érdemes ilyennel vitatkozni? 20 évesek vagyunk egyébként, és egy egyetemre járunk. Nagyon rosszul esett, én mindig jót akartam a barátnőmnek hitt személynek, de ő ilyeneket gondol rólam és ilyen tuskó módjára képes válaszolni. Az egyértelmű, hogy ezek után köszönni sem fogok neki... barátok meg már soha nem leszünk, nem hagyom, hogy mégegyszer megalázzanak. Na de érdemes visszavágni valamilyen módon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook