Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen játékot vennétek egy 4 hónapos kislánynak? fórum

Milyen játékot vennétek egy 4 hónapos kislánynak? (tudásbázis kérdés)


2016. febr. 25. 22:05
Csörgő, rágóka, kisebb labda, rongybaba, színes kendő... mindennek örül egy ekkora baba!
2011. nov. 3. 22:49

Szerintem rengeteg lehetőség van.Az én kislányom 3 hós,rágókát fog kapni+vettem neki egy lam...sárkányt:)))Mondjuk nekünk vannak játékaink,mert van egy 2.5 éves kisfiam.Ő mondjuk 5-6 hónaposan kapott egy chicco zenélőt+fp tanuló telefont és akkor már tudott velük játszani.Mondjuk a telót egy darabig mi nyomogattuk neki,de gyorsan megtanulta.Ma is szivesen játszik vele.

Én úgy gondolom nem baj,ha esetleg még most csak nézegeti tudja és később veszi nagyobb hasznát.

2011. nov. 2. 16:55
4 hónaposan már nagyon jó a játszószőnyeg, egy kisebb felfújható színes strandlabda, lehet az ágyra-járókára felfogatható játék, zenélő forgó, mivel csak 2 hónap és 6 hónaposan már lassan félig ülni tud, nagyon ajánlom a szobai hintát. nálunk bevált, mert dönthető volt a háttámlája. először csak nézegeti a játékokat, később használja. én nagyon szerencsés vagyok, mert sok játékot örököltünk, szerintem jobb a több játék, mint a kevés.
8. jucus30 (válaszként erre: 1. - Stevebajro)
2011. nov. 1. 19:19
Szia.Mi vettünk jó pár játékot(készségfejlesztőt)fisher price,lamaze.Több fajtát is.Tudod mivel szeret játszani?A konyhába a műanyag edényekkel,fakanállal stb.:)A játékok meg ott búslakodnak a sarokban.
2011. okt. 30. 10:58
Én készségfejlesztő játékot vennék!Van aranyos polip,elefánt ami sokfélét tud én azt néztem ki!Meg felakasztható plüssjáték,amin van rágóka...
6. Pen80 (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2011. okt. 30. 10:57
De akkor előbb érdemes megkérdezni, hogy milyen márkájút. :)
2011. okt. 30. 10:56

4 hónapos korban nálunk ez volt az abszolút kedvenc(és még utána is :) )


[link]


Mi csak barátocskának hívtuk :D Először csak nézte ahogy én kicsit lökdösöm,szerette a hangját nagyon.Nem az az idegesítő csörömpölés,tényleg kellemes.Utána megpróbálta a kezével eltalálni,imádta "pofozgatni".Ellökte magától,utána próbált kúszni,amikor már ült akkor már nem volt megállás,mindent tudott vele csinálni :) Ha ez nem volt ott a pelenkázón akkor csak ficánkolt,amint odahoztam nyugton maradt :))

2011. okt. 30. 10:49
Nekünk ennyi idősen már játszott a játszószőnyegén,néha el is találta rajta úgy a cicát,hogy zenélt.
2011. okt. 30. 10:43
Ha ajándékot szeretnél vinni valakinek, én inkább a pelenkát javasolnám, vagy a babafürdetőt, púdert, törlőkendőt. De ha ragaszkodsz a babajátékokhoz: a Tescoban is lehet kapni nekik való pici dolgokat, rágókát, csörgőt.
2011. okt. 30. 10:35
Valamilyen készségfejlesztő csörgő-zörgőt, ami felkelti a figyelmét és fejleszti a képességeit.
2011. okt. 30. 10:30
Milyen játékot vennétek egy 4 hónapos kislánynak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook